Teraz jest 28 mar 2024 11:48:00




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
[Sprzedam] Kindle 3 (Wrocław/Polska) 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2011 1:09:34
Posty: 71
eCzytnik: Wszystkie nowe Kindle :)
Post [Sprzedam] Kindle 3 (Wrocław/Polska)
Wersja przeze mnie posiadana to Kindle 3 WiFi, Speciall Offers (z reklamami)... ALE...

* ów Kindle został zjailbreakowany... (nie musisz tego robić sam, jeżeli się boisz, że zepsujesz i Kindle się nie włączy)
* brak reklam! (były, ale usunąłem je... i już się więcej nie pojawiają i pojawiać nie będą - no chyba, że ktoś będzie chciał, to zrobie by znowu były) :)
* możliwość wgrywania własnych okładek (normalnie albo wyświetlają się reklamy w wersjach Speciall Offers, albo standardowa lista okładek, których nie można modyfikować)
* zainstalowany mplayer (zaawansowany odtwarzacz mp3 umożliwiający m.in. korzystanie z playlist)
* zainstalowany Lounchpad (menager skrótów klawiszowych)
* dograny polski syntezator mowy (obecnie wgrane są dwa: polski i angielski, ale jeżeli trzeba, mogę wgrać na życzenie inne)
* dogranych 5 dodatkowych czcionek
* spolszczony interfejs (domyślnie wszystko jest po angielsku)
* można pisać polskie litery (np. ALT+A = Ą) - domyślnie się nie da

* możliwość wypróbowania/odbioru urządzenia na terenie miasta Wrocław

coś dla bardziej zaawansowanych osób:

* wgrana konsola kiterm (umożliwiająca dostęp (z poziomu konta root) do wszystkich (!) zasobów Kindle, plików konfiguracyjnych systemu operacyjnego, generalnie wszystkiego)
* w owej konsoli można łączyć się z innymi komputerami (np. poprzez ssh), dzięki czemu możliwe jest odpalenie irssi (czata), albo np. ekg (klient gadu-gadu)

Obrazek

Owego Kindla zakupiłem na Allegro ok 1,5 temu. Sam jestem z niego bardzo zadowolony, ale postanowiłem, że kupie sobie nowszą wersję, jak tylko tą uda mi się sprzedać.

zainteresowanych prosze o kontakt email/XMPP: noisy.pl@gmail.com

CENA: 500zł + koszt przesyłki

_________________
Najsympatyczniejszy blog o czytnikach Kindle: http://eKundelek.pl


14 gru 2011 22:11:01
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron