Teraz jest 19 kwi 2024 3:09:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Nowy firmware do V5 LBook 2010-06-22 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2010 21:46:39
Posty: 124
eCzytnik: Kindle Paperwhite 2
Post Re: Nowy firmware do V5 LBook 2010-06-22
fraktal napisał(a):
Niby mogę i nawet namierzyłem tę opcję, tyle że:
Byłem dziś trzykrotnie na tej stronie i, o dziwo, raz baterie były, raz ich nie było , teraz znowu są.
Po drugie - cytat ze zlinkowanej strony:
"Customers who pay via PayPal will NOT receive a order confirmation email from Astak Inc., due to some bugs in our email systems. Please do not be alarmed if you do not receive an order confirmation from us, and thanks for your patience while we upgrade our systems" :shock:
A płacic można wyłącznie przez PayPal....
Czyli że nie masz jakiegokolwiek dowodu że kasa poszła, doszła i że za cokolwiek im zapłaciłeś...Rewelacja ,prawda ? Marzenie każdego klienta.... :D
Bo u mnie najwyrażniej owo " patience " szwankuje... :mrgreen:

PayPal jest jednym z bardziej bezpiecznych sposobów płatności. Jeżeli płacisz przez PayPal dostajesz numer transakcji w PayPal i masz 30 dni na zwrot pieniędzy zdarzyło mi się to dwa razy i dwa razy dostałem zwrot pieniędzy.

_________________
Obecnie używam Astak 5" Easy Reader Pro
http://www.epub.republika.pl/epub.htm


07 sie 2010 23:06:17
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Nowy firmware do V5 LBook 2010-06-22
karakan napisał(a):
fraktal napisał(a):
Niby mogę i nawet namierzyłem tę opcję, tyle że:
Byłem dziś trzykrotnie na tej stronie i, o dziwo, raz baterie były, raz ich nie było , teraz znowu są.
Po drugie - cytat ze zlinkowanej strony:
"Customers who pay via PayPal will NOT receive a order confirmation email from Astak Inc., due to some bugs in our email systems. Please do not be alarmed if you do not receive an order confirmation from us, and thanks for your patience while we upgrade our systems" :shock:
A płacic można wyłącznie przez PayPal....
Czyli że nie masz jakiegokolwiek dowodu że kasa poszła, doszła i że za cokolwiek im zapłaciłeś...Rewelacja ,prawda ? Marzenie każdego klienta.... :D
Bo u mnie najwyrażniej owo " patience " szwankuje... :mrgreen:

PayPal jest jednym z bardziej bezpiecznych sposobów płatności. Jeżeli płacisz przez PayPal dostajesz numer transakcji w PayPal i masz 30 dni na zwrot pieniędzy zdarzyło mi się to dwa razy i dwa razy dostałem zwrot pieniędzy.

I prawdopodobnie dostanę ten zwrot pieniędzy...a wolałbym dostać baterię !

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


07 sie 2010 23:17:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2010 21:46:39
Posty: 124
eCzytnik: Kindle Paperwhite 2
Post Re: Nowy firmware do V5 LBook 2010-06-22
fraktal napisał(a):
karakan napisał(a):
PayPal jest jednym z bardziej bezpiecznych sposobów płatności. Jeżeli płacisz przez PayPal dostajesz numer transakcji w PayPal i masz 30 dni na zwrot pieniędzy zdarzyło mi się to dwa razy i dwa razy dostałem zwrot pieniędzy.

I prawdopodobnie dostanę ten zwrot pieniędzy...a wolałbym dostać baterię !

Za $45 to przesyłka super polecona z możliwością śledzenia on line Nie ma szans zginąć
Ale ja w pierwszej kolejności spróbowałbym z opcją Ebay, co najwyżej strata 9 ZŁ

_________________
Obecnie używam Astak 5" Easy Reader Pro
http://www.epub.republika.pl/epub.htm


07 sie 2010 23:31:07
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron