Teraz jest 28 mar 2024 21:30:29




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Cierpliwość jest cnotą 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 kwi 2012 10:29:34
Posty: 89
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
fraktal napisał(a):
A Pan Kolega Przedmówca to z ZUS-u czy z Urzędu Pracy ? :? :mrgreen:

A może kolega/koleżanka zza biurka :)

_________________
Pozdrawiam Tomasz


19 cze 2012 15:55:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 cze 2012 21:34:33
Posty: 40
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
eCzytnik: Onyx Boox M92, Kindle Paperwhite
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Z... piekła rodem:) No i chciałem zrozumieć jak to nie komentuje się nie będąc w pracy a jednocześnie komentując, że się nie będzie komentowało, bo wypowiedzi zbyt emocjonalne czyli jakoś jednak komentując jednocześnie nie komentując, bo się nie jest w stanie przecież skomentować z powodu nieobecności w pracy. Oczywiście to wszystko zakładając, że nie podejmuje się jakichkolwiek komentarzy będąc w domu, samochodzie, na kajaku, w piaskownicy, na spacerze z psem. Tylko w pracy.

_________________
Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie. Netteria.NET - https://netteria.net


19 cze 2012 15:56:22
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Dobrze, starczy już tego dreptania w kółko. Jaka jest sytuacja z aktualizacjami wiemy, a do zgłaszania konkretnych błędów jest miejsce gdzie indziej. Zamykam temat.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


19 cze 2012 15:57:42
Zobacz profil WWW
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Mimo, że wątek zamknięty, chciałbym dodać parę uwag.

Pragnę podziękować administratorom z forum, za pomoc w moderowaniu.
Tu wyjaśnię, że nie są oni osobiście zaangażowani w temat naszych czytników. Korzystamy z miejsca na forum wyłącznie w charakterze gościnnym, a wypowiedzi wykraczały zbyt daleko poza tematykę czytników i problemów z nimi.

Jeszcze parę słów w kwestiach merytorycznych:
quarter napisał(a):
Tia, tylko że akurat w przypadku aktualizacji dla X61S nie naprawiono żadnych błędów, a wygenerowano kilka /kilkanaście następnych.
Pisałem już Panu, że to egzemplarz czytnika, który Pan ma generuje błędy, a nie nowa wersja oprogramowania. Napisałem też prywatną wiadomości (tu na forum). Proszę o odpowiedź, bo dotychczas żadnej nie otrzymałem.

Bene napisał(a):
Cytuj:
I chciałabym jedynie, żeby wskaźnik baterii wskazywał faktyczne naładowanie.
(...)
W moim i62 wskaźnik też nie wskazuje prawidłowego stanu naładowania baterii. Po pełnym naładowaniu (ładowanie przez całą noc, gaśnie dioda ładowania) wskaźnik pokazuje pomiędzy 60-kilka a 80-kilka procent niezależnie od tego czy urządzenie ładowane jest przy pomocy ładowarki czy z kompa. (...)
Przyznam się, że nie miałem świadomości, że ten problem zdarza się też w nowym oprogramowaniu w nowych i62 :| Myślałem, że to jest błąd, który obserwujemy tylko w nowych wersjach (których nie wypuściliśmy, głównie z tego powodu) oprorgramowania dla modeli A60/X60.
Sprawdziliśmy, rzeczywiście to się zdarza, zgłaszamy problem do producenta. Zdarzają się też "przyspieszone" wyłączenia czytnika z powodu "rozładowanej baterii", przed pokazaniem na wskaźniku jednej, lub braku kresek.
Można stąd wywnioskować, że czytniki mogą pracować jeszcze dłużej na jednym ładowaniu, widać że oprogramowanie ma kłopoty z kalibracją wskaźnika lub odczytem energii.

aisthetikos napisał(a):
Dlatego Panowie: rzeczowe skargi, bez chłosty słownej ;)
Tak, o to najbardziej chodzi, wtedy możemy wyciągać wnioski i działać w kierunku poprawy.

fraktal napisał(a):
mój i62 przyjechał z fw 14032012.
W porównaniu z instrukcją do niego dołączoną realia wyglądały następująco:
- nie można zmienić czcionki systemowej - instrukcja podaje jak to zrobić - szczęścia życzę
- nie można zrobić skrótu, choć w instrukcji stoi że można,
- usypianie i wszystko co z nim związane, itp,itd....
Na dokładkę firmware który tych bugów nie miał ( fw z lutego - 09022012) jest dla użytkownika niedostępny a downgrade'ów się "nie zaleca".
To jest jakaś paranoja.
Myślę, że chodzi o "domyślną czcionkę" - wypadł błąd, że nie zmieniała się z poziomu "głównego ekranu" ale w trybie przeglądania katalogów już tak - jest to już naprawione.
Skróty były problemem, nawet mieliśmy sygnały "ginięcia" istniejących - sprawa opanowana, działają.
Usypianie działa, łącznie z blokadą klawiszy - inna sprawa, że w czytnikach jest właściwie niepotrzebne, bo same optymalizują zużycie energii w trakcie czytania, na co pozwala ekran e-ink, który potrzebuje energii tylko w momencie odświeżania/zmiany zawartości.

Proszę sprawdzić jak jest w najnowszej wersji oprogramowania, zgłaszamy na bieżąco usterki do producenta i są naprawiane. Bardzo mile widziane wszelkie uwagi, zwłaszcza o błędach w nowych wersjach.

Jak pisałem w innym miejscu, wciąż udostępniamy nowe, poprawiane wersje oprogramowania.
Bardzo prosimy o konstruktywne krytyczne uwagi do wszystkich modeli czytników, w odpowiednich działach i wątkach.
Z uwag tu zamieszczonych, też postaramy się wyciągnąć wnioski służące doskonaleniu działania naszych czytników jak i serwisu.


22 cze 2012 19:23:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: