Teraz jest 28 mar 2024 12:23:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Onyx Boox i62 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2010 17:21:18
Posty: 320
eCzytnik: Onyx Boox 60S
Post Onyx Boox i62
Prawdopodobnie w lutym 2012 pojawi się na rynku nowy czytnik Onyx Boox i62. Model ten ma być wyposażony m.in w ekran dotykowy.

http://www.onyx-international.com/I_pr3 ... 88&cid=172

http://www.the-digital-reader.com/2011/ ... d-e-reader

Ekran dotykowy w nowych czytnikach Onyx wpisuje się w trend wyznaczony przez nowe modele Kindle i Sony. Niestety myślę, że cenowo i62 będzie jednak droższy od Kindle, a pod względem jakości wykonania nie będzie dorównywał czytnikom Sony. I oby tylko ta innowacja w postaci IR touchscreen nie okazała się na miarę IR sensor w M90.


14 paź 2011 12:08:51
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Onyx Boox i62
Szkoda, bo urządzeń z ekranem dotykowym sterowanych palcem będzie sporo, tymczasem rozwiązanie z rysikiem dawało możliwość robienia notatek -- i takich będzie brakować.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


14 paź 2011 12:22:08
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2011 0:26:45
Posty: 259
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Onyx Boox X60
Post Re: Onyx Boox i62
Notatki dalej będą możliwe poprzez klawiaturę ekranową. Obecnie boox daje dwie możliwości, notatki ręczne, czyli rysowanie po pdf'ie oraz adnotacje wpisywane z klawiatury ekranowej. Na mojej wersji X60 ta klawiatura chodzi na tyle wolno, że na razie nie widzę realnego zastosowania dla niej jako metody komentowania sobie tekstu, ale może w przyszłości się to poprawi.


15 paź 2011 0:43:09
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Onyx Boox i62
Fakt, nie sprecyzowałem -- chodziło mi oczywiście o notatki odręczne.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


15 paź 2011 0:44:30
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2010 17:21:18
Posty: 320
eCzytnik: Onyx Boox 60S
Post Re: Onyx Boox i62
Mori napisał(a):
Szkoda, bo urządzeń z ekranem dotykowym sterowanych palcem będzie sporo, tymczasem rozwiązanie z rysikiem dawało możliwość robienia notatek -- i takich będzie brakować.


Mam podobną opinię, że nie jest to zbyt szczęśliwy pomysł i model ten będzie miał niewielkie szanse z konkurencją. Biorąc pod uwagę to, że ArtaTech już w tym roku wprowadził na rynek w Polsce dwa nowe czytniki (M90 i X61S) i chyba wyczerpał tegoroczny limit premier, to w 2012 i62 niestety pewnie pojawi się i u nas. Piszę niestety, bo są na rynku ciekawsze modele Onyxów, a wydaje mi się, że polski przedstawiciel składa zamówienia na nowe modele wspólnie z innymi europejskimi dystrybutorami, którzy mają większą siłę przekonywania, co do wyboru sprzedawanego czytnika.


15 paź 2011 8:36:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 gru 2009 12:37:57
Posty: 77
eCzytnik: Kobo Aura H20
Post Re: Onyx Boox i62
Ja osobiście czekam na A62/X62...


20 paź 2011 11:16:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron