Teraz jest 29 mar 2024 9:03:55




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle' 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lip 2011 23:47:35
Posty: 15
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
Po zalogowaniu na stronie i kliknięciu Polski muszę zalogować się ponownie, jakby kompletnie nie były panele powiązane.

Byłoby super, gdyby dało się kliknąć na te nazwy subskrybowanych stron bo mimo, że niektórych nie znam nie zmienia to faktu, że mógłbym się nimi zainteresować, a szukanie każdej w google albo wpisywanie ręcznie byłoby dość uciążliwe.

Gratuluję pomysłu. :)


24 kwi 2012 14:07:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sie 2011 10:28:08
Posty: 63
eCzytnik: K3 3G, KT
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
daker napisał(a):
@miguel, nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi. ;) W calibre możesz określić okres co jaki czas ma ściągać. Nie wiem tylko co w przypadku, gdy będzie to raz w miesiącu tzn czy ściągnie wcześniejsze wydania.


gdybym chciał ściągać to przez calibre, to myślisz, że pisałbym to w tym wątku ?


24 kwi 2012 17:08:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 mar 2012 15:27:20
Posty: 62
eCzytnik: kt4
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
a pisałbyś? znasz ten wspaniały program calibre?


24 kwi 2012 17:17:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sie 2011 10:28:08
Posty: 63
eCzytnik: K3 3G, KT
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
nie wiedziałem, że jest dostępna recepta dla katalogu egazeciarza..
ale nawet po jej imporcie calibre nie ściąga mi poprawnie katalogu




można prosić o dodanie subskrypcji hiszpańskiego el mundo ?

dałoby się dodać subskrypcję komiksów garfielda?
http://www.garfield.com/comics/todayscomic.html
(a gdyby była po hiszpańsku to w ogóle bajka:)


03 maja 2012 20:40:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 cze 2011 10:27:50
Posty: 76
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
Zastanawiam się, czy nie byłoby pewnym udogodnieniem połączenie ze sobą kilku podobnych tematów w jeden plik mobi. Np. AstroNews, Astronomia, Kosmonauta są niewielkie, a w połączeniu byłby yteż niezbyt dużym plikiem. Albo serwisy historyczne, archeologiczne razem. Byłoby to wg mnie dość praktyczne.
Pozostaje tylko kwestia, czy jedna recepta obsłużyłaby sensownie kilka róznych serwisów, ze względu na usuwanie niepotrzebnych wpisów, reklam w tekscie itp.

Sam tak sobie stworzyłem np. receptę "Historia i archeologia" gdzie mam w sumie 12 połączonych serwisów i dobrze mi to działa. Podobnie mam z przyrodniczo-geograficznymi, z muzyką, z filmem i wiadomości z mojego regionu. Wszystko to bez żadnych dodatkowych skryptów usuwających, tylko z samym podziałem na serwisy wewnątrz pliku mobi.


08 maja 2012 15:21:36
Zobacz profil
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
O, zaczął działać Focus (co prawda ledwo ledwo - 4 artykuły). Czyżby soxymora pojawił się ponownie?


14 maja 2012 15:34:52
Użytkownik

Dołączył(a): 10 maja 2012 18:43:57
Posty: 1
eCzytnik: brak
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
Witam,

czy pomimo że Soxmora ma wolne to eGazeciarz funkcjonuje normalnie ? tzn czy przesyła newsy?
Pytam ponieważ dopiero co otrzymałem kindla i jeszcze nie za bardzo orientuje się w jego obsłudze :)

Pozdrawiam
TR


17 maja 2012 13:20:30
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
funkcjonuje.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


17 maja 2012 13:51:09
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 mar 2011 17:12:46
Posty: 517
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: K3, K4, KT, KPW, M92B, Galaxy Note
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
@Tomrac, wolne to pojęcie względne. :roll:

Bądź co bądź wracam do pracy nad eGazeciarzem w wolnym czasie. Teraz mam jeszcze 2 osoby, które będą wraz ze mną rozwijać projekt.

_________________


18 maja 2012 7:45:32
Zobacz profil WWW
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
A, tentego, witamy z powrotem i takie tam : D


21 maja 2012 6:40:59
Użytkownik

Dołączył(a): 11 kwi 2011 21:26:43
Posty: 21
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
a powiedzcie mi bo np chcialbym sobie subskrybowac pare gazetek ale czytam bardzo nieregularnie i np gazete wyborcza chcialbym by sie sciagalo codziennie i automatycznie stare numery kasowalo by kundla nie zasmiecac i by na nim byl tylko najnowszy numer. da rady takie cos ustawic?


21 maja 2012 15:33:33
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
igoor1983 tak ale takie rzeczy to tylko w Erze :mrgreen: - a na Kindlu po przeczytaniu musisz skasowac sobie sam. Co Bozia lapki u........
Niektórzy mnie zaskakuja swoja wygoda :? .


21 maja 2012 15:53:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 kwi 2011 21:26:43
Posty: 21
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
:) hmmm ale przeciez gazety kupowane w amazonie sie kasuja gdy przychodza nowe, tak samo ponoc w klip me mozna zrobic by nowe wydanie zastepowano stare, a ja np jak sie wciagne w ksiazke to potrafie 2 tygodnie sie nie interesowac wiadomosciami , i potem jak wlacze wifi to mi sie 14 odcinkow wyborczej sciagnie? przydala by sie taka opcja i to napewno nie tylko mi:P


21 maja 2012 16:04:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 wrz 2010 21:10:09
Posty: 3
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
kris68, czemu cię niby zaskakują? Przecież to oczywiste, że kupuję czytnik ebooków, aby mi uprościł życie, a nie abym tracił czas na np. właśnie usuwanie starych numerów.
Kompletnie cię nie rozumiem, to jest jedna z największych wad Kindle, a także strony Amazon, do wygody to temu daleko. Amazon konkuruje z Apple, ale tak naprawdę konkurencja na razie nie istnieje, bo obie firmy zapełniają swoje nisze, Amazon jest tani, Apple wygodny.

Mylisz się, numery same się "usuwają", przestarzałę numery lądują w archiwum Periodicals: Back Issues. Nie wiem po jakim czasie zarchiwizuje się Wyborcza, bo na razie nie mam czasu czytać gazet codziennych, a do tego nie czy pobierając przez egazeciarza będzie się archiwizować, ale przez calibre na pewno (w calibre każdy numer ma tego samego autora, a nie datę wydania jako autora, u mnie tygodniki archiwizują się po tygodniu, kiedy pobiera się nowy numer, proste).

No i podstawowa sprawa, kup gazetę, nie będziesz miał kłopotu, a Wyborczą akurat możesz kupić :)

igoor1983 napisał(a):
:) hmmm ale przeciez gazety kupowane w amazonie sie kasuja gdy przychodza nowe, tak samo ponoc w klip me mozna zrobic by nowe wydanie zastepowano stare, a ja np jak sie wciagne w ksiazke to potrafie 2 tygodnie sie nie interesowac wiadomosciami , i potem jak wlacze wifi to mi sie 14 odcinkow wyborczej sciagnie? przydala by sie taka opcja i to napewno nie tylko mi:P

Problem po stronie egazeciarza. Wynika z zamiany pola autor na datę. Pobieraj przez calibre (calibre ma nawet funkcję automatycznej wysyłki na maila, czyli egazeciarz wymagający uruchomienia calibre raz na dzień, w sumie to można calibre włożyć do autostartu, więc będziesz musiał tylko uruchomić komputer) albo kup w Amazonie.


Ostatnio edytowano 21 maja 2012 16:31:41 przez destiriser, łącznie edytowano 2 razy



21 maja 2012 16:19:02
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: eGazeciarz.pl - subskrypcja recept dla Kindle'
@ igoor1983 ale pytanie zadales w watku eGazeciarz.pl :D . A co do Amazona nie wiem bo nie kupuje tam zadnych gazet. Tak jak i wifi - ja mam np caly czas wlaczone tak ze mi codziennie przychodzi 1 wydanie . Nie bardzo sobie wyobrazam zaimplementowanie w eGazeciarz.pl opcji kasowania czegokolwiek w Kindle. A co do Amazona - no coz opcja dla wygodnych :P - ja tez sie nieraz zaczytam ale zawsze moge wyjsc z ksiazki i przejrzec i skasowac przeczytane. I wiesz dziwie sie bo widze ze tez masz K 3 ze wylaczasz wifi - rozumiem oszczednosc energii :D ale ja jak osobiscie chocbym musial co 1,5 tyg. doładowywac Kindla to mnie to nie stresuje i wifi hula non stop.

No coz co uzytkownik to inne wymagania - mi akurat pasuje tak jak jest a jezeli ktos chce sie bawic wysylajac przez rozne programy gazete - jego wola. Ja jestem przyzwyczajony ze codziennie przegladam i kasuje i eGazeciarz.pl w takiej formie jak jest mi odpowiada - ale : de gustibus......... .


21 maja 2012 16:27:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron