Teraz jest 28 mar 2024 11:29:44




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Czytniki Pocketbook (301, 360) z my-ebook-reader.de 
Autor Wiadomość
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Czytniki Pocketbook (301, 360) z my-ebook-reader.de
Niemiecki sklep wystartował pod adresem: http://www.my-ebook-reader.de

W ramach promocji do końca grudnia 2009 dostajemy dodatkowy rok gwarancji (normalnie 2 lata)

Ceny są całkiem przystępne:
Pocketbook 360 (czarny albo srebrny) 240 Euro
Pocketbook 301 standard (czarny) 245 Euro :o :o :o
Pocketbook 301 Komfort (czarny) 265 Euro

Poczekam aż wystartuje eclicto i jeśli nie będą mieli nic nowego oprócz tego co ogłosili, to biorę Pocketbooka 301

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


30 lis 2009 17:32:41
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Pocketbook 360 z niemieckiego sklepu
Kellhus napisał(a):
Niemiecki sklep wystartował pod adresem: http://www.my-ebook-reader.de

W ramach promocji do końca grudnia 2009 dostajemy dodatkowy rok gwarancji (normalnie 2 lata)

Ceny są całkiem przystępne:
Pocketbook 360 (czarny albo srebrny) 240 Euro
Pocketbook 301 standard (czarny) 245 Euro :o :o :o
Pocketbook 301 Komfort (czarny) 265 Euro

Poczekam aż wystartuje eclicto i jeśli nie będą mieli nic nowego oprócz tego co ogłosili, to biorę Pocketbooka 301

Powiedziałbym, że ceny normalne. Bebooki z mybebook.com idą za 249 ojro z kompletem wyposażenia.
A eclicto to też eb600, tak samo jak 301, więc jakby nie patrzeć taniej wziąć od naszych ziomków.
No chyba, że zakupisz u Niemców na złość eclicto, za to, że mają restrykcyjny DRM :D

Poza tym dlaczego jeśli napaliłeś się na 301 dajesz w tytule 360? :P

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


30 lis 2009 21:08:12
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Pocketbook 360 z niemieckiego sklepu
Cytuj:
Bebooki z mybebook.com idą za 249 ojro z kompletem wyposażenia.

Tak, tylko że od miesiąca albo dwóch jest "Out of stock" i zamawiać można tylko u dystrybutorów, a tam już tak tanio nie jest.

Cytuj:
A eclicto to też eb600, tak samo jak 301, więc jakby nie patrzeć taniej wziąć od naszych ziomków.
Dla mnie eclicto ma jedną poważną wadę: nastawiają się na content, a nie na czytnik więc śmiało można założyć, że to co nie będzie od nich - to będzie na szarym końcu do zrobienia. A poniewaz nie planuję kupować contentu bo mam dużo do czytania swoich rzeczy, to też dla mnie ich oferta nie jest na tyle atrakcyjna, by się w nią pakować. A już mnie też zdążyli zrazić brakiem odpowiedzi na maila. Skoro mają mnie w dupie to ja ich też, ktoś inny weźmie moją kasę. No chyba, że faktycznie wyskoczą z czymś niesamowitym w dniu premiery.
Cytuj:
No chyba, że zakupisz u Niemców na złość eclicto, za to, że mają restrykcyjny DRM
A to też ma znaczenie.

Cytuj:
Poza tym dlaczego jeśli napaliłeś się na 301 dajesz w tytule 360?

A bo chciałem napisać o 360-ce ale zobaczyłem cenę 301 to wkleiłem od razu cały cennik.

P.S. Koszty wysłania to około 15 Euro - nie ma tego na stronie ale w mailu się dowiedziałem. Po 2 grudnia będzie można zamawiać.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


30 lis 2009 21:35:54
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Pocketbook 360 z niemieckiego sklepu
Kellhus napisał(a):
A poniewaz nie planuję kupować contentu bo mam dużo do czytania swoich rzeczy, to też dla mnie ich oferta nie jest na tyle atrakcyjna, by się w nią pakować.

Skoro nie masz ich z DRMem, to będziesz mógł je czytać normalnie, tak samo jak na Pocketbooku.

Kellhus napisał(a):
A to też ma znaczenie.

Nagle fakt, że nie ma rat (a zarzekałeś się kiedyś, że inaczej nie dasz rady), że cena finalna to 260 EUR (czyli ~1080 zł)(zamiast 900 zł za eClicto) -- przestał znaczyć cokolwiek. No ale nic, powodzenia! I miłego odsyłania do Niemczech w razie, odpukać w niemalowane, problemów.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


30 lis 2009 21:48:41
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
Cytuj:
Nagle fakt, że nie ma rat (a zarzekałeś się kiedyś, że inaczej nie dasz rady), że cena finalna to 260 EUR (czyli ~1080 zł)(zamiast 900 zł za eClicto) -- przestał znaczyć cokolwiek.

Moja sytuacja finansowa się nieco poprawiła, przybyło mi nieco kasy zatem mogę sobie pozwolić na coś lepszego niż eclicto. Coś, co nie skupia się głównie na swoim contencie tylko chce, aby ich czytnik służył jak największej liczbie użytkowników, niezależnie czy chcą kupować ich content, czy nie. Tylko nie wylatuj mi zaraz z tekstem, że oni wcale nie są nastawieni na to - bo są - sam o tym pisałeś i wszystko to potwierdza (własne oprogramowanie na PC, jakieś oznaczenia każdej książki i każdego czytnika numerkami - daj pan spokój, co to - obóz jakiś czy jak).

Poza tym, tak z ciekawości już, co Cię tak boli, że nie kupię "polskiego" czytnika?

Cytuj:
No ale nic, powodzenia! I miłego odsyłania do Niemczech w razie, odpukać w niemalowane, problemów.

Jesteśmy w UE ludzie, na miłość boską. Równie dobrze rozważałem zakup z mybebook bo i czego mam się bać? Pixmania też wysyła z Francji czy innej Hiszpanii i żyje i ma się dobrze. Naprawdę nie widzę powodów, dla których miałbym się bać kupować od tego kolesia, tym bardziej, że na mb już wielu ludzi od niego kupiło i go chwali.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


30 lis 2009 21:57:26
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lis 2009 15:59:36
Posty: 27
eCzytnik: Poke Pro, Onyx Boox 60
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
@Kellhus bardzo słusznie prawi. Ja do eClicto też napisałem i też mnie mieli w dupie. Do nich to tylko chyba przez telefon trzeba się pofatygować, żeby raczyli odpowiedzieć.
Zresztą nie sądzę, żeby eClicto miał tyle funkcji ile posiada Pocketbook... Póki co myślałem nad kupnem Pocketbooka 301 i Booxa, jak już kiedyś wspominałem. Teraz zobaczyłem, że dali Pocketbookowi dodatkowy rok gwarancji, więc powoli się skłaniam do niego; zwłaszcza, że ma podobnie jak Onyx słownik i możliwość notatek, na czym mi najbardziej zależy.


30 lis 2009 23:54:46
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2008 13:26:26
Posty: 112
eCzytnik: Kindle3
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
No to widzę, że nie tylko mnie olali... Innymi słowy mają bardzo ciekawą politykę marketingową - zrazić potencjalnych klientów jeszcze przed premierą. Ciekawe na co liczą przy całkiem zbliżonych cenach do konkurencji?

_________________
------------------------------------
Sa souvraya niende missain ye
------------------------------------


01 gru 2009 11:29:06
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
Kellhus napisał(a):
mogę sobie pozwolić na coś lepszego niż eclicto

Tylko czy takim czymś jest Pocketbook 301? Jak dla mnie to taki sam EB600, tylko z innym firmware'm. Rozumiem 360, bo inny, ale 301?

Kellhus napisał(a):
jakieś oznaczenia każdej książki i każdego czytnika numerkami - daj pan spokój, co to - obóz jakiś czy jak

Też masz argumenty... Wiesz, że tutaj masz ID 5? A na GG to już w ogóle jesteś tylko numerem?

Kellhus napisał(a):
Poza tym, tak z ciekawości już, co Cię tak boli, że nie kupię "polskiego" czytnika?

Nie, to akurat jest mi obojętne, bo to nie mój sklep, zatem ja nic nie tracę. Nacjonalistą też nie jestem.

Kellhus napisał(a):
Jesteśmy w UE ludzie, na miłość boską. Równie dobrze rozważałem zakup z mybebook bo i czego mam się bać? Pixmania też wysyła z Francji czy innej Hiszpanii i żyje i ma się dobrze. Naprawdę nie widzę powodów, dla których miałbym się bać kupować od tego kolesia, tym bardziej, że na mb już wielu ludzi od niego kupiło i go chwali.

Chodzi mi o dodatkowy koszt - no, chyba że sugerujesz, że wysyłka do naszych zachodnich sąsiadów kosztuje tyle samo, co w kraju. I że idzie tak samo szybko.

Lokee napisał(a):
Ciekawe na co liczą przy całkiem zbliżonych cenach do konkurencji?

16.(6)% taniej, more or less. Zatem zbliżona jak zbliżona... Za te zaoszczędzone 180 zł kupisz sobie z 12 eBooków, więc...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 gru 2009 11:53:45
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2008 13:26:26
Posty: 112
eCzytnik: Kindle3
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
Mori napisał(a):
16.(6)% taniej, more or less. Zatem zbliżona jak zbliżona... Za te zaoszczędzone 180 zł kupisz sobie z 12 eBooków, więc...

Teoretycznie tak - ale widzisz dla mnie jest to próbka tego jak zamierzają traktoewać klientów. Jeżeli nie interesuja ich pytania potencjalnych klientów (którzy z dużym prawdopodobieństwem mogą się przerodzić w "realnych" klientów) to jak będą mnie traktowali już po zakupie?
Tak się składa, że jestem skłonny zapłacić te 180 zł więcej za lepszy kontakt i opiekę techniczną. W gruncie rzeczy wszyscy zagraniczni producenci odpowiedzieli na moje pytanie w ciagu maksymalnie 2 dni roboczych a nasi rodzimi wogóle - więc chyba mogę mieć uzasadnione obawy o tzw. "obsług e posprzedażną"?

_________________
------------------------------------
Sa souvraya niende missain ye
------------------------------------


01 gru 2009 12:08:35
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
Lokee napisał(a):
Teoretycznie tak - ale widzisz dla mnie jest to próbka tego jak zamierzają traktoewać klientów. Jeżeli nie interesuja ich pytania potencjalnych klientów (którzy z dużym prawdopodobieństwem mogą się przerodzić w "realnych" klientów) to jak będą mnie traktowali już po zakupie?

Potencjalny klient nie jest jeszcze klientem, a oni produktu ciągle nie wypuścili na rynek. Na wsparcie techniczne Microsoftu czy innej firmy też się obrazisz, jak będziesz zasypywał ich mailami PRZED zakupem produktu? Bo może Ty go kupisz, zatem powinni czerwony dywan odkurzyć i rozciągnąć przed Tobą? Panowie -- jasne, że miło jest, gdy dany dystrybutor odpowiada na każdego maila i to szybko -- ale czy to tak naprawdę jest regułą (zwłaszcza w wielkich firmach) i jest aż tak istotne?

Swoją drogą -- ciekawią mnie te Wasze pytania. Wrzućcie je na forum w temacie o eClicto - może ktoś z nas będzie umiał je wyjaśnić?

Lokee napisał(a):
Tak się składa, że jestem skłonny zapłacić te 180 zł więcej za lepszy kontakt i opiekę techniczną. W gruncie rzeczy wszyscy zagraniczni producenci odpowiedzieli na moje pytanie w ciagu maksymalnie 2 dni roboczych a nasi rodzimi wogóle - więc chyba mogę mieć uzasadnione obawy o tzw. "obsług e posprzedażną"?

Jak już napisałem wyżej -- nie, niekoniecznie. Skoro nie zapłaciłeś, mogą Cię ignorować, prawda? Gdybyś zapłacił i Cię ignorowali - to fakt, źle. Ale wcześniej? Naprawdę masz prawo domagać się odpowiedzi w krótkim czasie, skoro oni nic z tego nie mają?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 gru 2009 12:46:00
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
Cytuj:
Jak dla mnie to taki sam EB600, tylko z innym firmware'm. Rozumiem 360, bo inny, ale 301?

I za ten soft + lepszą obsługę (będącą de facto odpowiadaniem na zwykłego cholernego maila) jestem zapłacić 200 zł więcej.

Cytuj:
Też masz argumenty... Wiesz, że tutaj masz ID 5? A na GG to już w ogóle jesteś tylko numerem?
Co ma do tego gg? Nie podoba mi się traktowanie mnie jako potencjalnego złodzieja - wszędzie obostrzenia, zakazy, śledzenie i inwigilacja. Chcę mieć wolność czytania na swoim czytniku co tylko chcę i w jakim formacie chcę, a nie jaki dla mnie wybierze sprzedawca.

Cytuj:
Chodzi mi o dodatkowy koszt - no, chyba że sugerujesz, że wysyłka do naszych zachodnich sąsiadów kosztuje tyle samo, co w kraju. I że idzie tak samo szybko.
Koszt takiej paczki to około 50 zł. Jestem w stanie tyle wydać w wypadku awarii, ale ten sprzęt już jest sprawdzony i dopracowany więc nie sądzę, by sie mogło coś z nim strasznego stać. Z softem natomiast sobie sam poradzę raczej. A niewykluczone, że ktoś zacznie sprzedawać PB w Polsce i wtedy również najprawdopodobniej zajmie się ich gwarancją.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


01 gru 2009 12:51:08
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
Kellhus napisał(a):
Cytuj:
Jak dla mnie to taki sam EB600, tylko z innym firmware'm. Rozumiem 360, bo inny, ale 301?

I za ten soft jestem zapłacić 200 zł więcej.

Ale... Oni ten firmware udostępnią, prawda? Od eClicto ludzie oczekują, ze udostępnią (i udostępnią), to przecież Pocketbook nie mógłby tego nie zrobić, prawda?

PS. Pocketbook jako taki to produkt ukraiński, kupujecie z niemieckiego sklepu... Czyli do kogo właściwie będziecie się zwracać w sprawie jakichś funkcjonalności w oprogramowaniu - do My-ebook-reader.de czy Pocketbook.com.ua?

Kellhus napisał(a):
Co ma do tego gg?

To, iż wspominasz o "byciu numerem".

Kellhus napisał(a):
Nie podoba mi się traktowanie mnie jako potencjalnego złodzieja - wszędzie obostrzenia, zakazy, śledzenie i inwigilacja. Chcę mieć wolność czytania na swoim czytniku co tylko chcę i w jakim formacie chcę, a nie jaki dla mnie wybierze sprzedawca.

Ale... Przecież możesz to robić przy eClicto. Przecież obsługują pliki bez DRMu! Zatem czytasz w formacie, jaki Ci odpowiada, a do tego masz jeszcze możliwość zakupu książek z dużej (no, w chwili obecnej to pewnie już i największej, jeśli wyrzucimy wszystkie "Złote Myśli" i inne takie) eKsięgarni? Pocketbook nie zaoferuje Ci takiej możliwości.

Kellhus napisał(a):
Koszt takiej paczki to około 50 zł. Jestem w stanie tyle wydać w wypadku awarii, ale ten sprzęt już jest sprawdzony i dopracowany więc nie sądzę, by sie mogło coś z nim strasznego stać. Z softem natomiast sobie sam poradzę raczej. A niewykluczone, że ktoś zacznie sprzedawać PB w Polsce i wtedy również najprawdopodobniej zajmie się ich gwarancją.

PRS-505 też jest sprawdzony, a jednak ulega awariom, prawda? Anyway, nie chcę straszyć czy coś sugerować, po prostu mówię, iż jest to kolejny koszt (choć może potencjalny), o którym należy jednak pamiętać porównując Pocketbooka do eClicto.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 gru 2009 12:59:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2008 13:26:26
Posty: 112
eCzytnik: Kindle3
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
Mori napisał(a):
Lokee napisał(a):
Tak się składa, że jestem skłonny zapłacić te 180 zł więcej za lepszy kontakt i opiekę techniczną. W gruncie rzeczy wszyscy zagraniczni producenci odpowiedzieli na moje pytanie w ciagu maksymalnie 2 dni roboczych a nasi rodzimi wogóle - więc chyba mogę mieć uzasadnione obawy o tzw. "obsług e posprzedażną"?

Jak już napisałem wyżej -- nie, niekoniecznie. Skoro nie zapłaciłeś, mogą Cię ignorować, prawda? Gdybyś zapłacił i Cię ignorowali - to fakt, źle. Ale wcześniej? Naprawdę masz prawo domagać się odpowiedzi w krótkim czasie, skoro oni nic z tego nie mają?

Mori, mam troche doświadczenia z zakupem sprzętu elektronicznego i niestety przekonałem się, że z reguły firmy najlepiej dbają o klientów potencjalnych (bo nowych najtrudniej zdobyć) a istniejących traktują "po macoszemu" - bo i tak już produkt nabyli, nowego raczej szybko nie kupia więc po co się męczyć?

_________________
------------------------------------
Sa souvraya niende missain ye
------------------------------------


01 gru 2009 13:01:22
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
Cytuj:
Ale... Oni ten firmware udostępnią, prawda? Od eClicto ludzie oczekują, ze udostępnią (i udostępnią), to przecież Pocketbook nie mógłby tego nie zrobić, prawda?

Nie chodzi o sam firmware - oprogramowanie PB wgrane na inny czytnik nie da takich efektów jak zrobiony PB przez Ukraińców. Powodem tego jest przeprogramowany kontroler, który jest robiony specjalnie na ich zamówienie.

Cytuj:
PS. Pocketbook jako taki to produkt ukraiński, kupujecie z niemieckiego sklepu... Czyli do kogo właściwie będziecie się zwracać w sprawie jakichś funkcjonalności w oprogramowaniu - do My-ebook-reader.de czy Pocketbook.com.ua?

Na mb jest gość, który odpowiada na wszystkie pytania. Sprzedaje sprzęt w USA jednakże jest Ukraińcem. To jest jeden kontakt. Drugi to oczywiście Niemiec, od którego będę kupował (być może) czytnik.

Cytuj:
Ale... Przecież możesz to robić przy eClicto. Przecież obsługują pliki bez DRMu! Zatem czytasz w formacie, jaki Ci odpowiada,
Niezupełnie - Pb ma lepsze oprogramowanie i nie skupia się na swoim i jedynym słusznym contencie, już to pisałem.

Cytuj:
a do tego masz jeszcze możliwość zakupu książek z dużej (no, w chwili obecnej to pewnie już i największej, jeśli wyrzucimy wszystkie "Złote Myśli" i inne takie) eKsięgarni? Pocketbook nie zaoferuje Ci takiej możliwości.

Nie jestem zainteresowany kupowaniem ebooków.

Cytuj:
Ale wcześniej? Naprawdę masz prawo domagać się odpowiedzi w krótkim czasie, skoro oni nic z tego nie mają?
Oczywiście, zę mam prawo domagać się odpowiedzi. Tym bardziej, że nie podali praktycznie żadnych szczegółów odnośnie swojego czytnika. Jeśli nie chcieli podawać ze wzgl. na konkurencję - w porządku, rozumiem. Trzeba było napisać maila: "niestety ze względów komercyjnych nie chcielibyśmy podawać szczegółowej specyfikacji czytnika przed jego premierą". Zadowoliłbym sie taką odpowiedzą i zamiklkł. Ale zamiast tego postanowili mnie zignorować, a to może się okazać dla nich o 1 czytnik sprzedany mniej. Ten jeden ich nie zaboli ale kilka następnych, którym odradzę zakup ze wzgl. na brak komunikacji z klientem już tak. Nie chodzi tu zresztą o odpowiedzi na proste pytania. Skoro teraz mnie zlewają, to po zakupie czytnika będą to tym bardziej robić. A przy szybko rozwijanej technologii ebooków to jest bardzo, bardzo złe. Bo w sytuacji gdy inni użytkownicy Ebtronixów będa mogli korzystać z nowych funkcji (jakiekolwiek by one nie były), ja będę siedział i zgrzytał zębami czekając na nowy soft eclito. I maila im wtedy nie wyślę, bo już będę wiedział, że oni nie odpowiadają.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


01 gru 2009 13:42:52
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2008 13:26:26
Posty: 112
eCzytnik: Kindle3
Post Re: Czytniki Pocketbook (301, 360) z niemieckiego sklepu
@Euble -dzięki, rozwinołeś to, o co mi chodziło.

_________________
------------------------------------
Sa souvraya niende missain ye
------------------------------------


01 gru 2009 14:02:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: