Teraz jest 28 mar 2024 10:30:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Cizia Zyke 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 3:44:40
Posty: 56
Post Cizia Zyke
Mozna polemizowac na temat moralnosci autora ale bezapelacyjnie jest najwiekszym awanturnikiem wsrod pisarzy i najwiekszym pisarzem wsrod awanturnikow(zyjacych).Polecam wszystkim lubiacym ksiazki akcji to nie fikcja samo zycie!Mam nadzieje ze ktos posiada w ksiegozbiorze Cizi eboki.Polecam szczegolnie "Zloto",ja wyczytany(wychowany) na ksiazkach Wernica Maya Coopera Londona Curwooda uswiadomilem sobie ze pod koniec XX wieku mozna jeszcze zyc jak ich bohaterowie.


12 mar 2008 18:42:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 17:44:48
Posty: 19
Post 
A czytałem, czytałem, fajny styl, dobrze się czyta. Tak jakoś nasuwa mi się porównanie do Grzesiuka. Ale biorąc pod uwagę, że autor (Cizia Zyke nie Grzesiuk) twierdzi o swoich powieściach (a przynajmniej o ich części zdaje się że Złoto, Sahara i Parodia ), że są w 100% autentyczne (właściwie autobiograficzne) to z moralnością u autora krucho.


17 mar 2008 15:42:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 3:44:40
Posty: 56
Post 
Mam nadzieje ze nie naraze sie podejrzeniem o nabijanie postow piszac ponownie ale chce poinformowac ze juz sa ksiazki w bibliotece,odswiezam post tylko dlatego,ze bylo az 80 wejsc na niego i mam nadzieje ze sa to potencjalni czytelnicy.Jeszcze raz goraco zachecam do siegniecia do tych pozycji.

Dzieki bardzo za wstawienie,dzieki temu mam okazje ponownie do nich siegnac wlasnie koncze "Zloto" od jutra "Sahara".


29 kwi 2008 2:49:34
Zobacz profil
Post 
Cizia napisał jeszcze "Goraczkę".Tez z moralnoscia krucho,ale przedstawił tam zycie w Kongo i problemy z dzikimi słoniami.

Edit by Rudi: Ost za spam.


10 sie 2008 22:31:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron