Teraz jest 28 mar 2024 12:09:19




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Kindle na Grouponie 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 sty 2012 14:31:49
Posty: 4
eCzytnik: Sony PRS-T1
Post Re: Kindle na Grouponie
Dzisiaj dotarł mój kindelek keyboard 3G.
Wszystko w jak najlepszym porządku i nawet nie był tak przemarznięty jak u niekotrych osób :)
Działa bez zarzutów i muszę przyznać, że jest dużo ładniejszy i lepiej wykonany niż mój poprzedni Kindle 4.


08 lut 2012 23:02:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2012 19:08:32
Posty: 2
eCzytnik: kindle 3
Post Re: Kindle na Grouponie
Odradzam firmę kompranet wejdźcie sobie na allegro i zobaczcie jakie ma opinie te negatywne nie pozytywne bo pozytywnych mają mnóstwo... Zamawiałem u nich kindle nie otrzymałem go po tygodniu czasu na szczescie nie robilem im przelewu na kontu. Znalazłem dużo lepszą firmę która sprzedaje KINDLE w polsce i jestem bardzo zadowolony dziś właśnie przyszedł drugi czytnik i dodali gratis ładowarkę sieciową i ładowarkę do zapalniczki samochodowej i folię na wyświetlacz


09 lut 2012 21:11:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 gru 2007 22:34:33
Posty: 11
Post Re: Kindle na Grouponie
A ja dziś dostałam mój kindle touch, wysyłka była dokładnie w trzecim dniu roboczym, otrzymałam numer nadawczy i mogłam śledzić przesyłkę (utknęła w Pruszczu Gdańskim na ok dobę :x ). Po otwarciu przesyłki kindle oczywiście lodowaty, więc odłożyłam go na 4 godziny, właśnie włączyłam i zapoznaję się z urządzeniem, póki co wszystko jest w najlepszym porządku i nie narzekam na firmę kompranet. Dostałam roczną gwarancję i fakturę vat, do przesyłki dołączona była również instrukcja obsługi w języku polskim.


09 lut 2012 23:14:19
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lut 2012 14:16:16
Posty: 6
Post Re: Kindle na Grouponie
Do mnie dotarł Kundelek dzisiaj. W związku z tym, że nie wypełniłem pola uwagi, napisałem do nich maila, z prośbą o wysłanie kurierem. Napisałem w środę, późno wieczorem, więc prędkość realizacji nie daje mi możliwości stawiania jakichkolwiek zarzutów względem kompranetu. Dostałem to samo co dina, byłem mile zaskoczony polską instrukcją , w tym spisem skrótów klawiszowych. Teraz zabieram się do pozyskiwania jakiegoś czytadełka.


10 lut 2012 22:48:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lip 2011 13:30:29
Posty: 159
Lokalizacja: K-ce / Sarnów
eCzytnik: Kindle Touch, iPod Touch.
Post Re: Kindle na Grouponie
bruiser888 napisał(a):
Odradzam firmę kompranet wejdźcie sobie na allegro i zobaczcie jakie ma opinie te negatywne nie pozytywne bo pozytywnych mają mnóstwo...

Z czego większość wynika z winy kupujących. Nie dajmy się oszaleć, jak ktoś sprzedaje tyle rzeczy, to ma prawo parę razy się omylić. I nawet wtedy mamy środki by sprawę wyprostować.

Sam zakupiłem w tym sklepie trochę po północy 2, paczka poszła 7, a dotarła 9 (poczta polska, FFS! nigdy więcej). Trochę to wysyłali, nie powiem, ale też nie sądzę, by zatrudniali na stałe kilkadziesiąt osób by ogarnąć te 800 zamówień z groupona. Dopisałem w pole "uwagi" propozycję zakupu okładki, i bez problemu udało się ją wrzucić do jednej paczki. Nie mam więc na co narzekać. Dostałem taki sam sprzęt jak od Kindle, a stówę taniej. Elektroniki nie zwykłem mordować (myszki tylko mnie nie lubią, zagryzłem 3) więc jakoś się nie martwię.


11 lut 2012 1:53:17
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Kindle na Grouponie
Ale to jest przecież prosta sprawa. To nie są oszuści, transakcje realizują, czytnik, jeśli wysyłany jest z Polski, to dochodzi. Wystawiany jest pozytyw i tyle. Gdy zaczną się problemy, to komentarz już wystawiony i nie da się go zmienić.

Ale jeden komentarz się prześlizgnął - user z 300+ punktami, a więc nie jakiś dzieciak:

"UWAGA!!! brak gwarancji AMAZON dla wersji special offers poza USA! -Opis aukcji wprowadzajacy w blad (na zdjeciach wersja international, wyslana wersja special offers) -Gwarancja sprzedawcy w praktyce nieistniejaca (brak wymiany wadliwego towaru)"

[Odpowiedź z: wto 22 lis 2011 11:47:37 CET] Każdy kupujący otrzymuje podbitą kartę gwarancyjna, na aukcji jest wyraznie zaznaczone że sprzedajemy wersje "speciall offer". Zapomniał Pan dodać ze reklamował Pan czytnik z fizycznym uszkodzeniem. Ekran zostal przez Pana rozbity.


Czyli typowo "polskie" podejście do gwarancji. Przypominam, że czytnik kupiony w jedyny oficjalny sposób czyli w Amazonie, w takim przypadku zostanie bez problemu wymieniony.

Dobra dobra, wiem, że dla niektórych liczy się zaoszczędzenie kilkudziesięciu złotych. Dzięki temu tacy handlarze działają. Ciekawe, czy jak Amazon wejdzie oficjalnie do Polski, to dalej będą kupowali na gruponach.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


11 lut 2012 8:51:38
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lip 2011 13:30:29
Posty: 159
Lokalizacja: K-ce / Sarnów
eCzytnik: Kindle Touch, iPod Touch.
Post Re: Kindle na Grouponie
Ta osoba jest sama sobie winna, bo na aukcji było zaznaczone, że jest to wersja SO - zacznijmy się czepiać Amazona, wszak na jego stronie też są zdjęcia wersji bez reklam! Dopiero czytając ofertę dużo niżej dowiadujemy się, że wyświetla reklamy.

Gwarancja - to chyba też wyraźnie pisze, że jest to ich, a nie Amazonu gwarancja. W związku z tym, oni decydują o jej warunkach i realizacji. Jeśli komuś ona nie pasuje, niech kupi gdzie indziej - choćby w Amazonie. Trzeba po prostu być świadomym co i na jakich zasadach się kupuje. Nie Ty wydajesz moje pieniądze, nie Ty będziesz miał problem w razie usterki, więc po prostu daj mi spokój.


11 lut 2012 12:42:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 lut 2012 22:10:00
Posty: 8
Lokalizacja: Skawina
eCzytnik: Kindle 4 Touch
Post Re: Kindle na Grouponie
Mój Kindle Touch dotarł wczoraj przed południem. Zamawiałem w poniedziałek przed północą, tak samo jak mglatki we uzupełniałem następnego dnia wieczorem info o sposobie przesyłki, we czwartek ok 14 dostałem numer listu przewozowego, a 26h później czytałem już pierwszą książkę :D


11 lut 2012 22:51:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2012 21:12:40
Posty: 9
eCzytnik: kindle 4
Post Re: Kindle na Grouponie
no dobrze, ale to że kupiony na grouponie to chyba nie przeszkadza w ewentualnym kontakcie w sprawie wymiany w amazonie? czy się mylę...


12 lut 2012 20:03:19
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2011 14:06:47
Posty: 20
eCzytnik: Kindle 4, PW1, PW2, PW3
Post Re: Kindle na Grouponie
Nie przeszkadza, pod warunkiem, że dostarczysz czytnik sam do USA :) . Mój kolega kupił na allegro 8 miesięcy temu K3 3G z SO i teraz ma dużo kłopotów (sprzedający zakończył działalność i jest nieuchwytny).


12 lut 2012 20:37:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2012 21:12:40
Posty: 9
eCzytnik: kindle 4
Post Re: Kindle na Grouponie
a jeżeli załóżmy, że Amazon otworzy się oficjalnie w Polsce to wtedy co?, hmmm muszę dbać o skurczybyka w takim razie, bo raczej nie liczę na wsparcie sprzedających:P, ale sam z siebie raczej nie powinien paść


12 lut 2012 20:43:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 lut 2012 22:10:00
Posty: 8
Lokalizacja: Skawina
eCzytnik: Kindle 4 Touch
Post Re: Kindle na Grouponie
Zawsze można "niemca palić", że ktoś z rodziny/znajomych w stanach był, i na prezent kupił. Gdzieś mi się obiło o uszy że takie wytłumaczenie ma szanse powodzenia.


12 lut 2012 21:42:54
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Kindle na Grouponie
Ja natomiast nie mam zaufania do Kompranetu bo - ale bylo to w tamtym roku dopiero po wcisnieciu kup teraz dowiedzialem sie ze paczi ida i trzy tygodnie i wlasciwa cena moze sie " wzbogacic ' o cło i podatek a wczesniej w opisie nie bylo o tym mowy - to juz jest naciaganie - zrezygnowalem a teraz zadaja zwrotu prowizji - co jest dla mnie chamstwem bo pisze sie wszystkie koszta a nie dopiero po zakupie. Moze teraz sprzedaja juz z Polski bo kindle schodza jak ciepla bułeczki ale straciłem zaufanie do tej firmy.


13 lut 2012 6:03:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 lut 2012 16:07:20
Posty: 15
eCzytnik: Kindle Touch
Post Re: Kindle na Grouponie
Jeśli chodzi o obecną propozycję to wszystko jest jasne i klarowne. Mam tylko pytanie, czy ktoś korzystał z gwarancji Kompranetu? I jeśli tak to czy miał z tym problemy?


14 lut 2012 10:59:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2012 3:41:17
Posty: 6
eCzytnik: kindle
Post Re: Kindle na Grouponie
masafion napisał(a):
Jeśli chodzi o obecną propozycję to wszystko jest jasne i klarowne. Mam tylko pytanie, czy ktoś korzystał z gwarancji Kompranetu? I jeśli tak to czy miał z tym problemy?

Niestety ale nie wykluczone, że ja będę musiał skorzystać z ich gwarancji i zobaczymy jak to wygląda. Dzisiaj po raz pierwszy uruchomiłem mojego kindla 3g zakupionego na grouponie
i wszystko wskazuje na to że Whispernet nie działa i mimo iż dokonałem rejestracji wpisując na stronie amazona serial mojego urządzenia to kindle nadal uruchamia się jako niezarejestrowany.
(Próby rejestracji bezpośrednio w kindlu kończą się informacją:

"Your kindle is unable to connect at this time. Please make sure you are within wireless range and try again.
If the problem persists, please restart your Kindle from the Menu in Settings and try again."
- oczywiście reset nie pomaga)

WiFi działa, 3g niestety nie ale być może to tylko efekt braku rejestracji ?

Wobec powyższego miałbym prośbę, czy mógłby ktoś sprawdzić czy na niezarejestrowanym kindlu 3g, działa przeglądarka internetowa przy wyłączonym wifi ?
pozdrawiam

EDIT:
wszystko skończyło się dobrze. firma Kompranet w ekspresowym tempie wymieniła mi mój egzemplarz na nowy :)


Ostatnio edytowano 24 lut 2012 5:00:45 przez rzepa10, łącznie edytowano 1 raz



21 lut 2012 4:07:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron