Teraz jest 29 mar 2024 7:02:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Etui do Onyx Boox M90 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012 12:09:58
Posty: 11
eCzytnik: BOOX i62
Post Pokrowce na czytniki Onyx BOOX - Lagarto design
Witam,
Zapraszam wszystkich szczęśliwych użytkowników czytnika Onyx BOOX do odwiedzenia profilu na allegro:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25070187
Nareszcie Twój czytnik może stać się mniej Anonimowy!
Dzięki wyjątkowym etui / pokrowcom na czytniki Onyx BOOX !

Zapraszam serdecznie do odwiedzania naszego profilu na allegro, dostępne tam są pokrowce / etui do czytników łączące niebagatelny wygląd oraz użyteczność.

• Wykonane mogą być z Eko skóry bardzo popularnej na pokrowce czytników, jak i NATULALNE skórki.
• Sztywne, utwardzone wnętrze zapobiega uszkodzeniu ekranu czytnika.
• Trzy sztywne i jeden miękki róg zapewniają doskonałe trzymanie, niezmiernie ważne przy tak delikatnych urządzeniach jakimi są czytniki.
• Obszycie występuje w trzech wariantach: klasyczne czarne, „miedziane” oraz czerwone
• Przyjemne w dotyku – większość dostępnych etui sprawia wrażenie deski obszytej tworzywem. Dzięki zastosowaniu miękkiego wypełniania pomiędzy warstwą skóry a warstwa utwardzoną, pokrowiec zapewnia przyjemne trzymanie.
• Ergonomiczny dostęp do przycisków.
Firma Lagarto jest parnerem - wyłącznego dystrybutora czytników Onyx BOOX tj. Arta Tech, wykonując ekskluzywne akcesoria do czytników.
Pokrowce są najwyższej jakości wykonania, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania czytników.
Projektowane przy współpracy z firmą Arta Tech.
Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtowa jak i detaliczną!
Tylko teraz, przedsprzedaż pokrowca na czytnik M92, M90! Prawdziwa SKÓRA!!!
Promocyjna cena 169zł zamiast 189!


09 maja 2012 11:56:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2011 0:11:04
Posty: 195
eCzytnik: Onyx Boox M90
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
Niewielki wybór do M90.
Te gumki "majtkowe" na rogach odstręczają mnie skutecznie (może to kwestia gustu).
Spodziewałbym się raczej czegoś w rodzaju tego tu pokrowca do ipada z tym, że na przyciski wybiłbym okrągłe otwory (ok. 10-12 mm).
Takiego czegoś szukam i jak nie znajdę, może się wezmę (zrobić albo kupić od iPada i przerobić).

No i ta cena :)
Linkowane "APPLE iPAD Etui SKÓRA + folia LCD + STACJA DOCK" kosztują w sumie 90 zł :)


09 maja 2012 20:15:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012 12:09:58
Posty: 11
eCzytnik: BOOX i62
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
Witam
Oczywiście każdy szuka czegoś według własnego gustu. Gumka znajduje się tylko z jednej strony (lewy górny róg).
Projektując pokrowiec, braliśmy pod uwagę możliwość zastosowania "całościowej" ramki w którą wchodzi urządzenie.
Robiąc przymiarki jednak stwierdziliśmy w szerszym gronie iż szkoda zasłaniać tak ładne urządzenie jaki jest czytnik.

Co do ofert jaką mamy - na pewno będzie rozwijana.

Cena - wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do produktów z Chin - rewelacyjna cena, jakoś niestety nie zawsze (oczywiście nie twierdzę że jest tak zawsze)
Proszę raczej odnieść cenę naszego produktu do portfeli lub damskich torebek, wtedy na pewno nie wyda się ona wygórowana.


09 maja 2012 21:15:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2012 19:44:33
Posty: 12
eCzytnik: Onyx m90
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
LagartoPoland napisał(a):
Witam
Oczywiście każdy szuka czegoś według własnego gustu. Gumka znajduje się tylko z jednej strony (lewy górny róg).
Projektując pokrowiec, braliśmy pod uwagę możliwość zastosowania "całościowej" ramki w którą wchodzi urządzenie.
Robiąc przymiarki jednak stwierdziliśmy w szerszym gronie iż szkoda zasłaniać tak ładne urządzenie jaki jest czytnik.

Co do ofert jaką mamy - na pewno będzie rozwijana.

Cena - wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do produktów z Chin - rewelacyjna cena, jakoś niestety nie zawsze (oczywiście nie twierdzę że jest tak zawsze)
Proszę raczej odnieść cenę naszego produktu do portfeli lub damskich torebek, wtedy na pewno nie wyda się ona wygórowana.


w końcu coś rozsądnego:)

w czerwcu chętnie kupię, cena jest jaka jest, ważne że pojawiła się taka oferta!!


09 maja 2012 22:33:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2011 0:11:04
Posty: 195
eCzytnik: Onyx Boox M90
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
LagartoPoland napisał(a):
Gumka znajduje się tylko z jednej strony (lewy górny róg).

Sam fakt zastosowania gumy nie przeszkadza mi. Chodzi mi o te narożniki.
Cytuj:
Projektując pokrowiec, braliśmy pod uwagę możliwość zastosowania "całościowej" ramki w którą wchodzi urządzenie.
Robiąc przymiarki jednak stwierdziliśmy w szerszym gronie iż szkoda zasłaniać tak ładne urządzenie jaki jest czytnik.

Na mój gust właśnie te narożniki szpecą urzadzenie. Wkładam w futerał i widzę sam ekran. Jak będę chciał podziwiać obudowę, wyciągam z futerału i czytam z plastikowego urządzenia. Znów odwołam się do swojego gustu: najładniejsza część urządzenia - moim zdaniem oczywiście - to jego tylna część (wyprofilowana) a tą można podziwiać tylko po wyjęciu z wszelakiego futerału. Chodzi mi o Onyx Boox M90.
Cytuj:
Co do ofert jaką mamy - na pewno będzie rozwijana.

Czekam z niecierpliwością.
Cytuj:
Cena - wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do produktów z Chin - rewelacyjna cena, jakoś niestety nie zawsze (oczywiście nie twierdzę że jest tak zawsze)

Też prawda.
Cytuj:
Proszę raczej odnieść cenę naszego produktu do portfeli lub damskich torebek, wtedy na pewno nie wyda się ona wygórowana.

Ten argument nie przekonuje mnie. Będą 2 porównywalne produkty, których cena produkcji jest jednakowa (np. 30 zł) - jeden męski, drugi damski.
Ten pierwszy będzie kosztowal w sklepie 100 zł a ten drugi 300.


09 maja 2012 23:04:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2012 19:44:33
Posty: 12
eCzytnik: Onyx m90
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
Kupiłem ten futerał i jest naprawdę bardzo porządnie wykonany. Materiał to delikatna skóra, zamykanie na magnesowany klips.

Tani nie jest ale m90/92 nie należy do najtańszych wiec jak już powiedziało się A to trzeba i powiedzieć B, a na poważnie to wart swojej ceny teraz Onyx wygląda tak jak powinien:)


03 cze 2012 10:15:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2011 0:11:04
Posty: 195
eCzytnik: Onyx Boox M90
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
Reklama czy tekst sponsorowany? :)


03 cze 2012 11:55:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2012 19:44:33
Posty: 12
eCzytnik: Onyx m90
Post Odp: Re: Etui do Onyx Boox M90
discharge napisał(a):
Reklama czy tekst sponsorowany? :)


3 panny, onyxy do końca życia oraz 500 ebooków

DesireHD#ARHD 6.3.1#Tapatalk


03 cze 2012 20:18:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2011 0:11:04
Posty: 195
eCzytnik: Onyx Boox M90
Post Re: Odp: Re: Etui do Onyx Boox M90
pawelcd napisał(a):
3 panny, onyxy do końca życia oraz 500 ebooków
DesireHD#ARHD 6.3.1#Tapatalk


E?


04 cze 2012 0:15:26
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012 12:09:58
Posty: 11
eCzytnik: BOOX i62
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
discharge napisał(a):
Reklama czy tekst sponsorowany? :)


Witam serdecznie,
Odnośnie pytania czy jest to reklama czy tekst sponsorowany to:
*Tekst sponsorowany - nie
*Reklama - na pewno ale tylko z nieprzymuszonej woli zadowolonego klienta któremu ślicznie dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzył decydując się na zakup :)

Zawsze jak ma się wątpliwości zapraszamy na nasz profil aby zobaczyć ocenę od zadowolonych klientów:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=25070187

Realia rynku wymuszają aby gwarantować najwyższą jakość produktów jakie zakupują klienci a my produkujemy w Polsce, gdyż z cenami produktów wytwarzanych w Chinach ciężko jest konkurować.
Myślę że również na naszą korzyść świadczy to iż dostarczamy nasze produkty do Polskiego dystrybutora czytników Onyx BOOX - firmy Arta Tech. W ich ofercie sprzedawane są one jako półka High End.

Pozdrawiam serdecznie!
LagartoPoland


13 cze 2012 12:56:41
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
W moim etui przyśrodkowo od wycięcia na panel przycisków jest niedoklejona wewnętrzna część okładki, na razie nie powiększa się, więc nie zamierzam reklamować. Poza tym etui pierwsza klasa.


13 cze 2012 15:15:44
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012 12:09:58
Posty: 11
eCzytnik: BOOX i62
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
W tym etui jak jest miejsce na przyciski jest wewnętrzna satynowa podbitka, i łączenie wewnętrznego obszycia z zewnętrzną częścią. Wszystko jest razem podklejona ale głębiej więc na 100% się rozklei. Cały szkopuł w tym że jest to blisko zgięcia więc w momencie jak materiał zaczyna pracować to się staje bardziej widoczne.
Plusem produkcji w Polsce jest to że można na bieżąco wprowadzać poprawki, tak więc dziękuję za Pana uwagę, zostało zgłoszona do działu produkcji i od ręki naniesiemy korekty.
Pozdrawiam
LagartoPoland


13 cze 2012 15:51:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2011 0:11:04
Posty: 195
eCzytnik: Onyx Boox M90
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
konrad white napisał(a):
W moim etui przyśrodkowo od wycięcia na panel przycisków jest niedoklejona wewnętrzna część okładki, na razie nie powiększa się, więc nie zamierzam reklamować. Poza tym etui pierwsza klasa.


Wszystko kwestia gustu.
Ostatnio znalazłem w makecie etui do iPada (79 zł), które o dziwo niemal idealnie pasowało do M90 z ta uwagą, że do wymiany była przednia część.
To chyba to co tutaj.
Niestety na zdjęciu nie widać co wewnątrz. Etui jest analogiczne jak to do Booxa 60. Nie znam fachowych pojęć kaletniczych więc spróbuję własnymi słowami. To co w twoim trzyma czytnik na rogach, tu obejmuje całą obudowę wokół ekranu. Ale iPad ma cieńszą ramę wokół ekranu więc etui na M90 zakrywa jakieś 2/3 ramki. Musiałbym wymienić właśnie tą część (co trzyma ramkę czytnika) żeby zakrywała całą ramke i wtedy mógłbym wybić okrągłe otwory na sensory (rymowanka przypadkowa :).
Już miałem to kupić ale żona mi się wściekła :) że wydaję na takie "bzdety" 79 zł i jeszcze mam to "zepsuć". :)
Chyba więc wezmę kawałek tektury, starą torebkę (skóra) i zrobię samemu. Niestety będę musiał to kleić bo stara maszyna do szycia skóry, która kiedyś wylądowała w mojej piwnicy wyjechała dawno na śmietnik. :(


13 cze 2012 19:31:17
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
W razie rozklejenia mogę zareklamować?
Ewentualnie jakiego kleju można użyć, aby skutecznie podkleić ten obszar?


13 cze 2012 20:07:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 mar 2011 17:12:46
Posty: 517
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: K3, K4, KT, KPW, M92B, Galaxy Note
Post Re: Etui do Onyx Boox M90
Właśnie przyszło do mnie owo etui, które postanowiłem zamówić po tym jak mój M92B wypadał z tego za 20PLN.

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości i wykonania. Z początku myślałem, że eko-skóra za 119PLN będzie sprawdzać się równie słabo co etui Bluecosto na Kindle, ale teraz widzę, że jest warte swojej ceny.

Szkoda, że LagartoPoland nie ma w ofercie okładek do czytników Amazon... :)

PS: Kontakt szybki i profesjonalny. 10 minut po zakupie otrzymałem telefonicznie wiadomość, że etui zostało wysłane.

_________________


14 cze 2012 10:27:54
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: