Teraz jest 20 kwi 2024 0:24:10




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Szukam pierwszego czytnika 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sty 2011 15:50:22
Posty: 294
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle Keyboard i PaperWhite
Post Re: Szukam pierwszego czytnika
WieszKto napisał(a):
Czy ktoś może się orientuje jak wygląda sprawa usterkowości produktów Kindle? Często psują się te cacka?


Są dość niezawodne, a Amazon ma najlepszą obsługę reklamacji ze wszystkich. No i obejmuje Polskę.


14 mar 2012 0:31:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 mar 2012 12:16:27
Posty: 7
eCzytnik: jeszcze nie mam
Post Re: Szukam pierwszego czytnika
Coraz bardziej przekonujecie mnie do Kindle 4. :) Czy po zainstalowaniu CoolReadera w przypadku usterki Kindle jest możliwość jego odinstalowania aby nie tracić możliwości naprawy gwarancyjnej? Czy ktoś aktualnie kupuje nowości wydawnicze w formatach MOBI? Czy one są bardzo opóźnione od dat wydań papierowych lub inaczej czy często zdarza się, że książka wydana po polsku (sensacja, kryminał fantastyka), którą widzę na półce w księgarni jest nie do zdobycia na Kindle? Chodzi mi o to na ile po zakupie czytnika zauważyliście że spadła wam ilość kupionych książek papierowych?


14 mar 2012 19:04:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Szukam pierwszego czytnika
Większość książek jakie widzisz na półkach księgarni, nie zobaczyć ich do kupienia w księgarniach internetowych. Mi po zakupie czytnika nie spadła ilość kupionych książek papierowych, bo wcześniej ich prawie nie kupowałem, wolałem pożyczać, za to wzrosła ilość kupywanych książek elektronicznych, których wcześniej również nie kupowałem. Jednym z pozytywów posiadania czytnika jest możliwość korzystania z darmowej klasyki. 99 % procent wydawanej "literatury" to śmieci, nie warte mrugnięcia okiem.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


14 mar 2012 19:37:58
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2011 14:15:14
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 4 Classic
Post Re: Szukam pierwszego czytnika
No niestety, jeśli chodzi o nowości wydawnicze, to w wersji ebookowej szybciej znajdziesz je w obiegu nieoficjalnym, niż w księgarni. Taka to polityka wydawnictw, że ludzie potrafią zeskanować 800 stron tekstu i wpuścić w sieć, a wydawnictwo nie chce aby im czytelnicy zapłacili.


14 mar 2012 20:07:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron