Teraz jest 28 mar 2024 12:39:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Gry komputerowe ogólem i szczególem 
Autor Wiadomość
Post 
Kellhus napisał(a):
Takie jak Cywilizacja IV na przykład (nigdy nie pojmę dlaczego nie dają w niej polskiej cywilizacji cholery). Aha no i Europa Universalis, również w różnych odmianach typu Hearts of Iron.


Ooo, ja też. Poza tym polecam jeszcze Victorię (podobnie jak EU czy HoI jest produkcji Paradoxu).

Lubię też czasem zagrać w Tropico - symulator rządzenia wyspą na Karaibach ;D

Mori napisał(a):
Ciekawie zapowiada się też Spore...


Tak jest, też się nią interesuję :) Nawet BARDZO ciekawie.


28 lut 2008 5:32:40
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Czy ta Victoria jest równie dobra co na przykład EU2 lub II Wojna Światowa? Jeśli tak, to chyba się skuszę ;)


28 lut 2008 16:54:30
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 03 gru 2007 12:10:37
Posty: 36
Lokalizacja: Siedlce
Post 
Może to nutka nostalgii , ostatnio powróciłem do klasyki tematu Diablo I i StarCraft . Wiem wiem upływ czasu , grafika i takie tam . Lecz jedno jest niezmienne grywalność Diablo I takiego klimatu nie czułem juz od kilku lat w grach a napewno nie w Diablo II .


29 lut 2008 15:33:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 1:18:12
Posty: 22
Post 
Moje ulubione gry to, master of orion2 i herosi 3 - to są gry do których wraca się po latach i nadal są ciekawe można grać i 1000 razy z tymi samymi osobami i zawsze jest inaczej.

Gry takie jak Diablo, Baldurs gate czy Fallout tez mi sie podobają ale to jest kilka dni zabawy, potem gra się kończy a przechodzenie jej po raz kolejny nie jest już tak ciekawe - no może jeszcze gdy gra się drugi raz zupełnie inną postacią pojawiają się jakieś dodatki to jest trochę zabawy ale też na krótko, podobnie zresztą jest z większością gier, np pierwsze 3 części Xcom bardzo mnie wciągnęły siedziałem przy nich wiele nocy ale teraz nie mam po co do nich wracać (czasem tylko pobawię się ufo alien invasion jak widzę, że dorobili do niej coś nowego)

No i są gry mmrpg, no ale to już zupełnie inna historia.


29 lut 2008 17:37:08
Zobacz profil
Post 
Męczę można powiedzieć od nieskonczoności Blitzkrieg. Zawsze z internetu można sciągnąć nową mapę, więc zabawa wiecznie trwa.


01 mar 2008 21:49:15
Post 
tja, master of orion 1 i 2. Ostatnio pogrywałem w multiplayera w Space Empires IV, ale jakoś nie ma zbyt wielu chętnych. Brakuje mi gier 4X , od czasu Oriona nie ma nic nowego. Galactic Civilizations to nie to. Gdzie te porządne drzewka technologii, projekotwania statków itd... Pogra ktoś ze mną w Space Empires?


01 mar 2008 22:56:30
Post 
A ja uwielbiam grać w Call of duty2 i inne gry tego typu, a moją ulubioną grą do której wracam jest Command&Conquer: Red Alert


01 mar 2008 23:32:44
Post 
Obi-One napisał(a):
Czy ta Victoria jest równie dobra co na przykład EU2 lub II Wojna Światowa? Jeśli tak, to chyba się skuszę ;)


Moim zdaniem jest znakomita. Czas akcji to 1836-1920 (1933 z dodatkiem Revolutions).


02 mar 2008 11:55:26
Post 
Mało już teraz gram. Kiedyś było tego więcej :)
Na dysku zostały mi: Diablo2, Heroes of M&M 3 i 4, Colin McRae 2, niedokończone Sacred i coś tam jeszcze - Oblivion.
Czyli same klasyki. W nowe jakoś nie mam czasu grać, a może po prostu żadna z nich nie zatrzymała, czy też zachęciła mnie na tyle, abym w nie grał.

Może coś w tym roku się znajdzie.
Pozdrawiam,
T


02 mar 2008 12:14:18
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 2:40:12
Posty: 24
Post 
Również gram mało, ale specjalnie dla Wiedźmina odświeżyłem komputer. Czytałem wszystkie książki i opowiadania Sapkowskiego począwszy od pierwszego opublikowanego w "Fantastyce" i nie mogłem się oprzeć. Gra bardzo sympatyczna dla ludzi lubiących np Gothika. Grafika, nastrój, fabuła ...
Z innej tematyki polceciłbym Portal i (dla odprężenia, żeby nie myśleć) Serious Sam'a

Adam


02 mar 2008 12:25:52
Zobacz profil
Post 
Obecnie gram w Gothica 3 świetna gra przeszedłem terz pozostałe części oczywiście pod względem klimatu nic nieprzebije pierwszej części ale najnowsza wersja też ma swój urok. Z starszycz gier często wracam do seri Thief szczegulnie dwie pierwsze były świetne .


04 mar 2008 16:05:28
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2007 15:02:36
Posty: 34
Post 
Moją ulubioną grą jest Garden Defense, masz nerwy by stawić czoło szturmowi dzikich mrówek, much owocówek, i wszelkiemu innemu robactwu? Zbieraj pieniądze i udoskonalaj swoją broń przeciwko szkodnikom. Broń dzielnie swojego ogrodu w grze pod tytułem, a jakże Garden Defense! Bardzo wciągająca gra strategiczna z seri defense potrafie wciągnąc na wiele godzin a co ważne chodzi na starszych kompach.Gra dla najmłodszych i tych starszych.


04 mar 2008 17:16:16
Zobacz profil
Post 
Gry fabularne to jest ten gatunek przy którym sie najlepiej czuję. Inaczej nazywane są grami przygodowymi. ja jednak staram się unikać tej nazwy, bo wszyscy kojarzą sobie te gierki typu kangurek Kao czy Croc, a to nie prawada. Cenie sobie gry przygodowe głównie za fabułę. Ga typu adventure jest jak dobra książka - poznajesz postacie, ich psychikę i historię, cudowną fabułę. Możesz sie wcielić w przeróżne rolę. Od zwykłego szarego człowieka, rzuconego w wir wydarzeń, przez agenta FBi, po nawet łowce przygód, detektywa, itd. Poza tym gry te nie odmóżdżają tak FPS, TPP, itp. Nieraz trzeba się nagłowić, żeby rozwiązać zagadkę logiczną, skojarzyć fakty czy użyć danego przedmiotu w danym miejscu. Tym, którzy lubią bogatą fabułę polecam Najdłuższą Podróż, Dreamfall, Broken Sworda. natomiast ludziom, którzy lubią rozwiązywać łamigłówki Keepsake oraz całą serie Myst...


10 mar 2008 1:41:11
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 12:03:42
Posty: 28
Post 
od początku posiadania kompa moją ukochaną grą jest Oni <33 często do niej wracam z wieloma fajnymi wspomnieniami.
reszta gier to The Sims, Faraon, Settlers, Stronghold, przejdzie Sonic Heroes/Adventure DX ze względu na manię, byłam zapaloną fanką postaci SEGI. of course Rally Championship, Mafia, GTA VC, dla pojeżdżenia i pozabijania.
nie znam się na grach, prawdę powiedziawszy. czasem się popinka z nudów xd

_________________
sad, but everybody knows
a trip to heaven’s not really on the cards, no

yet my 'moment' has come
a crying shame, for now my life is over


~magic sounds.


10 mar 2008 21:01:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 17:41:15
Posty: 10
Post 
Dla kazdego cos dobrego - a ja lubie simcity 3000 :) moze i stara ale zawesze potrafie spedzic przy niej dlugie godziny :) a do nowszych jakos sie nie moge przekonac, jeszcze jako ciekawa polecam FREECIV no i niesmiertelne gry z pod dosa i amigi :) jak dla mnie zawsze beda niesmiertelne


11 mar 2008 18:50:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron