Teraz jest 28 mar 2024 21:19:36




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Pocketbook 903 w praktyce 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2010 16:01:25
Posty: 443
eCzytnik: Pocketbook 626
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Polska wersja menu mojego autorstwa:
http://www.sendspace.com/file/ydw6ky

Wgrać do katalogu G:\system\language, gdzie "g" to oznaczenie czytnika w komputerze.
Nie wszystko jest po naszemu, ale to już nie moja wina. Czytnik nie czyta części komunikatów, a niektóre rzeczy dopisałem na chybił trafił...


09 sty 2011 22:16:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 lut 2011 13:17:39
Posty: 1
eCzytnik: PocketBook Pro 903
Post pliki w PB 903 - pytanie
Witam wszystkich
Właśnie kupiłem PB 903 i wszedłem w fazę testowania i tu powstało pytanie.
Czy można zaznaczyć do edycji jednorazowo kilka plików (w celu np. usunięcia)?
Będę wdzięczny za podpowiedz.
Pozdrawiam


11 lut 2011 13:48:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2011 10:44:28
Posty: 5
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Witam
Czy Pocketbook 903 nadałby sie do przeglądania i czytania forów w internecie ?
Dużo fedruje w sieci, czytam no i wiadomo że komputer meczy po jakimś czasie, wiem ze można przeglądać internet na tym e-czytniku po podłaczeniu choćby do WI-FI, ale czy jest to na tyle dobrze zrobione że będzie to przyjemna i sprawna alternatywa dla czytania na PC ?
Pozdrawiam


12 lut 2011 17:52:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2010 16:01:25
Posty: 443
eCzytnik: Pocketbook 626
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Cytuj:
Witam wszystkich
Właśnie kupiłem PB 903 i wszedłem w fazę testowania i tu powstało pytanie.
Czy można zaznaczyć do edycji jednorazowo kilka plików (w celu np. usunięcia)?


Nie da się. Tylko jeden plik na raz.

Cytuj:
Czy Pocketbook 903 nadałby sie do przeglądania i czytania forów w internecie ?
Dużo fedruje w sieci, czytam no i wiadomo że komputer meczy po jakimś czasie, wiem ze można przeglądać internet na tym e-czytniku po podłaczeniu choćby do WI-FI, ale czy jest to na tyle dobrze zrobione że będzie to przyjemna i sprawna alternatywa dla czytania na PC ?


Wizualnie fora wyglądają prawie tak jak na komputerze.
Ale wolno przesuwa się w pionie i przeglądarka nie zawsze nie odpowiada na próby zjechania w dół.


13 lut 2011 14:08:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 lut 2011 10:43:08
Posty: 8
eCzytnik: ebook
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Pytanie jak włączyć ekran dotykowy w PB903 ??


21 lut 2011 16:59:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 wrz 2010 18:34:40
Posty: 113
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle Touch, Kindle 3, Android...
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
jak to jak? Używasz rysika :)
Właśnie kończę testować ten czytnik. Niedługo zapodam recenzję :)

EDIT:
Dla zagubionych i zainteresowanych - zapraszam do przeczytania mojej recenzji Pocketbook Pro 903 :P

_________________
Recenzja Pocketbook Pro 903, Recenzja Story HD, Recenzja Cover Story


24 lut 2011 1:12:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 12 mar 2011 18:39:00
Posty: 3
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
http://www.mobileread.com/forums/showpo ... tcount=758
pojawiło się nowe oprogramowanie do PB 903. Podobno można dzięki temu edytować tekst za pomocą notatek w czasie rzeczywistym. Czy mógłbyś to sprawdzić piotrrz?


13 mar 2011 1:21:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2011 0:11:04
Posty: 195
eCzytnik: Onyx Boox M90
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Krzysztof Kopeć napisał(a):
urządzenie może być podłączone do komputera w dwóch trybach. Ładowania i zewnętrznego dysku. W tym pierwszym można korzystać ze wszystkich funkcji czytnika, Windows zaś wyrzuca komunikat iż podpięty sprzęt jest uszkodzony. W drugim przegrywa się pliki, jednak niczego nie można zrobić dopóki nie odepnie się kabla. Podłączenie wyłączonego urządzenia do komputera sprawia, że przechodzi ono w tryb ładowania, mimo iż w opcjach zostało zaznaczone, że ma się za każdym razem pytać użytkownika o dalsze postępowanie.
- po wstawieniu zakładki czytnik otwiera książkę na stronie ją poprzedzającą.

Każde urządzenie mające masową pamięć wewnętrzną a podłączane do komputera jako "dysk" tak zareaguje gdyż jedna pamięć nie może być obsługiwana przez 2 urządznia naraz (tu: 1. komputer, 2. czytnik). Gdyby oba urządzenia zaczęły między sobą się "żreć", prawdopodobne byłoby uszkodzenie jednego z nich lub pamięci. Musiałyby się najpierw "dogadać" np. które urządzenie ma zasilac kartę, musiałyby mieć wspólny kontroler (któremu pozwolić zapisywać w danej chwili i by drugi w tym samym czasie nie zaczął czytać zapisywanych komórek).


20 maja 2011 21:20:24
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 lip 2011 9:36:36
Posty: 1
eCzytnik: Pocketbook Pro 903
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Krzysztof Kopeć,
Witam
Panie Krzysztofie lub ktokolwiek inny czy może ktoś przesłać mi kopie słowników z urządzenia (Pocketbook Pro 903) oczywiście najbardziej interesują mnie słowniki polskie. Moja lista słowników zajmuje zaledwie niecałe 1,5 strony a nie prawie 3 tak jak w testowych fotkach a wśród nich tylko jeden słownik angielsko-polski. Z ciekawości zaktualizowałem firmware do wersji 2.06 - bez zmian. Jakieś sugestie?
Mój mail adalien@o2.pl

Pozdrawiam


07 lip 2011 10:07:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2011 10:00:43
Posty: 6
eCzytnik: pocketbook 903
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Pragnę poinformować użytkowników obecnych lub przyszłych tego czytnika o problemach z ewentualnym serwisem. Czytnik kupiłem w sklepie mp3store gdy trzeba było wysłać czytnik do serwisu pracownik sklepu odebrał go ode mnie i odesłał do serwisu. Niestety do dnia dzisiejszego a oddałem czytnik 6 października a dzisiaj jest 30 października, nie otrzymałem czytnika z serwisu. Nie wiem czy firmie nie zależy na potencjalnych użytkownikach. Przecież każdy zadowolony użytkownik jest najlepszą reklamą. Niestety póki co jestem tym niezadowolonym nie z działania czytnika, ale z działania serwisu, a kupując nowy sprzęt chyba warto wziąć pod uwagę działanie serwisu bo każdy może stanąć przed koniecznością naprawy czytnika.


30 paź 2011 20:33:30
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Czemu zatem nie wybrałeś reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową i nie zażądałeś wymiany na nowy w związku z problemem? Wtedy miałbyś 14-dniowy okres decyzji. Co się stało z samym urządzeniem, że musiałeś odsyłać go do serwisu?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


30 paź 2011 23:46:01
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2011 10:00:43
Posty: 6
eCzytnik: pocketbook 903
Post Re: Pocketbook 903 w praktyce
Nie wybrałem reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową ponieważ nie wiedziałem, że mam taką możliwość, teraz już wiem. W moim czytniku był uszkodzony port karty sd. Jednak bez względu na to jaki rodzaj reklamacji bym wybrał uważam, że serwis powinien działać szybciej a przede wszystkim na bieżąco informować co w dzisiejszych czasach jest drobnostką. Mógłbym dołączyć tu korespondencje mailową pomiędzy serwisem sklepu mp3store, a serwisem do którego odesłano czytnik co pokazałoby jak działają nasze serwisy po prostu żenada. Pewnie nie jestem pierwszym i ostatnim niezadowolonym z obsługi serwisowej klientem, ale to powinni się zmienić być może dzisiaj dowiem się czegoś więcej. Z samego czytnika byłem zadowolony choć miałem go w rękach niecały tydzień. Po uaktualnieniu oprogramowania wszystko działa w nim poprawnie.


31 paź 2011 8:34:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron