Teraz jest 28 mar 2024 15:31:59




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Jaki czytnik wybrać ? 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 wrz 2011 20:58:15
Posty: 24
Lokalizacja: Kraków
Post Jaki czytnik wybrać ?
Witam.
Wiem, że ten temat powiela się wiele razy, ale przeczytałem ich już mnóstwo i tak wygląda mój dylemat :
Chciałbym e-czytnik z jak największą liczbą obsługiwanych formatów i polskimi znakami oraz jak najszybszym reagowaniem.
Zależy mi na dotykowym ekranie (aby można było pisać piórkiem itp.), ale także przyciskami do przewracania stron i oczywiście gwarancją dostępną na terenie Polski.
Zastanawiam się pomiędzy onyx boox 60, sony prs-t1, albo poczekam na onyx boox 62.
Onyx boox x60 i x61s mi się w ogóle nie podobają, jeżeli chodzi o obudowę i niewygodne przyciski.
Co byście doradzali ? Może coś innego ?

_________________
Dziękuje i Pozdrawiam
Sherlock Holmes


20 lis 2011 20:18:14
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Jaki czytnik wybrać ?
Sherlock Holmes napisał(a):
Zależy mi na dotykowym ekranie (aby można było pisać piórkiem itp.), ale także przyciskami do przewracania stron i oczywiście gwarancją dostępną na terenie Polski.
Zastanawiam się pomiędzy onyx boox 60, sony prs-t1, albo poczekam na onyx boox 62.
Ja mam podobnie, gdy mam komuś doradzić, ale wybór taki sam...
Onyx Boox A60 to dobry wybór na teraz, Sony PRS-T1 fajnie się zapowiada, ale po zrootowaniu i wgraniu dodatkowych aplikacji i czcionek (nie wiem co z gwarancją wtedy :?). Onyx Boox A62 będzie, jak słyszałem z szybszym (800MHz) procesorem, większą pamięcią i ekranem Pearl w czarnej obudowie.
Aha, i będzie jeszcze coś takiego jak Boox i60 - z ekranem dotykowym na palec (bez rysika), ale na pewno nie w tym roku.

_________________
W Obrazek też ;)


20 lis 2011 22:03:52
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 wrz 2011 20:58:15
Posty: 24
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Jaki czytnik wybrać ?
airs napisał(a):
Sherlock Holmes napisał(a):
Zależy mi na dotykowym ekranie (aby można było pisać piórkiem itp.), ale także przyciskami do przewracania stron i oczywiście gwarancją dostępną na terenie Polski.
Zastanawiam się pomiędzy onyx boox 60, sony prs-t1, albo poczekam na onyx boox 62.
Ja mam podobnie, gdy mam komuś doradzić, ale wybór taki sam...
Onyx Boox A60 to dobry wybór na teraz, Sony PRS-T1 fajnie się zapowiada, ale po zrootowaniu i wgraniu dodatkowych aplikacji i czcionek (nie wiem co z gwarancją wtedy :?). Onyx Boox A62 będzie, jak słyszałem z szybszym (800MHz) procesorem, większą pamięcią i ekranem Pearl w czarnej obudowie.
Aha, i będzie jeszcze coś takiego jak Boox i60 - z ekranem dotykowym na palec (bez rysika), ale na pewno nie w tym roku.

To w sumie, jeżeli ktoś nie musi mieć czytnika "już, natychmiast" to chyba warto poczekać na A62 lub i60, tylko ciekawe jak się zapowiada cena ? :D I czy wyjdzie w Polsce, chociaż jakoś na początku Roku ;)

_________________
Dziękuje i Pozdrawiam
Sherlock Holmes


20 lis 2011 22:18:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron