Teraz jest 29 mar 2024 0:30:20




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Słuchawki do Kindle 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lut 2011 14:39:39
Posty: 5
Lokalizacja: Łódź
eCzytnik: Kindle 3
Post Słuchawki do Kindle
Witam

Ostatnio naszła mnie chętka na czytanie i słuchanie muzyki jednocześnie, jednak ze czytam głownie w nocy potrzebuje słuchawek znalazłem jakies od telefonu ale sa one strasznie ciche i tutaj pojawia sie moje pytanie czy tez tak macie?

Czy może sa jakies specjalne słuchawki do Kundla :?:


09 wrz 2011 22:36:59
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 wrz 2011 20:58:15
Posty: 24
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Słuchawki do Kundla
Witaj.
Nie wiem jak z Kindle, ale ja używam słuchawek sennheisera (akurat model cx 200 z 2 letnią gw producenta) i mogę je polecić do wszystkiego, używam je razem z Iphone, mp3, komputerem, ipodem, psp i w każdym wypadku mnie nie zawiodły i spisywały się rewelacyjnie. Ogólnie firma SENNHEISER jest jedną z lepszych w produkcji słuchawek, mojemu koledze popsuły się nauszne kilka razy (pewnie z braku do nich szacunku) i zawsze mu wymieniali na nowe.
Życzę udanego słuchania :)

_________________
Dziękuje i Pozdrawiam
Sherlock Holmes


09 wrz 2011 23:08:08
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2011 19:15:33
Posty: 338
eCzytnik: Kidle 3G
Post Re: Słuchawki do Kundla
Działa normalnie na wszystkim, co podłączałem, wręcz jest dość głośny. Na pewno zwiększyłeś głośność tym przyciskiem na dole? (Bez urazy, ale mój ojciec jakoś "nie znalazł" tego przycisku) Może masz cichą MP3-kę?

_________________
Terry Pratchett napisał(a):
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości."


10 wrz 2011 0:57:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Słuchawki do Kundla
Sherlock Holmes napisał(a):
Witaj.
Nie wiem jak z Kindle, ale ja używam słuchawek sennheisera


No ja akurat miałem w życiu jedne słuchawki tej firmy (jakiś najtańszy model, który i tak był bardzo drogi) i używałem ich pięć minut. Na szczęście udało mi się je w sklepie wymienić na inne. Ale mogłem źle trafić i to tutaj historia nie na temat.

Moim zdaniem najlepszym sposobem na ciche słuchanie są słuchawki douszne. Mnie zadowalają bardzo Creative EP-630. Mam je od wielu lat i chyba jedyny z nimi problem, to trudny od odplątania kabel. A plącze się jakimś sposobem w pięć sekund od ściągnięcia słuchawek z uszu. Sądziłem, że podobnie będę zadowolony z EP-630i (znacznie droższa wersja z mikrofonem do smartfona), ale tych bym z kolei nie polecił ze względu na znacznie niższą jakość wykonania (i dźwięku).

Wspólną cechą słuchawek dousznych jest jednak duże tłumienie hałasu i możliwość komfortowego słuchania nawet przy niewielkim poziomie głośności. To jest najważniejsze i jak sądzę może rozwiązać problem Orzeszka (o ile problemem nie są cicho nagrane mp3).

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


10 wrz 2011 16:37:22
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 wrz 2011 20:58:15
Posty: 24
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Słuchawki do Kundla
Cyfranek napisał(a):
Sherlock Holmes napisał(a):
Witaj.
Nie wiem jak z Kindle, ale ja używam słuchawek sennheisera


No ja akurat miałem w życiu jedne słuchawki tej firmy (jakiś najtańszy model, który i tak był bardzo drogi) i używałem ich pięć minut. Na szczęście udało mi się je w sklepie wymienić na inne. Ale mogłem źle trafić i to tutaj historia nie na temat.

(o ile problemem nie są cicho nagrane mp3).


No niestety Sennheiser sennheiserowi nie równy, ale jak się kupuje, tak koło 100 zł to już powinny być niezłe, z kolei ja miałem kiedyś Creative i tylko pół roku wytrzymały, potem się rozpadły :) ew. może kupiłeś jakieś podrobione, teraz naprawdę dużo podrobionych rzeczy trafia na rynek nawet do firmowych sklepów :/

Jeżeli chodzi o problem cicho nagranych mp3 to zawsze można je podgłośnić programem Audacity lub mp3gain. ;)
Mam nadzieje, że jakoś pomogłem ;)

_________________
Dziękuje i Pozdrawiam
Sherlock Holmes


10 wrz 2011 18:24:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lut 2011 14:39:39
Posty: 5
Lokalizacja: Łódź
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Słuchawki do Kindle
Dzieki za odpowiedzi:)
Teraz wiem że Kindle dobrze działa ze słuchawkami :)
Teraz musze tyko wybrać jakieś dobre :D

Pozdrawiam czytających:)


11 wrz 2011 20:00:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 maja 2011 15:07:39
Posty: 39
eCzytnik: K3, K4, K4T, K Fire, Sony PRS-T1
Post Re: Słuchawki do Kindle
zalezy ile masz pieniedzy, jezeli planujesz je uzywac rowniez do muzyki to proponuje brac Klipsh'e ew NuForce

_________________
SPRZEDAM CZYTNIKI KINDLE, KOBO, B&N i SONY
ATRAKCYJNE CENY, KONTAKT PW.


03 paź 2011 22:22:28
Zobacz profil ICQ
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: