Teraz jest 18 kwi 2024 6:23:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
[Tutorial] Prosty jailbreak Kindle 4 (4.0.1) 
Autor Wiadomość
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: [Tutorial] Prosty jailbreak Kindle 4 (4.0.1)
JoAnn77PL napisał(a):
Dzięki za info. Jako że JB zastosowałam tylko na K3 (z powodzeniem), a nie mam jakoś serca do łamania 4 (głównie czas, a myślenie czy dobrze zrozumiałam to u mnie duuużo czasu), więc chyba poczekam. No chyba że jutro mnie coś trafi i jednak spróbuję. Z tego też względu rozpatruję zakup Nooka ST - brak reklam. Bo KT ma znów reklamy, a na dzień dzisiejszy nie mam pieniążków na wersję "bez" :( Ech...

Naprawdę nie rozumiem, w czym te reklamy tak bardzo przeszkadzają.
Można poza tym kupić SO, a jak "pieniążki będą", to się upgradeować za 30 dolarów.

A nook też zły nie jest, jak wynika z ostatniej recenzji :)

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


19 lip 2012 22:43:15
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2011 3:41:02
Posty: 22
Lokalizacja: Kielce, PL
eCzytnik: Kindle 3, Kindle 4, Nook ST
Post Re: [Tutorial] Prosty jailbreak Kindle 4 (4.0.1)
Zwyczajnie, ciągłe wyświetlanie jednej reklamy = Kindle Fire od miesiąca mnie rozwala na łopatki. Gdyby chociaż były różne, ale jedna? A ten Nook to pomysł rozpoczęcia przygody z czytanym dotykiem, ale mnie hamują opinie klientów, którym ekran "zawisł" na święty nigdy, co -z tego co zdołałam cierpliwie wyczytać tak na Amazon (odnośnie KT), jak na BN (odnośnie Nooka) - dzieje się wielu posiadaczom. Stąd chęć czystego zwykłego kundelka :)


20 lip 2012 6:13:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron