Teraz jest 28 mar 2024 10:57:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
MMORPG 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:44:17
Posty: 27
Post 
Jak dla mnie to WoW rządzi. Wcześniej grałem trochę w Guild Wars, ale uważam że ta gra jest zwyczajnie nudna. Grając w WoW-a mam wrażenie jak bym stał sie jednym z bohaterów książek w których tak się zaczytuje


27 lut 2008 23:09:18
Zobacz profil
Post 
a ja sobie w Tibie gram :) polecam


28 lut 2008 18:31:06
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:22:21
Posty: 36
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Post 
Tibie grałem kiedyś. Strasznie dużo czasu zabierała. Obecnie w wolnym czasie pogrywam w Metina.



Edit@chesuli A kto mówi, że muszę nabić 20 postów ?


Ostatnio edytowano 29 lut 2008 9:43:50 przez wervi, łącznie edytowano 1 raz



28 lut 2008 19:29:11
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post 
Panowie @xueez i @wervi - to nie shoutbox. Takie opinie to sobie wymieniajcie na PW. Do 20 takimi postami nie dojedziecie, gwarantuje to Wam.

Chesuli

_________________
Pozdrawiam,
Chesuli

Cytuj:
Kobiety nie można zmienić.
Można zmienić kobietę, ale to nic... nie zmieni.


28 lut 2008 19:37:46
Zobacz profil
Post 
kiedyś grałem w kilka np ogame, knight online, czy Helbreath ale potem udało mi się z tego uwolnic teraz pogrywam od czasu do czasu tylko w Dark Pirates głownie dlatego ze mogę i kilka dni w to nie grać i nic się wiekliego nie dzieje, a nie jak w pgame trza było się zrywać o 3 rano żeby przeprowadzić atak albo obronę przed kimś :)


29 lut 2008 15:57:03
Post 
MMORPGi są fajne, ale panowie... kwintesencja to jest zwykły papierowy RPG w piwnicy u kumpla przy świeczkach ;) takiego czegoś poprostu nie można przegapić.... zero ograniczeń... nie ma, że sie nie da krzesła rozwalić, podnieść czy coś... nie ma głupich NPCów, którzy w kółko gadaja te same frazy... poprostu zwykłe życie... ogranicza tą gre tylko własna wyobraźnia.


29 lut 2008 22:31:56
Post 
Literat napisał(a):
MMORPGi są fajne, ale panowie... kwintesencja to jest zwykły papierowy RPG w piwnicy u kumpla przy świeczkach ;) takiego czegoś poprostu nie można przegapić.... zero ograniczeń... nie ma, że sie nie da krzesła rozwalić, podnieść czy coś... nie ma głupich NPCów, którzy w kółko gadaja te same frazy... poprostu zwykłe życie... ogranicza tą gre tylko własna wyobraźnia.


Z gier internetowych Cantr to najbardziej przypomina. Też nie ma NPC, a historię i politykę świata tworzą sami gracze, a raczej postacie do nich należące.


01 mar 2008 11:36:04
Post 
Zgadzam sie z Literat , jeśli GM prowadzący potafi stworzyć atmosfere to tego nic nie przebija. Aktualnie sam gram w WoW'a.


02 mar 2008 17:01:37
Post 
No cuż moim 1 MMORPG był Lineage 2 ^^

Po roku gra mi sie znudzila i powiem szerze ze nie znalazlem nic takiego dobrego jak L2 ;)
Teraz gram tam znowu ale tym razem na Infinity ;D


02 mar 2008 22:35:02
Post 
W Guild Wars młóciłem ostro, od czerwca 2005 do kwietnia 2006. Zdobyłem wszystko kilkoma postaciami, wszystkie skille, green weapony, farmiłem, miałem kasy po uszy, straciłem motywacje do gry i sprzedałem to pieroństwo na Allegro. :D :D


02 mar 2008 23:19:53
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2008 21:16:43
Posty: 27
Post 
Lineage 2 - wciąga i to straszliwie.
Zwłaszcza jeśli znajdzie się fajnych ludzi.
Cóż ja moich ludków z klanu, ciągle wspominam z łezką w oku
choć minęła już kupa czasu od ostatniego log in.
Teraz już nie tykam, bo to gorsze niż narkotyki.


05 mar 2008 0:32:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sie 2007 13:28:05
Posty: 8
Post 
metin2 całkiem przyjemnie się gra (małe wymagania i przyjemna grafika) chociaż przy 40 poziomie troche nudna się staje

a w przeglądarce polecam hattrick (www.hattrick.org) menadżer piłkarski, po paru latach jeszcze się nie znudził, jedną z głównych zalet jest społeczność ( z Polski ponad 40tys użytkowników)


05 mar 2008 9:23:27
Zobacz profil
Post 
gram od ponad roku w BLOODWARS - to takie ulepszone BiteFight -polecam jeśli ktoś lubi klimaty związane z wampirami
niektórzy narzekają ze za trudna -bo trzeba myśleć jak budować postać a nie klikać tylko na ataki
naprawdę polecam,grałem w inne ale żadna tak nie wciąga


05 mar 2008 11:48:31
Post 
Ja gram w space invasion i delirium :P Ale słaba jest administracja na wp :)


23 mar 2008 19:58:03
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:41:31
Posty: 84
Post 
Właśnie dorwałem się do ciekawej pozycji... BARDZO mangowa grafika i równie mangowy klimat... Mówię tu o Flyff :D Tytuł to skrót od "Fly for fun".... I to dosłownie... Od 20 lvla można tam dorwać się do miotły(!) albo deskorolki (!!!) i wzbić się w przestworza. :D Poza tym do jest beztroska rąbanina bez ani kropli krwi na ekranie. :D Potworki (tak słodkie, że aż mdli) padają pod naszym mieczem całymi stadami... Trup ściele się gęsto... Ale i tak wygląda to w miarę "bezboleśnie"... :D Macho i udającym macho szczerze odradzam... Lepiej wypijcie piwko i gnajcie na imprezke... Inni (pod warunkiem ze styl grafiki nie odrzuci ich na Marsa) wsiąkną na długie godziny... :D Kto zdecyduje się grać niech wchodzi na server o nr. 8-3 :D


29 mar 2008 21:31:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: