Teraz jest 24 kwi 2024 23:31:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Pytania do eClicto 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Pytania do eClicto
dyniek napisał(a):
A w ogołe, to kiedy macie jechać na te rozmowy? Jest jakaś data?

Ten czwartek. Do środy do circa północy zbieram pytania.

EDIT: Ok, mniej lub bardziej pytania zadane do tej pory zostały przeze mnie zebrane. Teraz czas rozpisać własne =] Przypominam, że do północy można jeszcze kolejne pytania zadawać.

EDIT2: Mam 3 wiadomości: 1 złą, 2 dobre. Zacznę od złej: niestety, ponieważ jedna z osób, które miały być na jutrzejszym spotkaniu, nie jest w stanie na nim być, spotkania jutro nie będzie.

Teraz dobre: spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu, przy czym zapewniono mnie, że dostosują się do wybranego przeze mnie terminu. Pewnie będzie to środa, ale jeszcze będę musiał się zastanowić. Tym niemniej oznacza to, że możecie ciągle zadawać pytania. Drugą istotną informacją jest to, iż na spotkaniu obecna będzie osoba związana z techniczną stroną eClicto, zatem będzie można spokojnie zadawać pytania o sprzęt, bez obaw, że nie będzie miał kto na nie odpowiedzieć.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


20 sty 2010 13:28:21
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lis 2008 0:09:52
Posty: 38
Post Re: Pytania do eClicto
To kiedy to spotkanie?

PS. Nie daj się spławić w sprawie baterii ;)


27 sty 2010 12:20:04
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Pytania do eClicto
Jesteśmy umówieni na ten piątek.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


27 sty 2010 12:52:52
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 sty 2010 11:37:55
Posty: 12
Post Re: Pytania do eClicto
Mori, jak tam po wizycie? Kiedy się podzielisz wiedzą?;-)


29 sty 2010 21:23:05
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Pytania do eClicto
Na razie z t3dem walczymy z Biblią w ePUBie (na moim ateistycznym eC działa, na jego katolickim v3 na razie nie), ale zabiorę się do pisania dzisiaj lub jutro. Tyle, że ja tam na sporo słyszałem, że nie można podać konkretnej daty, więc wiesz ;)

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


29 sty 2010 21:49:40
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: