Teraz jest 25 kwi 2024 16:02:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Sonym PRS-T1 - czy czytnik jest dobry? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lis 2011 21:30:14
Posty: 2
eCzytnik: brak danych
Post Sonym PRS-T1 - czy czytnik jest dobry?
Witam. Zastanawiam sie nad Sonym PRS-T1 (bedzie to moj pierwszy czytnik). Mam tylko takie małe pytanie w sprawie czcionek, jest to jakis wielki problem z polskimi znakami? (jestem komplenie nie obeznana w tym temacie)
Czytnikiem bawiłam sie w sklepie i bardzo mi sie spodobał, ale moze cos lepszego w podobnej cenie? (159euro)
Najlepiej z ekranem dotykowym i zeby miał WiFi. W sumie ten Sony ma wszystko (no moze ta plastikowa obudowa...), tylko nie wiem jak z polskimi znakami czy bedzie to obsługiwał?
:?


22 lis 2011 0:59:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 paź 2010 13:02:21
Posty: 30
Lokalizacja: Poznań / Szczecin
eCzytnik: PRS-650 | K4NT Black
Post Re: Sonym PRS-T1 - czy czytnik jest dobry?
Myślę, że pisanie 2x tego samego (sony-prs-f142/sony-prs-t1-t10247-30.html) nie przyspieszy odpowiedzi na twoje pytania...
Obsługuje polskie znaki wszystko masz napisane w temacie w którym nawet odpowiedziałaś. A nawet jeżeli by nie obsługiwał nie jest wielką filozofią przerabiać pliki epub/rtf na epub z "zakodowaną" polską czcionką.

Inny czytnik Sonego PRS-650 na starcie domyślnie nie obsługuje polskich znaków ale można na niego wgrać oprogramowanie PRS+ (http://code.google.com/p/prs-plus/) i samemu wybrać jaka czcionka ma być wyświetlana no i dostajemy kilka dodatkowych rzeczy jak gry i kalkulator.


24 lis 2011 19:12:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lis 2011 21:30:14
Posty: 2
eCzytnik: brak danych
Post Re: Sonym PRS-T1 - czy czytnik jest dobry?
Zauważyłam że post raczej nie był w odpowiednim dziale (dlatego powtorka), ale o dziwo przyspieszyło to odpowiedz. Skoro nie ma problemu to już jestem zdecydowana.

A kalkulatro nawet sie przyda.
Dzieki za pomoc!


24 lis 2011 19:24:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: