Teraz jest 29 mar 2024 1:08:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Mag+ - nie do końca czytnik 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 gru 2009 15:41:49
Posty: 9
Post Mag+ - nie do końca czytnik
Ciekawa koncepcja firmy Bonnier o nazwie Mag+. Niby nie jest to czytnik ebooków, a raczej magazynów cyfrowych. Ale z drugiej strony, czy można wykluczyć, że ebooki staną się bardziej interaktywne i ich czytanie nie będzie właśnie tak wyglądało? Może to jest przyszłość eksiążek. Tekst + zdjęcia + video + dźwięk. Co myślicie?

_________________
http://eksiazki.az.pl- Ebooki, e-papier i takie tam


20 gru 2009 2:36:29
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Mag+ - nie do końca czytnik
Że robią ciekawe filmy SF - to jest tylko ich wyobrażenie o tym, by sprowokować dyskusję, a nie pokaz istniejącego modelu, który sobie niedługo wejdzie na rynek.

Mnie osobiście nie ciągnie video. Niektórzy twierdzą, że ePapier jest w chwili obecnej przestarzałą technologią, bo filmów się oglądać nie da - ale przecież i w książkach papierowych tego nie można robić i jakoś nie ma to ogromnego wpływu na sprzedaż. Lubię zaczynać i przerywać lekturę w dowolnym momencie - mam wrażenie, że w przypadku treści animowanych miałbym z tym problemy (aczkolwiek uważam, że miałbym z tym problemy również w przypadku audioksiążek, których osobiście nie trawię, choć wiem, że są istotne dla wielu osób).

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


20 gru 2009 9:23:27
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: