Teraz jest 18 kwi 2024 18:21:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Lampka onyx passion 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2012 9:01:03
Posty: 100
eCzytnik: Onyx Boox i62
Post Re: Lampka onyx passion
Tez kupilem w tym samym sklepie. wysylka darmowa (z Chin chyba) ;). Wykonanie nie jest jakies bardzo dobre (mowie o materialach) ale 1 dnia walnela na ziemie i nic jej sie nie stalo ;). Ramiona ma regulowane i swiatlo nie jest za slabe + masz do wyboru 2 tryby na kazdym ramieniu. Swoje zadanie spelnia, jak mowie moglby tylko uchwyt byc mocniejszy bo jak leze bokiem i czytnik tez trzymam bokiem to lampka sie przechyla na bok ;).


28 sie 2012 20:33:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 wrz 2012 18:34:49
Posty: 8
Post Re: Lampka onyx passion
pataszon napisał(a):
kupiłem tą lampkę i zastanawiam się, jaki jest schemat jej uruchamiania i zmiany swiatła słabego na mocne i odwrotnie. Pytam, bo czasem jak nacisnę guzik krótko, to tylko mrugnie, a czasem się zapali na długo.
Zauważyłem też, że potrafi się ni stąd ni zowąd wyłączyć


kupiłam dzisiaj lampkę i mam podobny problem... lampka w ogóle tylko mruga, czasem reaguje a czasem zupełnie przez kilka kliknięć nie, nawet jak cudem uda mi się uruchomić ją na światło ciągłe, to tylko chcę ją dogiąć to gaśnie :( co robić? reklamować? w sklepie czy u producenta? specjalnie po nią jechałam do innego miasta, ale w sklepie dali zapakowaną, w domu sprawdziłam, a tu taki klops :( spodziewałam się lepszej jakości za ponad 50 zł...


04 gru 2012 22:29:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 gru 2012 18:21:11
Posty: 27
eCzytnik: M92, T68
Post Re: Lampka onyx passion
trzydziescidwa napisał(a):
kupiłam dzisiaj lampkę i mam podobny problem... lampka w ogóle tylko mruga, czasem reaguje a czasem zupełnie przez kilka kliknięć nie, nawet jak cudem uda mi się uruchomić ją na światło ciągłe, to tylko chcę ją dogiąć to gaśnie :( co robić? reklamować? w sklepie czy u producenta? specjalnie po nią jechałam do innego miasta, ale w sklepie dali zapakowaną, w domu sprawdziłam, a tu taki klops :( spodziewałam się lepszej jakości za ponad 50 zł...



Witaj!
Miałem ten sam problem. Lampka nie jest wykonana zbyt dobrze, ale rozwiązanie problemu jest bardzo proste. Powodem mrugania i gaśnięcia lampki jest niestykanie baterii, która jest źle dociskana do styków. Naklej na klapkę, pod którą jest bateria zwinięty kawałem taśmy samoprzylepnej, kawałek papierka - cokolwiek, tak by przy zamknięciu klapki, ta mocno docisnęła bateryjkę.


04 gru 2012 23:25:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 10:15:57
Posty: 85
eCzytnik: Onyx Boox 60 | Kindle Touch
Post Re: Lampka onyx passion
właśnie miałem to samo napisać - u mnie podobnie było, ale powodem jest luźno latająca bateryjka. wystarczy kawałek papierka pod klapkę i wszystko będzie ok.

ogólnie - polecam tą lampkę :)


05 gru 2012 15:57:35
Zobacz profil
Post Re: Lampka onyx passion
wolviex napisał(a):
Lampka nie jest wykonana zbyt dobrze, ale rozwiązanie problemu jest bardzo proste. Powodem mrugania i gaśnięcia lampki jest niestykanie baterii, która jest źle dociskana do styków. Naklej na klapkę, pod którą jest bateria zwinięty kawałem taśmy samoprzylepnej, kawałek papierka - cokolwiek, tak by przy zamknięciu klapki, ta mocno docisnęła bateryjkę.
Lampka jest bardzo dobra, lekka, długo świeci, ma naturalną barwę światła i stabilne ramię, a powodem tego mrugania czy gaśnięcia w niektórych egzemplarzach są niedokładnie wygięte styki do bateryjek, lub nastąpiło ich zbytnie ściśnięcie.
Jeśli tak się zdarza, wystarczy po otwarciu klapki i wyjęciu bateryjek, delikatnie podważyć metalowe styki, tak aby zwiększyło się ich wygięcie w stronę baterii. Po takiej operacji będzie świecić stabilnie.

Nie trzeba nic naklejać! Dociskanie i podklejanie tylko pogłębi negatywny efekt.

Przycisk działa trójstopniowo: wyłączona / świeci_normalnie / świeci_jaśniej (cyklicznie).


05 gru 2012 17:29:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: