Teraz jest 16 kwi 2024 19:46:59




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Startuje niewydane.pl - komentarze 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2011 15:19:51
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Startuje niewydane.pl - komentarze
^^
Ja rozumiem, że to wielka strona i mnóstwo z nią roboty ale czekanie 3 dni na akcept komentarza działa nieco demotywująco ;)
Nie jest to mój komentarz, niespecjalnie mnie interesuje co w nim jest zawarte, niemniej rzucił mi się w oczy i nadal jest niewidoczny :)


15 mar 2011 20:29:42
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Startuje niewydane.pl - komentarze
Jak już mówiłem - nie ja tym aktywnie zarządzam, więc uwagi głównie przekazuję dalej, ale teraz komentarze poakceptowałem :)

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


15 mar 2011 20:59:39
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2011 20:41:48
Posty: 30
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Startuje niewydane.pl - komentarze
mi też pomysł się podoba, zwłaszcza, że owszem, możemy kupić najczęściej odpowiedniki w wersji angielskiej, jednak czytanie w rodzimym języku jest bardziej atrakcyjne :)
podsyłam stronę koledze, który dopiero co wczoraj skarżył mi się, że nie ma pozycji, które akurat go interesują albo są takie, których "ucyfrowieniem" zajmował się chyba pięciolatek i zmuszony jest do chomikowania...
sama też zabieram się za testowanie :)

_________________
Ewolucja, czy rewolucja? Czytniki ebooków, świat książki i e-książki moim okiem


15 mar 2011 21:56:25
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 22:44:29
Posty: 48
eCzytnik: PRS-350
Post Re: Startuje niewydane.pl - komentarze
dla mnie strona nie spełnia swojej funkcji. dodałem książkę, która jest w ofercie virtualo. dostałem potwierdzenie na maila, wpis pojawił się na stronie, przy wpisie pojawił się komentarz z informacją, że książkę można kupić w formie elektronicznej + link do strony. super, tylko po co podaje się email, skoro i tak muszę to sprawdzać na stronie? a na stronie też łatwo nie jest. bo niby jak mam znaleźć swoje zgłoszenie? co jeśli minęło trochę czasu lub nie pamiętam jakie książki zgłosiłem? wyszukiwarka mi w tym nie pomoże i nie wskaże moich zgłoszeń ani przez imię nazwisko ani przez email.

przy okazji. nie ma rozróżnienia na zgłoszenia oczekujące na odpowiedź do tych z odpowiedziami/komentarzeami. a pierwsze zgłoszenie od góry, niezależnie na której stronie, nazywa się post_1


16 mar 2011 0:35:10
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Startuje niewydane.pl - komentarze
Lukk napisał(a):
dodałem książkę, która jest w ofercie virtualo. dostałem potwierdzenie na maila, wpis pojawił się na stronie, przy wpisie pojawił się komentarz z informacją, że książkę można kupić w formie elektronicznej + link do strony. super, tylko po co podaje się email, skoro i tak muszę to sprawdzać na stronie?

Przecież podanie adresu e-mail nie oznacza automatycznej subskrypcji komentarzy do danego wpisu. Przy zgłoszeniu masz opis dotyczący adresu e-mail:
Cytuj:
Ten adres nie będzie udostępniany nikomu bez Twojej zgody. Jeśli autor lub wydawca będą chcieli się z Tobą skontaktować, zostaniesz o tym poinformowany i sam zdecydujesz, czy tego chcesz czy nie.


Lukk napisał(a):
wyszukiwarka mi w tym nie pomoże i nie wskaże moich zgłoszeń ani przez imię nazwisko ani przez email.

Byłoby niefajnie, gdyby można było znajdować wpisy podając czyjś e-mail. W chwili obecnej nie przewidujemy wyszukiwania po imieniu zgłaszającego - ale jeśli bardzo Ci na tym zależy, można użyć Google z zapytaniem: "Zgłaszający: [tu wstaw imię zgłaszającego] site:niewydane.pl". Przykład.

Lukk napisał(a):
przy okazji. nie ma rozróżnienia na zgłoszenia oczekujące na odpowiedź do tych z odpowiedziami/komentarzeami.

Nie ma, bo nie ma też sprytnego algorytmu, który stwierdzi automatycznie, że oto "wypełniono zgłoszenie". W przyszłości może być tak, że wypełnione zgłoszenia będą przenoszone do osobnej kategorii - ale na razie tak się nie dzieje.

Lukk napisał(a):
a pierwsze zgłoszenie od góry, niezależnie na której stronie, nazywa się post_1

Poprawione.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


16 mar 2011 1:02:24
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: