Teraz jest 28 mar 2024 15:19:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
jak wgrać reader angielski na BOOX??? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sie 2012 19:07:43
Posty: 1
eCzytnik: BOOX x61s
Post jak wgrać reader angielski na BOOX???
Po pierwsze, to wszystkich witam, bo to mój pierwszy post.
A po drugie, żona mówi do mnie Ty ofermo, bo nie potrafię wgrać readera angielskiego na BOOX X61S.
Już mi tak ubliża dwa dni. :D
Ale do rzeczy.
Kupiłem ivone, co by książki czytała po angielskiemu , zapłaciłem, ściągnąłem, podłączyłem kabel USB, no i tyle.
Co mam dalej zrobić? :mrgreen:


14 sie 2012 19:18:50
Zobacz profil
Post Re: jak wgrać reader angielski na BOOX???
Yapco napisał(a):
nie potrafię wgrać readera angielskiego na BOOX X61S.
Do czytników Onyx Boox nie da się samodzielnie dograć innych głosów IVONY (wbudowana w oprogramowanie) oprócz dostępnych razem z oprogramowaniem.
Czytniki Onyx Boox X61S posiadają tylko jeden głos Ewa (polski), ktory nie czyta tekstów angielskich.
W promocyjnych ofertach modeli i62 są dostępne dwa głosy (polski i angielski), ale trzeba zwrócić uwagę na opis oferty, bo standardowo jest też jeden (polski). Można też zamówić bezpośrednio u nas czytnik z innym głosem (do wyboru z dostępnych dla IVONY).

W chwili obecnej dogranie dodatkowego głosu jest możliwe tylko po dostarczeniu czytnika do naszego serwisu.
Planujemy niedługo udostępnić usługę umożliwiającą dokupienie i doinstalowanie dodatkowych głosów do TTS IVONA w naszych czytnikach. Przybliżony koszt jednej dodatkowej licencji na głos to ok. 30 zł (plus koszty "operacyjne").


16 sie 2012 20:05:22
Użytkownik

Dołączył(a): 13 wrz 2012 20:22:03
Posty: 1
Post Re: jak wgrać reader angielski na BOOX???
Witam,

półtora roku temu kontaktowałem się z Arta Tech i Ivoną w celu uzyskania informacji o możliwości dogrania języka angielskiego na Boox 60. Niestety wówczas żadna ze stron nie umożliwiała wykonania takiej usługi.

Od kiedy dokładnie zostanie uruchomiona usługa doinstalowania dodatkowych głosów do TTS IVONA? Jak będzie wydało skorzystanie z takiej usługi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,
onyxuser


13 wrz 2012 20:43:09
Zobacz profil
Post Re: jak wgrać reader angielski na BOOX???
To jeszcze nie gotowe.
Jak napisałem, zakup/wgranie dodatkowego głosu, jest na razie możliwe po dostarczeniu czytnika do naszego serwisu.


14 wrz 2012 10:18:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron