Teraz jest 28 mar 2024 22:37:43




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Czytniki Onyx w Vobis (promocje) 
Autor Wiadomość
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
vivianek napisał(a):
starą wersje 60 w czarnym pudełku z vizplexem przycisk wifi na dole po lewej stronie urządzenia, a nie A60 z pearlem...

Źle się stało, że sprzedawca tak postąpił (trudno stwierdzić czy umyślnie czy z niewiedzy).
Ale mogę potwierdzić rozpoznanie:
Przełącznik WiFi po lewej stronie u dołu - starszy model z Vizplexem (występują w czarnym pudełku).
Przełącznik WiFi po prawej u góry - nowsza seria, w białych pudełkach.


02 mar 2012 18:03:53
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2012 20:49:07
Posty: 2
eCzytnik: onyx boox A60
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Na szczęście reklamacja odbyła się bez problemów (z reakcji sprzedawcy widać było że nie wiedział sam co sprzedaje) w najbliższych dniach dostanę właściwy czytnik :D

Dziękuje za pomoc.


05 mar 2012 14:55:20
Zobacz profil
Post Re: Forum Onyx BOOX, aktualności i promocje
Przedsprzedaż również w Vobis:
PREORDER: Czytnik ebook Onyx Boox M92 9,7" E-Ink Pearl EPD + etui + ładowarka + Umberto Eco/Cmentarz w Pradze


23 mar 2012 12:11:19
Użytkownik

Dołączył(a): 29 mar 2012 13:02:13
Posty: 6
Post Re: Forum Onyx BOOX, aktualności i promocje
Czy syntezator mowy IVONA w M92 czyta również teksty angielskie? Jeśli nie to czy istnieje możliwość rozszerzenia o ten język. Czy do sprzedawanego M92 na stronie Vobis-u dodawany jest rysik (brak informacji na stronie sprzedawanego produktu)?


30 mar 2012 14:07:01
Zobacz profil
Post Re: Forum Onyx BOOX, aktualności i promocje
orfinger napisał(a):
Czy syntezator mowy IVONA w M92 czyta również teksty angielskie? Jeśli nie to czy istnieje możliwość rozszerzenia o ten język. Czy do sprzedawanego M92 na stronie Vobis-u dodawany jest rysik (brak informacji na stronie sprzedawanego produktu)?
Na razie jest tylko polski głos Ewa, który czyta po polsku.
Możliwość dokupienia języka angielskiego i innych jest przygotowana, ale czeka na wdrożenie, czyli jeszcze niedostępna.
Rysik jest oczywiście zawsze w komplecie (w Vobis również), tak jak etui, kabel USB i ładowarka.


30 mar 2012 14:18:12
Post Re: Czytniki Onyx w Vobis (promocje)
W sieci Vobis jeszcze promocja modelu X61S - za 499 zł

Czytnik ebook Onyx Boox X61E 6" E-Ink Vizplex EPD

Obrazek


16 kwi 2012 16:30:04
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 kwi 2012 17:11:06
Posty: 25
Lokalizacja: Podlaskie
eCzytnik: Onyx Boox x61e ; laptop
Post Re: Czytniki Onyx w Vobis (promocje)
Nawet nie wiedziałam, że kupiłam ten model x61e w promocji :) Jak dla mnie cena świetna w stosunku do jakości :) Wypośrodkowana, a możliwości dużo :)


16 kwi 2012 17:06:15
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Czytniki Onyx w Vobis (promocje)
A ja skrobnę słów kilka o samym zakupie w internetowym sklepie Vobis.
Bo zniesmaczony jestem strasznie.
Kompletnie nikt się tam nie przejmuje dotrzymywaniem terminów wysyłki.
W ciągu 2 ostatnich dni miałem możliwość pokonwersowania sobie z dwiema przeuroczymi Paniami - E. i B. Na konwersacjach rzecz się skończyła.
A czytnik dalej w Vobisie.
I kiedy go wyślą - ponoć jutro...
Ale za bardzo w to nie wierzę. Singlowego klienta można po prostu zwodzić i olewać, no, chyba że kupuje za grube tysiace albo i dziesiątki tysięcy. A nie pierdółkę za kilkaset złotych...
Nigdy - powtarzam - NIGDY nie miałem takich korowodów z otrzymaniem zakupionego towaru jak w Vobisie. Nawet na Allegro bardziej szanują kupującego i, przy okazji, własną reputację.
Wstyd. I niesmak.
Bo brak profesjonalizmu to w takim kombajnie handlowym jak Vobis rzecz zastanawiająca.... I odstręczająca od kolejnych zakupów.
Czekający na i62
fraktal

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


15 maja 2012 21:24:09
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012 16:09:03
Posty: 135
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Re: Czytniki Onyx w Vobis (promocje)
Jak ja kupowałem swój, przy odbiorze okazało się, że zamiast A60 w pudełku po A60 przyszedł A60S, czyli model okrojony (i tańszy), do tego o zupełnie innych numerach seryjnych jak te na pudełku i - co ciekawsze - niż te na karcie gwarancyjnej też, przy czym żadne z trzech numerów przeze mnie wymienionych się nie zgadzały. Odmówiłem odebrania sprzętu, musiałem poczekać kilka kolejnych dni na drugi egzemplarz. Do tej pory nie wiem, kto zawinił.


15 maja 2012 21:27:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Czytniki Onyx w Vobis (promocje)
Ciesz się że wogóle coś przysłali.
Ja zostałem tylko z uwodzicielskim kontraltem Pani E. w .... pamięci :D
A kto ... zawinił ... no eufemizm taki, dobra...kto dał d##y to najpilniej strzeżona tam tajemnica. Ja odniosłem wrażenie że zawinili kosmici, plamy na słońcu ewentualnie duch Elvisa :mrgreen:

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


Ostatnio edytowano 15 maja 2012 21:42:38 przez fraktal, łącznie edytowano 1 raz



15 maja 2012 21:38:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sty 2011 15:50:22
Posty: 294
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle Keyboard i PaperWhite
Post Re: Czytniki Onyx w Vobis (promocje)
fraktal napisał(a):
Nigdy - powtarzam - NIGDY nie miałem takich korowodów z otrzymaniem zakupionego towaru jak w Vobisie. Nawet na Allegro bardziej szanują kupującego i, przy okazji, własną reputację.
Wstyd. I niesmak.
Bo brak profesjonalizmu to w takim kombajnie handlowym jak Vobis rzecz zastanawiająca.... I odstręczająca od kolejnych zakupów.
Czekający na i62
fraktal


Kolejnych zakupów może nie być http://www.pb.pl/2566848,7640,czystka-w-vobisie
Cytuj:
Likwidowane salony, zwolnienia i brak towaru — tak wygląda restrukturyzacja dystrybutora sprzętu IT, którego część wywędruje na Cypr.


15 maja 2012 21:39:56
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Czytniki Onyx w Vobis (promocje)
Robercie, ja po nich płakał nie będę.
fraktal - pokorny uczeń Julineczka.

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


15 maja 2012 21:45:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron