Teraz jest 28 mar 2024 13:14:33




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
fbreader przestał działać 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2011 0:26:45
Posty: 259
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Onyx Boox X60
Post fbreader przestał działać
Nie wiem z jakiego powodu, ale w moim booxie X60 przestał działać fbreader przez co nie mogę czytać żadnej książki zapisanej w mobi i epubie bez zagnieżdżonych czcionek. Po kliknięciu na książkę pojawia się ikonka zegara, po czym ekran miga i zamiast aplikacji z książką widzę z powrotem katalog.

Co ciekawe adobre reader nie ma żadnych problemów. Nie działa mi także skrypt listujacy zawartość booxa, czyli wykonujący komendy:

find / >> $0.find.txt

A pterminal działa.
Próbowałem wgrać jeszcze raz ostani update, sformatowałem pamięć flash i próbowałem z pamięci wewnętrznej otworzyć pliki (wgrane kablem, nie funkcją kopiowania w booxie).
Mam pytanie do serwisu, z jakiej lokalizacji odpalany jest fbreader, chciałbym spróbować go wyszukać i zobaczyć co wypluje w konsoli. Jescze tydzień temu wszystko działało. W tym czasie jedyną rzeczą, jaką robiłem z czytnikiem to ustawienie ekranu zamknięcia wedle opisu pana Roberta z forum.eksiazki.org


27 paź 2011 1:59:32
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2011 0:26:45
Posty: 259
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Onyx Boox X60
Post Re: fbreader przestał działać
Jednak moja panika była przedwczesna. Zrobiłem scandisc pod win7 i znalazł problem z plikiem czcionki adobowej. I nawet to było przyczyną niedziałania skryptu. Temat zatem do zamknięcia/usunięcia


27 paź 2011 2:12:40
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: