Teraz jest 28 mar 2024 16:34:08




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Anime 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Obi-One napisał(a):
(~r-->p) ^ (p-->q) ^ (r-->s) --> q v p jest tautologią


Nie jest, to widać od razu dla przypadku r=1, s=1, p=0, q=0.


Naruto oglądałem kilka odcinków u byłej - fajne, gdyby nie to, że tak strasznie walki rozwlekane. I dziwi mnie trochę porównywanie tego do DB, którego z kolei nie znoszę.

Tak w ogóle to od jakiegoś czasu się zbieram, żeby obejrzeć Death Note, który ponoć świetny jest.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


11 paź 2007 14:46:21
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Kiedyś zaczęłam Paranoia Agent i w ogóle nie mogę skończyć. Obejrzałabym jakieś teraz nowe anime, ale nie ma tez czegoś co by mnie zainteresowało. I to jest najgorsze.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


26 lis 2007 20:18:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
hehe, a ja sobie ostatnio ściągnąłem "Piłkę w grze" pamiętam jak byłem mały to potem się wypaśnie w piłkę grało :P Szukałem też "Kapitana Tsubase" (chyba tak to sie nazywało) ale niestety nie udało mi się

_________________
http://toolsweb.pl/


07 sty 2008 19:10:37
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
O tak, Tsubasa to klasyka była :D I ci obrońcy, wskakujący na poprzeczkę i na niej czekający na wykonanie rożnego, napastnicy strzelający z olbrzymich wysokości... Kapitalne :D A był jeszcze jakiś serial, aczkolwiek produkcji amerykańskiej, osadzony w przyszłości o dzieciakach z mocą, również grających w piłkę (halową jej odmianę, bo po 5 grali)... Nazwa mi z głowy wyleciała :P Miło było bramki, choć nierealne, pooglądać, przynajmniej niektóre :D

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


07 sty 2008 21:04:47
Zobacz profil WWW
Post 
Zdaje się że mówisz o Galactik Football.
Moim ulubionym choć krótkim anime jest Berserk (tylko 25 odcinków).
Teraz zacząłem oglądać Kiba i mam jak najlepsze recenzje.


28 lut 2008 9:52:24
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:14:37
Posty: 32
Post 
Kellhus napisał(a):
Ja nie oglądałem :D Co więcej, wcale nie zamierzam.


Szkoda, bo sam Dragon Ball, przynajmniej bez "Zetów" i GT była wręcz cudna :) Dopiero później fabuła się zrobiła taka... nijaka... schematyczna...
Co do Anime, to pamiętam jak oglądałem Generała Daimosa (:D), Yu-Gi-Oh, Naruto, Fruits Basket, Great Teacher Onizuka, Chobbits i jeszcze by się tego nazbierało, ale pamięć już powoli szwankuje :)


29 lut 2008 1:22:14
Zobacz profil
Post 
kocham anime, pierwszą jakoą zaczełam oglądać była (jak nie inaczej) "Czarodziejka z księżyca" no ale 13 lat temu nie było z czym poszaleć za to terza jak dla mnie Kroniki wojny na Lodoss to klasyk o ile pąmięć mnie nie myli leciałao to kiedyśna Hyper


29 lut 2008 1:30:12
Post 
Pierwsze moje anime to oczywiście Kapitan Tsubasa, Daimos. DB jakos nigdy nie przypadł mi do gust, choć próbowałem :? Polecam Onizuke , Death Note ... lepiej wystarczy bo jest tego dużo :lol:


29 lut 2008 20:01:03
Post 
Czarodziejka z księżyca kojaży mi się tym jak byłam jeszcze 7- letnim maluchem i kłóciłam się z koleżankami która z nas ma być którą czarodziejką
niezapomniane czasy


02 mar 2008 12:15:56
Post 
Yuki18 napisał(a):
Czarodziejka z księżyca kojaży mi się tym jak byłam jeszcze 7- letnim maluchem i kłóciłam się z koleżankami która z nas ma być którą czarodziejką
niezapomniane czasy


Ja też :D Mając 8 lat biegiem wracałam do domu żeby zdążyć na kolejny odcinek!

A co do anime...
ostatnio Bleach wciągnął mnie bardzo, a także Death Note, Cowboy Bebop i Angel Sanctuary, choć ma tylko 3 odcinki, całkiem przyjemnie się ogląda, polecam.


02 mar 2008 22:19:34
Post 
JA zaczynalem od Dragona Balla a pozniej wszystko samo poszlo. Duel Masters, Naruto oraz wszelkiego rodzaju anime pilakrskie:P


02 mar 2008 22:39:24
Post 
Taak fajnie jest przypomnieć sobie stare czasy kiedy oglądało się takie anime jak "dragon ball", ehh powracają wspomnienia . No ale teraz też nie ma na co narzekać przynajmniej jest co oglądać jak się nie ma TV i ochoty na czytanie książek. Ostatnio oglądałem "FullMetal Alchemist", "Devil may cry", "Hellsing", no i co mnie ostatnio bardzo wessało to "One Piece"


02 mar 2008 23:12:37
Post 
Aaa! Polecam "Ruchomy Zamek Hauru"! Świetne anime, bardziej ambitne, zupełnie inne od książki, ale warto obejrzeć chociaż dla samej muzyki tego samego twórcy co Mononoke Hime.


03 mar 2008 18:43:42
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2007 18:52:04
Posty: 41
Post 
Hmm... Anime? Lista jest dluga, ale wybiorę to co kocham:
1. Bleach
2. Death Note
3. Fushigi Yuugi
4. Loveless
5. Ai Yori Aoshi + Ai Youri Aoshi Enishi
6. Clannad
7. Sailor Moon
8. Pokemony

_________________
"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć."


03 mar 2008 19:05:18
Zobacz profil
Post 
A oto lista kilku moich ulubionych, może kogoś zachęci
Cowboy Bebop
Trigun
Gungrave
Hellsing
Black Lagun


04 mar 2008 12:16:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron