Teraz jest 28 mar 2024 18:31:30




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Jak to jest z BookINI? 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Jak to jest z BookINI?
Dobra, bo mnie to męczy już od dłuższego czasu. Jak jest z czytaniem plików z BookINI na Kindle 3?

Chodzi mi o pliki bezpośrednio ze strony, bez stosowania żadnych skryptów usuwających ewentualne zabezpieczenia. Bo raz ktoś pisze, że działa, a potem dostaję informację, że nie działa i sam już nie wiem :)

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 paź 2010 16:38:52
Zobacz profil WWW
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Jak to jest z BookINI?
No ja pisałem że działa: http://swiatczytnikow.pl/bookini-pl-i-2700 ... h-ksiazek/ ;-)

Wszystkiego co tam jest nie ściągałem, ale sprawdzałem ponad 50 pozycji i wszystko OK, czasami tylko metadane (tytuł, autor) są źle wypełnione. Choć chwilę, chyba jedna książka nie chciała się otworzyć (ale to wszędzie, widać plik miał błąd). Format PRC, więc bez problemu się ładuje. Wprawdzie to na Kindle 2, ale nie chce mi się wierzyć, że na Kindle 3 coś się zmieniło.

Zresztą możesz ściągnąć Kindle for PC i sprawdzić.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


01 paź 2010 16:53:49
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2010 23:00:08
Posty: 52
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Kindle 3 Wi-Fi
Post Re: Jak to jest z BookINI?
Ściągnąłem na próbę kilka - bezpośrednio na mojego Kundelka i działa bez problemu - polskie litery są :)
Mori - jeśli interesują Cię konkretne pozycje, podaj kilka - ściągnę i sprawdzę.


02 paź 2010 13:20:16
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Jak to jest z BookINI?
Nie, nie, to była kwestia debaty z pewną osobą, czy da się stworzyć zabezpieczone pliki PRC/MOBI, które Kindle otworzy bez problemów (a zabezpieczenia w plikach z BookINI są). Efekt dyskusji był taki, że ja się powoływałem na doświadczenia kilku osób stąd, zaś znajomy drugiej strony niby ściągnął coś z BookINI na Kindle 3 i nie zadziałało. Byłem więc w kropce - i stąd ten temat :)

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


02 paź 2010 13:28:37
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2010 23:00:08
Posty: 52
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Kindle 3 Wi-Fi
Post Re: Jak to jest z BookINI?
OK :) Tak czy siak, w swojej karierze eczytacza do BookINI jakimś cudem jeszcze nie dotarłem i miło się zdziwiłem widząc klasykę po polsku, w tym lektury z lat młodości w formacie czytelnym dla mojego kundelka bez żadnych sztuczek :)


02 paź 2010 13:35:11
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 sty 2010 21:22:52
Posty: 41
Lokalizacja: Najbardziej zas..ne miasto w Polsce
eCzytnik: Kindle 3
Post Książki z bookini za free -to nie jest reklama jak by co
Witam

Właśnie sprawdziłem jak to działa i piszę może kogoś zainteresuje

Na bookini.pl jest 2700 książek za darmo i z poziomu K3 ściągnąłem sobie właśnie Nędzników bezpośrednio na K3 super sprawa:)
I działa bez zarzutu

Jak dla mnie to lepsze niż gra na pda:)
Pozdrawiam Adam


04 paź 2010 22:44:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron