Teraz jest 28 mar 2024 13:29:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[TUTORIAL]Zakup gier i aplikacji na Kindle. 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 12:51:23
Posty: 96
eCzytnik: kindle 3
Post Re: Zakup gier i aplikacji na Kindle.
Nie wiem gdzie z mojej wypowiedzi wyłapaliście, że chcę jakieś animacje. Miałem na myśli właśnie takie aplikacje jak ten kalkulator i kalendarz. Po prostu poprosiłem o link, bo sam się w to nie wgłębiałem. Poza tym taki komputerek spokojnie dałby radę operacyjnie tak jak smatrphone.

Nie mam pojęcia, czemu jest to tylko dla USA ;]


06 maja 2011 17:49:07
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 gru 2010 16:08:37
Posty: 20
eCzytnik: kindle
Post Re: Zakup gier i aplikacji na Kindle.
jest również to
http://www.amazon.com/Calendar-Pro/dp/B ... _rhf_p_t_1
ale chyba tylko dla USA ...


06 maja 2011 18:04:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 paź 2010 12:12:54
Posty: 301
eCzytnik: Kindle
Post Re: Zakup gier i aplikacji na Kindle.
Priam: Kindle to byłby słaby smartphone. Też uważam, że takie aplikacje jak notes, kalendarz, kalkulator mogłyby być jego podstawową zawartością, bez problemu by podołał, a taka "wielofunkcyjność" mogłaby być niezłym środkiem promocji, ale jakoś nie doskwiera mi specjalnie ich brak. Czytam książki, liczyć mogę w pamięci.


06 maja 2011 20:36:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 kwi 2011 21:26:43
Posty: 21
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Zakup gier i aplikacji na Kindle.
faktycznie fajnie by bylo z jakiegos torrent posciac te dodatki skoro nie mozna ich kupic wiec moze ktos tak hmmm nieoficjalnie by to gdzies umiescil i zapodal linka do sciagniecia:P szukalem ale nic nie znalazlem


06 maja 2011 22:22:02
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Zakup gier i aplikacji na Kindle.
Bardzo ładnie proszę o zaprzestanie sugerowania takich rzeczy. Lojalnie ostrzegam, że wszelakie tego typu linki będę usuwał, gdy tylko je zobaczę.

Proszę Państwa - możemy sobie dyskutować o niesprecyzowanych przepisach, o dozwolonym użytku osobistym i innych takich, gdy mowa o (e)książkach. W przypadku programów komputerowych polskie prawo jest jasne - tego robić nie wolno.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


07 maja 2011 0:07:06
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 03 cze 2011 9:21:23
Posty: 19
eCzytnik: Kindle 3G
Post Re: Zakup gier i aplikacji na Kindle.
Czy wspomniana wyżej aplikacja notatnika ( http://www.amazon.com/gp/redirect.html? ... ative=9325 )

jest jeszcze dostępna? W ustawieniach swojego konta amazon wklepałem poprawny adres usa (znajomy z kansas), podpiąłem swoją kartę visa (wydana w polsce), jako billing address musiałem podac adres polski z karty (inaczej płatności by zapewne nie przechodziły). Ustawiłem amerykański adres jako domyślny dla 1-click orders. Niesety na stronie aplikacji notatnika widnieje "Pricing information not available."


06 paź 2011 12:49:22
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Zakup gier i aplikacji na Kindle.
Jest dostępna. Ciągle jesteś rozpoznawany jako Europejczyk, a aplikacje na Kindle są tylko dla Amerykanów.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


06 paź 2011 12:58:47
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 03 cze 2011 9:21:23
Posty: 19
eCzytnik: Kindle 3G
Post Re: Zakup gier i aplikacji na Kindle.
soxymora: mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy jak Ci się udało dokładnie "przekwalifikować" na Amerykanina? Czy usuwałeś z konta amazon wszelkie inne adresy, jak z metodą płatności?


06 paź 2011 15:08:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: