Teraz jest 29 mar 2024 16:07:57




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Nook - czy nadal jesteście zadowoleni z wyboru? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 26 paź 2012 10:03:37
Posty: 11
eCzytnik: nook
Post Nook - czy nadal jesteście zadowoleni z wyboru?
Wiadomo, gdy wybieralismy przejrzelismy rózne recenzje, statystyki etc. - wybralismy nook'a.

Ale czy teraz, po pewnych doświdczeniach z uzytkowaniem, nadal jesteście zadowoleni z dokonanego wyboru, dlaczego tak lub dlaczego nie?


19 gru 2012 14:47:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 gru 2012 16:09:06
Posty: 13
eCzytnik: NOOK Simple Touch
Post Re: Nook - czy nadal jesteście zadowoleni z wyboru?
Przede wszystkim moc przyjemności płynie z książek, nook jest tylko narzędziem. dobrze trzyma się go w dłoni, jest lekki, ma fajny pokrowiec, dobrą baterie. technologia wyświetlania jest jedna dla wielu produktów. Jeśli chodzi o oprogramowanie największe możliwości - paradoksalnie mnie akurat, nie interesują. Interesuje mnie za to szybki dostęp do książki, szybkie włączanie, wyłączanie i inne bajery które pozwalają jak najmniej skupić się na obsłudze, a jak najwięcej na czytaniu - i oto ma chyba chodzić? Do minusów mały bug - czasami nie zapamiętuje w home pozycji książki, za to w library zawsze...

Poza tym to jest wybór na lata (mam nadzieję). To jest coś co nie powinno się przestarzeć. Tak jak książka leżąca lata na półce by w końcu po nią sięgnąć...


21 gru 2012 15:39:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2012 13:19:27
Posty: 16
eCzytnik: Nook
Post Re: Nook - czy nadal jesteście zadowoleni z wyboru?
Cytuj:
Do minusów mały bug - czasami nie zapamiętuje w home pozycji książki, za to w library zawsze...

U mnie występuje coś podobnego - w home pokazuje książkę i nr strony prawidłowo, ale po kliknięciu przenosi na stronę 1, czasem proponuje przejście do strony założonej, czasem nie.

Generalnie - jestem z nooka, jako z czytnika po prostu, bardzo zadowolona. Zaskoczyła mnie niemile jedna rzecz: ukryta przeglądarka, która jest chyba mitem. Chciałabym móc awaryjnie sprawdzić np. pocztę, a tu bez roota się nie obejdzie.


21 gru 2012 21:21:56
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2011 18:10:42
Posty: 176
eCzytnik: NOOK Simple Touch™
Post Re: Odp: Nook - czy nadal jesteście zadowoleni z wyboru?
Zależy jaka wersja oprogramowania...


23 gru 2012 23:29:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 gru 2012 0:11:47
Posty: 2
eCzytnik: Nook ST
Post Re: Nook - czy nadal jesteście zadowoleni z wyboru?
Urządzenie na prawdę dobre a po przerobieniu systemowo możesz mieć dostęp do portali internetu itp. :):) a nawet do aplikacji kindle na androida


25 gru 2012 0:13:08
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2011 18:10:42
Posty: 176
eCzytnik: NOOK Simple Touch™
Post Re: Odp: Nook - czy nadal jesteście zadowoleni z wyboru?
Oczywiście jak pisał kolega można z nookiem zrobić wiele, tylko czy po to go kupiliśmy? Sam jestem maniakiem i wszystko co się da przerabiam. Ostatnio nawet zastanawiam się czy pudełka na gry karciane i planszowe nie są aby za duże. Osobiście jestem z nooka bardzo zadowolony. Dzięki niemu zacząłem czytać książki. Po to został zrobiony...


07 sty 2013 17:50:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: