Teraz jest 29 mar 2024 1:02:19




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Błąd z IVONA-ą I62 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2012 20:06:08
Posty: 92
Lokalizacja: Poznań
eCzytnik: Onyx Boox I62
Post Re: Błąd z IVONA-ą I62
Czezare napisał(a):
Postanowilem zabawic sie w testera i sprawdzic czy Ivona (Agnieszka) w moim czytniku zachowuje sie podobnie do egzemplarza Barti002 pod katem "zaniechania" czytania po ilus tam stronach. Otoz oznajmiam, ze u mnie rowniez Ivona milknie. Testowalem w ten sposob, ze ksiazke, ktora aktualnie czytam "recznie" ustawilem na stronie nr 400 i uruchomilem Ivone. Poszedlem sprzatac mieszkanie, a po powrocie stwierdzilem, ze czytanie zatrzymalo sie na stronie 412. Uruchomilem od tej strony Agnieszke ponownie. Tym razem czytanie trwalo dluzej, bo do 435-tej strony i tez sie zatrzymalo, przy czym po wyjsciu z ksiazki i ponownym jej uruchomieniu czytnik zaladowal ja prawidlowo na 435-tej stronie. Zakladki nie mialem zalozone.Aha...ksiazka w formacie MOBI...
Tak czy inaczej Panie i Panowie z Arta Tech i Ivona Software...macie nad czym pracowac...


Tobie się to chociaż zacina tylko. U mnie się wyłącza cała książka.

_________________
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zjedz se masło. Ulżyj se =)


04 lis 2012 20:39:08
Zobacz profil
Post Re: Błąd z IVONA-ą I62
Barti002 napisał(a):
postaram się przesłać Panu książkę, którą obecnie czytam, ale taki błąd dzieje się na każdej dowolnej książce.
Otrzymałem przykładowy plik i po testach został wykryty błąd.
IVONA podczas czytania tekstu, po kilku (ok.7) stronach, zamiast przełączyć następną stronę przerywa, a książka się zamyka pokazując na ekranie menu główne, wtedy gdy w ustawieniach, w "Opcjach zasilania" jest wybrane 3 lub 10 minut do uśpienia. Przy pozostałych opcjach zasilania czyta prawidłowo, nie przerywając i nie wyrzucając z tekstu.
Błąd zgłoszony do poprawy.


16 lis 2012 19:50:56
Użytkownik

Dołączył(a): 14 lis 2012 23:26:57
Posty: 8
Post Re: Błąd z IVONA-ą I62
Czy jest już możliwość zakupienia licencji Ivona na język ang? Gdzieś tu czytałem, że miała być na jesieni i kosztować około 20 zł. Mam Onyxa i62 czarnego z licencją na język polski.


18 lis 2012 18:10:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 sie 2012 18:02:35
Posty: 43
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso
Post Re: Błąd z IVONA-ą I62
Robert ArtaTech napisał(a):
Barti002 napisał(a):
postaram się przesłać Panu książkę, którą obecnie czytam, ale taki błąd dzieje się na każdej dowolnej książce.
Otrzymałem przykładowy plik i po testach został wykryty błąd.
IVONA podczas czytania tekstu, po kilku (ok.7) stronach, zamiast przełączyć następną stronę przerywa, a książka się zamyka pokazując na ekranie menu główne, wtedy gdy w ustawieniach, w "Opcjach zasilania" jest wybrane 3 lub 10 minut do uśpienia. Przy pozostałych opcjach zasilania czyta prawidłowo, nie przerywając i nie wyrzucając z tekstu.
Błąd zgłoszony do poprawy.

Ja tylko chcialbym nadmienic, ze w moim czytniku nie mam wlaczonej zadnej opcji uspienia (czytnik ma pracowac permanentnie, az go sam nie wylacze), a pomimo tego wystepuje blad, ktory opisalem wyzej...


20 lis 2012 13:50:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2012 20:06:08
Posty: 92
Lokalizacja: Poznań
eCzytnik: Onyx Boox I62
Post Re: Błąd z IVONA-ą I62
Czezare napisał(a):
Robert ArtaTech napisał(a):
Otrzymałem przykładowy plik i po testach został wykryty błąd.
IVONA podczas czytania tekstu, po kilku (ok.7) stronach, zamiast przełączyć następną stronę przerywa, a książka się zamyka pokazując na ekranie menu główne, wtedy gdy w ustawieniach, w "Opcjach zasilania" jest wybrane 3 lub 10 minut do uśpienia. Przy pozostałych opcjach zasilania czyta prawidłowo, nie przerywając i nie wyrzucając z tekstu.
Błąd zgłoszony do poprawy.

Ja tylko chcialbym nadmienic, ze w moim czytniku nie mam wlaczonej zadnej opcji uspienia (czytnik ma pracowac permanentnie, az go sam nie wylacze), a pomimo tego wystepuje blad, ktory opisalem wyzej...


Dokładnie mam to samo :twisted: Mam wyłączone uśpienie, a i tak występuje taki błąd.

_________________
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zjedz se masło. Ulżyj se =)


22 lis 2012 21:17:18
Zobacz profil
Post Re: Błąd z IVONA-ą I62
Barti002 napisał(a):
Mam wyłączone uśpienie, a i tak występuje taki błąd.
Nie daje się potwierdzić tego błędu w takiej konfiguracji. Jeśli ponowne wgranie oprogramowania nie rozwiązuje problemu, trzeba zgłosić to do serwisu, być może czytnik ma jeszcze jakiś problem i wymaga naprawy.


27 lis 2012 21:16:07
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2012 20:06:08
Posty: 92
Lokalizacja: Poznań
eCzytnik: Onyx Boox I62
Post Re: Błąd z IVONA-ą I62
Robert ArtaTech napisał(a):
Barti002 napisał(a):
Mam wyłączone uśpienie, a i tak występuje taki błąd.
Nie daje się potwierdzić tego błędu w takiej konfiguracji. Jeśli ponowne wgranie oprogramowania nie rozwiązuje problemu, trzeba zgłosić to do serwisu, być może czytnik ma jeszcze jakiś problem i wymaga naprawy.


Niestety taki błąd występuje w czytniku od dnia nabycia. Jednak znam kilka innych osób na tym forum, które mają ten sam błąd w tym samym czytniku. Błąd występował już na poprzednim oprogramowaniu.

_________________
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zjedz se masło. Ulżyj se =)


28 lis 2012 7:21:24
Zobacz profil
Post Re: Błąd z IVONA-ą I62
Na naszej stronie onyx-ereader.pl jest zaktualizowana wersja głosu Agnieszka (TTS4) z dnia 21.11.2012r.

Aktualizacja poprawia mylne czytanie liter "z" jako "zet", "w" jako "wu" itp. w niektórych ebookach ze specyficznym, niestandardowym formatowaniem.

Paczka z głosem ma rozmiar prawie 400MB. Dla tych, którym sprawia kłopot ponowne ściąganie całej paczki, podaję link do pliku polish.lex który zawiera poprawki. Pozostałe pliki głosu bez zmian.


03 gru 2012 12:10:41
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron