Teraz jest 18 kwi 2024 15:56:53




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[K Classic] Nie widzi wi fi pomimo rejestracji 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
Po tym co napisał mikay - ithilhin to nawet sie nie zastanawiaj bo tylko bedziesz czekac czy cos sie stanie czy nie a urzadzenia sa zlosliwe choc martwe i psuja sie dzien po minieciu gwarancji. Tak wiec wchoc na czat i wymieniaj. Bedziesz miala nowy za 3 dni a moze i stary zostawia do kasacji - na takim choc niezarejestrowanym tez mozna czytac.


14 cze 2012 11:27:47
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2012 18:36:07
Posty: 16
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Akcja - warjacja (czyli restart samodzielny co jakis czas i rozpaczliwe szukanei sieci) pojawila sie tylko raz i pomogl restart routera.
Jak już nie będzie się powtarzało to poczekam trochę i przemyslę sprawe przycisku :-)
Firma od której kupiłam w PL jest bardzo rzetelna (futerał Bluecosto który kupiłam okazał sie nieco krzywy i od razu mi dosłali nowy), ale z tego co rozmawiałam to wg niech niekoniecznie taki przycisk będzie podstawą wymiany bo "ta edycja tak ma"). Z kolei jak nie będzie problem wifi powtarzał to sama wiem, że nie będzie podstawy reklamacji. Ci innego jak jednak (ale oby nie tfu tfu) wystapi.
Poobserwuję Kundelka jeszcze i w razie czego porozmawiam i z firma w PL i z Amazonem. A Kundelka uwielbiam :-)
Pozdrawiam
Gosia

_________________
z pozdrowieniami...
gosia


15 cze 2012 0:24:00
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
Gosia sorry ze tak napisze ale ta firma robi cie w balona bo nie chca wymienic - ten przycisk ma dzialac poprawnie anie że " te modele tak maja " - jak niesolidny bo na to jednak wyglada bo sie nie chce z tym meczyc sprzedawca odmawia - siadaj przy kompie - wchodz na czat - co ci zalezy - najwyzej odmowia wymiany - a jak nie a na pewno ci sie uda to jak napisalem za 3 dni bedziesz miala Kindla a starego odeslesz o ile kaza dopiero po przysłaniu tamtego. Caly czas bedziesz miala Kindla a nowy wreszcie bez wad. Piszesz ze Bluecosto wymienili - bo to ich w hurcie kosztuje o ile wogole z 12 zl - a z Kindlem nie chca sie meczyc potem sami z wysylka a tobie dac nowego.


15 cze 2012 8:57:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 sty 2012 23:41:41
Posty: 32
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
ithilhin kris68 ma absolutną rację. Firma, od której kupiłaś jest niepoważna. Pierdzielą głupoty i tyle. Skoro coś nie działa jak trzeba, to znaczy, że jest wadliwe i nie można skwitować tego, że "ten typ tak ma". Olej taką pseudofirmę i wal jak w dym do Amazona


15 cze 2012 12:00:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2012 18:36:07
Posty: 16
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
Macie rację, będę próbowała wymieniać. Czy w PL czy w Amazonie. Odkryłam, że to występuje wtedy kiedy KIndle jest w sieci powyżej kilkunastu minut. I jak zgubi to długo nie może dojść do siebie. No i ten przycisk :-)
Dam znać jak poszło mi z reklamcją i jeszcze raz dziękuję.

_________________
z pozdrowieniami...
gosia


17 cze 2012 20:19:33
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2012 18:36:07
Posty: 16
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
No i tak: Pan z firmy, która mi sprzedała Kindla powiedział, że owszem wymienią jak najbardziej jak odeślę poprzedni. Przesyłkę pokrywają. Super! Ale dopytałam czy to będzie nowy Kindle - tak mnie tknęło jakoś. No i nie. Nie będzie. Bedzie wersja refurbished, bo ponoć Amazon takie wysyła na wymianę. No może i prawda, ale: 1. Nie powiedzieli wcześniej, ze nie będzie wymiany na nowy. 2. Nie po to kupiłam nowy, zęby dostać odnowiony w zamian, zwłaszcza, ze jakieś dwa tygodnie minęły.
Poprosiłam o wymianę z powodu towaru niezgodności z umowa - na nowe urządzenie. Wczoraj to było. Dziś cały dzień cisza, zadzwoniłam - Pan na pewno napisze. Nie napisał do 16, po 16 telefon wyłączony.
A tymczasem mój Kindle postanowił, ze mi pokaże i od rana się radosnej restartował (w nocy chyba też) aż do wyczerpania. Naładowałam, zrobiłam reset do ustawień fabrycznych. To samo:-(
Biedny Kundel.
Zalogowałam się wiec (zdesperowana) do Amazona, weszłam na czat, poradzić się w sprawie tych restartów. Pan Konsultant z przykrością stwierdził, ze jedynie wymiana, kartę mi sprawdził, adres potwierdził, wysłał maila z etykietami dla UPS, żeby odesłać poprzedniego Kindla w ciągu 30 dni :-)
A nowy do mnie jedzie. I jeszcze mnie Konsultant zapewnił dwa razy, ze to na pewno będzie nowy, a nie "refurbished".

Amazing :-)

_________________
z pozdrowieniami...
gosia


Ostatnio edytowano 22 cze 2012 0:29:03 przez ithilhin, łącznie edytowano 2 razy



20 cze 2012 18:25:11
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
ithilhin i brawo nie wolno dac sie nabijac polskim sprzedawcom w butelke. Pozdrawiam.


20 cze 2012 19:34:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 sty 2012 23:41:41
Posty: 32
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
ithilhin
Nie wiem czy chcesz to czytać, ale z Amazona możesz dostać refurbished :/ Ten sprzedawca chyba mówił prawdę, chyba, bo nie jest to w 100% pewne. Na forach różnie o tym piszą :/


21 cze 2012 9:07:50
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2012 18:36:07
Posty: 16
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
sama jestem ciekawa co dostanę - ale zawsze mogę reklamować, czaty są zapisywane. poza tym cena wysłanego Kundla to 109 dollarow - to znaczy tyle mi pobiora z karty jezeli nie dojdzie do nich ten ktorego wymieniam. wiec jednak ma mnadzieje, ze nowy. a jesli nie to bede walczyc. po pol roku by mi pewnie bylo obojetne, ale po 2 tygodniach niekoniecznie :-)

_________________
z pozdrowieniami...
gosia


22 cze 2012 6:20:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 sty 2012 23:41:41
Posty: 32
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
ithilhin

Obawiam się, że nie będziesz w stanie dostrzec różnicy pomiędzy nowym a rufurbished :) I jedno i drugie dostajesz w takim samym anystresowym pudełeczku i oba pachną nowością :) Nie ma co sobie głowy tym zawracać. Ważne, żeby działało tak jak powinno działać :)

aaa śledzenie wysyłki ze Stanów uzależnia, podobnie jak i jej odesłanie :)


22 cze 2012 9:05:30
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2012 18:36:07
Posty: 16
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Kindle Classic - zarejestrował się ale teraz nie widzi w
odsyłać będę w poniedziaek, bo nie dałam rady się wybrać w tym tygodniu do UPS.
Za to nowy juz przyjechał :-)
działa wszystko jak trzeba, zrobie teraz update oprogramowania i be∂ę dalej testować.
wysłany w środę, przyszedł w piątek.
acha - i podobno dostałam promotional code na 10$. wysłali mi wersję bez reklam. to znaczy na koncie były ale Konsyltant w trakcie rozmowy mi je zdjał.
Wg ich pomocy technicznej w mailu mi potwierdzili, że dostałam nowyego Kindla, i te R na pudełeczkach oznacza "replacement" a nie "refurbished".
w pudełku był kabelek, chociaz miało nie być.

_________________
z pozdrowieniami...
gosia


22 cze 2012 19:07:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: