Teraz jest 16 kwi 2024 17:27:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Zawiasik 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 paź 2010 23:43:57
Posty: 3
eCzytnik: prs-505
Post Zawiasik
Witam wszystkich jako, ze to moj pierwszy post, pewnie bym sie nie udzielil, gdyby nie to, ze mam przerastajacy mnie problem ; ) ...
Zakupilem ostatnio we francji prs'a 505 na pchlim targu. Pan ktory sprzedal mi owy czytnik zabardzo nie mial pojecia co to i co z nim jest grane, stwierdzil tylko, iz pali sie diodka to dziala i zazyczyl sobie 60 euro. czytnik wydawal mi sie zawieszony, widnial na nim napis, cos ala " akutalizacja oprogramowania nie dobiegla konca, prosze powtorzyc" (byl to napis po francusku i jako, ze slabo znam jezyk, nie jestem wstanie przytoczyc dokladnego tekstu).. juz mialem nie brac, ale poogladalem i znalazlem stylu przycisk reset, zresetowal i zobaczylem, ze obraz sie zmienil, tym razem zawiesil sie na znany zapewnie wielu uzytkownikom napisie "starting up", utargowalem do 40 euro i pomyslalem, ze bez wiekszego trudu wgram nowe oprogramowanie... i tu problem, pary razy probowalem wgrac soft i nic.. po pierwsze nie zawsze trafiam w dobry moment aby podlaczyc usb, tak zeby komputer go zauwazyl, ale po prau resteach zreguly udaje sie.. po drugie pomimo iz, na komputerze wyskakuje napis oprogramowanie zostalo pomyslnie zakutalizowane, prs resrtartuje i zostaje znowu w tym samym punkcie, tj. starting up... n a poczatku porbowalem po naldawoaniu usb, ale zauwazylem, ze nigdy ten proces ladowania nie konczy sie i pozyczylem ladowarke od psp, ale pomimo pelnego naladowania nic...

byc moze macie jeszcze jakis pomysl, wskazowki? a moze ktos jest z okolic lowicza (woj. lodzkie) kto chcialby pomoc mi fizycznie w naprawie sprzeciku (oczywiscie za oplata).

pozdrawiam serdecznie uzytkownikow fora i przepraszam, ze zaczynam od problemu :)...

---

wlasnie zauwazylem ze nie probowalem jeszcze sposobu ze zmiana numeru softu w pliku, sprobuje i dam znac..


---


niestety i nic :(.. macie jakis pomysl ?? czy to dziwne, ze jak juz uda mu sie polaczyc z kompem to pokazuje mi ze pamiec ebooka wynosi 44 kilobajty?


05 paź 2010 17:12:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 lut 2009 17:55:48
Posty: 211
eCzytnik: iPad, dawniej: iRex DR1000S
Post Re: Zawiasik
Nie mam PRS-a, ale... próbowałeś jakoś sformatować tę pamięć?

No i oczywiście odwiedź forum MobileRead, może tam pomogą.

_________________
Copywriting


05 paź 2010 17:22:24
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 04 paź 2010 23:43:57
Posty: 3
eCzytnik: prs-505
Post Re: Zawiasik
windows nie pozwala sformatowac owej pamieci..bede patrzyl na mobileread, dzieki


05 paź 2010 17:35:03
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Zawiasik
Cytuj:
czy to dziwne, ze jak juz uda mu sie polaczyc z kompem to pokazuje mi ze pamiec ebooka wynosi 44 kilobajty?

Mi w PRSie pokazuje ponad 200MB dostępnej wbudowanej pamięci...

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


05 paź 2010 21:29:59
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 04 paź 2010 23:43:57
Posty: 3
eCzytnik: prs-505
Post Re: Zawiasik
Nie ma kogoś na tym forum z okolic Łodzi, Warszawy, kto chciałby się tym pobawić? :)

pozdro!


07 paź 2010 8:32:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: