Teraz jest 28 mar 2024 13:28:00




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Kindle z Allegro - gwarancja, wersja SO 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011 2:08:50
Posty: 346
Lokalizacja: Katowice
eCzytnik: K3W
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
Mori, Idą jak świeże bułeczki..


28 lut 2011 18:19:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 12:51:23
Posty: 96
eCzytnik: kindle 3
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
raczej szły


07 mar 2011 15:06:23
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
Dalej idą. "Apgrejdowali" opis i teraz jest piękne:
http://allegro.pl/amazon-kindle-3-wi-fi-wszystko-menu-pl-najtaniej-i1496443597.html napisał(a):
Wraz z darmowym POLSKIM OPROGRAMOWANIEM oraz aplikacjami RADIA, CZCIONEK i WYGASZACZY, NIE przesyłamy 200 wartych przeczytania e-booków (m.in. Sapkowski, Eco, Barker, Orwell, Zajdel, Lem, Graham, King, Lovecraft, Kapuściński) oraz audio-booka w celach testowych dla nowego czytnika i jego możliwości. Łączna waga aplikacji i nie-e-booków to ponad 200 MB.

i dalej:
Cytuj:
Na niniejszej aukcji NIE SPRZEDAJEMY państwu E-booków:) Nie tworzymy własnych E-booków bez zabezpieczeń DRM, ani nie pobieramy za przekazywane wolnych i dostępnych materiałów żadnych opłat ponad cenę zamawianego przez Państwa Czytnika.

Rozumiem, że wiele z tych Sapkowskich, Kingów czy innych Kapuścińskich podciągają pod "dostępne materiały", LoL. Ja się dziwię, że Virtualo i inni nie reagują. No, ale przynajmniej te aukcje użytkownika cadish poprawiają mi humor za każdym razem, gdy czytam ich opisy.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


07 mar 2011 15:18:32
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 12:51:23
Posty: 96
eCzytnik: kindle 3
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
u mnie ewidentnie jest: Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro.


07 mar 2011 15:36:13
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
Mam pecha do tych ich aukcji. Może tę zobaczysz chociaż:
http://allegro.pl/amazon-kindle-3-wifi-3g-wszystko-menu-pl-najtaniej-i1496442555.html napisał(a):
Wraz z POLSKIM OPROGRAMOWANIEM oraz aplikacjami RADIA, CZCIONEK i WYGASZACZY,
NIE przesyłamy 200 wartych przeczytania e-booków (m.in. Sapkowski, Eco, Barker, Orwell, Zajdel, Lovecraft Lem, Pratchett, Foster, Graham, King a także poradniki zawodowe) oraz audio-booka w celach testowych dla nowego czytnika i jego możliwości. Łączna waga aplikacji i nie e-booków to ponad 200 MB.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


07 mar 2011 15:45:38
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sty 2011 19:32:38
Posty: 172
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
mnie ciekawi taka rzecz, na all pojawiły się kindle dx najnowszej ponoć generacji (czyli rozumiem, że wersja 3, w każdym razie za najnowszą generację uważam 3kę) (pomijam te aukcje, gdzie sprzedający pisze, że sprzedaje wersję 2) i w kolorze białym. Czemu nie mogę wypatrzyć białego kindla dx na stronie amazon, w wersji 3 dx, a nie 2dx;) ?


07 mar 2011 17:22:05
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
Nie ma Kindle DX 3.

Są Kindle DX oryginalny (biały), oraz nowszy DX Graphite (zwany też DX2) z wyświetlaczem Pearl, ale ze starym oprogramowaniem. Oba mają 3G. Ten starszy jest wyprzedawany przez Amazon za około 1200 zł z wysyłką, cłem i VAT.

http://swiatczytnikow.pl/starszy-kindle ... ow-taniej/

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


07 mar 2011 17:57:08
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
Tylko niektórzy wliczają wersję DXa, która była międzynarodowa, do numeracji - przez co masz DX, DX2 (białe) i DX3 (który jest przez nas nazywany DX2 - i jest, jak zaznaczył Vroo, grafitowy).

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


07 mar 2011 18:09:48
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sty 2011 19:32:38
Posty: 172
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
mnie akurat nie chodzi o samą nomenklaturę, bo wiem, że dx to dx;), ale kłoci mi się np,. zestawienie haseł: ''najnowsza generacja; kolor biały''. Dla mnie najnowsza generacja, to po prostu ostatni model, już nie wdając się w szczegóły dotyczące samego oprogramowania, za to już z ekranem pearl, więc wyglądałoby na to, że jedynie ostatnia seria, jeśli można to tak nazwać- grafitowa. No i ja bym powiedziała, że nie bez powodu wersja biała(starsza) jest o 50 dolarów tansza od grafitu.
Ale przecież może to ja blędnie to postrzegam, praawdaż. W każdym razie, ja się cieszę, że mam kindle 3, a nie 2, choćby z racji tego właśnie, że ekran w 3ce jest jaśniejszy (mozna to porownać np. na fotkach z sieci, itp).


07 mar 2011 22:52:10
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
maruda napisał(a):
mnie akurat nie chodzi o samą nomenklaturę, bo wiem, że dx to dx;), ale kłoci mi się np,. zestawienie haseł: ''najnowsza generacja; kolor biały''.

Ach, chyba że tak. To z tym jest tak, jak z Kindle 3, które otwiera DOCe - czyli nie należy wierzyć i ufać opisom na Allegro. I tyle.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


08 mar 2011 8:50:37
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sty 2011 19:32:38
Posty: 172
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
dla mnie to jest po prostu wprowadzanie w błąd, ale nie chcę nikomu zarzucać kłamstwa. Stąd były moje wątpliwości- i czy może jednak tej najostatniejszej wersji kindle nie można jednak kupić w wersji białej.


08 mar 2011 15:51:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sty 2011 17:51:24
Posty: 35
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
maruda napisał(a):
dla mnie to jest po prostu wprowadzanie w błąd, ale nie chcę nikomu zarzucać kłamstwa. Stąd były moje wątpliwości- i czy może jednak tej najostatniejszej wersji kindle nie można jednak kupić w wersji białej.

Zdecydowanie nie można - http://www.amazon.com/Kindle-DX-Wireles ... PBPEEZV6WB w sekcji Kindle Comparison widać, jakie modele są w jakich kolorach. DX jedynie grafitowy.


08 mar 2011 19:10:34
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
http://moda.allegro.pl/amazon-kindle-3-wi-fi-wszystko-menu-pl-najtaniej-i1511103839.html napisał(a):
Wraz z POLSKIM OPROGRAMOWANIEM oraz aplikacjami RADIA, CZCIONEK i WYGASZACZY,
przesyłamy naszym zamawiającym nieodpłatnie, bezpośredni link do legalnych oraz darmowych:
300 elitarnych, obligatoryjnych dla każdego czytelnika E-booków.
(w śród których znajdują się m.in.: Sapkowski, Kapuściński, Coelho, Christie, Eco, Barker, Conrad, Orwell,
Zajdel, Lovecraft, Lem, Pratchett, Foster, Sołżenicyn, Tolkien, Graham, King, Norton, Sandemo [...])
oraz audio-booka w niekomercyjnym celu testowym dla nowego czytnika i jego możliwości.

Kurcze, co takiego ich jest za darmo? Tzn. takiego Kapuścińskiego na przykład? Bo Sapek ma jakieś darmowe opowiadania chyba, ale Kapuściński? A Sandemo? Sprzedający cadish ma niezłe źródła... Co zabawniejsze, najwyraźniej pomimo tego, że mu kilka aukcji zablokowano, nie spotkały go żadne inne konsekwencje, a przecież chętnych na "300 elitarnych, obligatoryjnych dla każdego czytelnika E-booków" nie braknie. Awesome. Jak nie macie pomysłu na pracę - pościągajcie jakieś eBooki z Sieci i sprzedawajcie wraz z Kindle.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


20 mar 2011 22:11:31
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 12:51:23
Posty: 96
eCzytnik: kindle 3
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
Też to zauważyłem. Gość jest niezły. Same pozytywne komentarze mimo oficjalnego łamania prawa. Dodatkowo zastanawia mnie w jaki sposób osoby, które same nie umieją kupić czytnika z amazon.com dają rade wgrać sobie całe to dodatkowe oprogramowanie. Chyba, że bojąc się negatywa w rewanżu i będąc pod pierwszym, niewątpliwie oszałamiającym, wrażeniem Kindle stawiają pozytywy z miejsca.

I ten niesamowity koszt przesyłki :D


23 mar 2011 3:01:41
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Kindle z Allegro a gwarancja
Z komentarzami na Allegro to w ogóle śmieszna sprawa jest. Na eBayu jak zapłacisz - dostajesz pozytywa od sprzedającego, bo się ze swojej części wywiązałeś. Tutaj - dostaniesz wtedy, gdy sam dasz pozytywa, bo inaczej negatyw, boś szuja jak nic (i nie ma znaczenia, że zapłaciłeś w parę minut po kupieniu - wystawiłeś negatywa to cierp). Należy sobie jednak uświadomić, że w zasadzie kupujących ich komentarze wiele obchodzić nie powinny - i przestać się bać :)

Nowe Kindle idą już z 3.1? Się okaże, że "polskie menu" niespecjalnie działa - ale cóż to sprzedającego interesuje...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


23 mar 2011 3:17:40
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: