Teraz jest 19 kwi 2024 19:43:54




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Dexter (2006-????) 
Autor Wiadomość
Post 
W internecie pojawil sie przeciek 3 sezonu...fakt ze chyba tlyko 2 odcinki,ale rewelacja:)Juz sie nie moge doczekac kolejnych odcinkow...na ktore bedzie trzeba niestety troche poczekac


06 paź 2008 14:50:33
Post 
Obejrzałam obydwie serie "Dextera" i musze powiedziec ze moim zdaniem film jest duzo lepszy od ksiazkii. Film jest duzo ciekawiej zrobiony,lepsza akcja, lepsze postacie. Ubarwiony od ksiazki-na szczescie;) Z niecierpliwoscia czekam na kolejny sezon!


07 paź 2008 14:25:26
Użytkownik

Dołączył(a): 30 wrz 2008 19:04:55
Posty: 29
Post 
przyznam się że nie widzałem żadnego odcinka za to czytałem książkę. Może nie powalała na kolana ale warta przeczytania, ciekawe pomieszanie thrillera i kryminału, a po tym co to przeczytałem chyba jednak skusze się na serial .


08 paź 2008 17:44:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2007 22:25:23
Posty: 25
Post 
No i ruszył 3 sezon pełną parą. Jak się podoba ?
Ja osobiście z niezmienionym zamiłowaniem wyczekuję kolejnych odcinków. Ostatnie wydarzenia i zapowiedź 3 odcinka serii pokazują, że przed widzami jeszcze sporo tajemnic i zawrotów akcji.
Te narastające dylematy - mieć - nie mieć dzieciaka są nieco nużące, ale rozwiązywana sprawa kryminalna rekompensuje niedoróbki.


14 paź 2008 14:38:07
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 paź 2008 14:28:57
Posty: 22
Post 
podejrzewam, że na tvn pokazują dopiero pierwszą serię, na jej podstawie muszę powiedzieć, że serial jest świetny chociaż mnie szokuje, czasem nie wiem co mam myśleć, mimo to oglądam kolejny odcinek.

"Te narastające dylematy - mieć - nie mieć dzieciaka są nieco nużące" - czyżby obawiał się, że dziecko będzie podobne do niego? chętnie dowiem się czegoś :)


17 paź 2008 11:28:48
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2008 21:41:57
Posty: 23
Lokalizacja: inÂąd
Post 
Jak dla mnie motyw w serialu z dzieckiem to majstersztyk wręcz. Te monologi wewnętrzne są świetne i nadają charakterek serialowi. Nie mogę się doczekać w chwili w ktorej dorwę książkę i będe mogła porównać serial z pierwowzorem. Mam nadzieje że książka jest równie genialna jak serial.


17 paź 2008 16:18:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 paź 2008 21:10:56
Posty: 24
Post 
Trzecią serię Dextera oglądam z równie zapartym tchem jak dwie poprzednie :]. Jak kolega wyżej wspomniał fakt ciąży Rity i wszystko co z tym związane jest rewelacyjne ;). Ale zastanawia mnie jedno, był ice-truck killer, był rzeźnik, a teraz będzie co? Jak myślicie, czy cały trzeci sezon bedzie się toczył dokoła Prado?


21 paź 2008 19:07:43
Zobacz profil
Post 
Ten serial jest super, nie ma w nim typowych niedoróbek spotykanych w większości seryjnych produkcji. Każdy odcinek oglądałem z przyjemnością, ktoś włożył w ten film bardzo dużo pracy i to widać to po efektach. Potężnym plusem ,,Dexter`a" jest też muzyka stanowiąca swoiste tło dla rozgrywających się wydarzeń. Osobiście uważam, że pierwsza i druga seria były najlepsze, trzecia też nie jest zła ale brak w niej postaci pokroju Binny`ego cz Lili. Pojawiające się od czasu do czasu reminiscencje z przybranym ojcem Dextera wydają mi się co najmniej trochę naciągane, zwłaszcza ta w której Harry porównuje tomograficzny obraz mózgu dexa z obrazami mózgów innych seryjnych morderców. Trochę szkoda, że nie został utrzymany poziom poprzednich odcinków, ale mimo wszystko serial i tak warty jest dalszego oglądania.


05 gru 2008 11:50:16
Użytkownik

Dołączył(a): 10 sie 2008 23:56:57
Posty: 20
Post 
To nie jest serial dla osób, które oczekują dynamizmu. Tutaj akcja wlecze się spokojnie, ale cały urok w postaci głównego bohatera i specyficznego klimatu.
Taki serial trzeba polubić. Pierwszy odcinek średnio mi się podobał, ale zainteresował na tyle, że spróbowałem dalej - no i jestem zachwycony.


21 gru 2008 21:03:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 mar 2008 19:36:57
Posty: 24
Post 
A ja jestem maniakiem serialu. Razem z moim bratem i wszystkimi osobami na mieszkaniu :D. Obejrzałem juz całą 3 serię i muszę powiedzieć że dość dobrze trzyma poziom poprzednich serii.
Jest w niej więcej tego specyficznego, czarnego humoru. :) Szczególnie w pierwszym odcinku.

Fajne jest że Dexter w końcu znajduje przyjaciela. ;)

A dynamizm jest... przynajmniej podczas Dexterowych akcjii :), choć faktem jest że fabula rozkręca sie raczej powoli, ale w moim odczuciu zwiększa to "realizm". :)


08 mar 2009 12:25:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2009 17:41:35
Posty: 16
Post Re: Dexter (2006-????)
Jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam na tym punkcie fioła.

_________________
'- Wiesz, jestem prawiczkiem.
A ona odpowiedziała:
- To nic nie szkodzi.
Z najobojętniejszą miną na świecie.'
Felicien Marceau - 'Sprawa Emila Magis


Ostatnio edytowano 04 sty 2011 21:08:48 przez onikss, łącznie edytowano 1 raz



12 lis 2009 23:16:46
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Dexter (2006-????)
A jak można coś na użytek osobisty ściągnąć nielegalnie? Ściągnąć, zaznaczam, nie wysyłać czy udostępniać. Krótko mówiąc: IMO ktoś na Tobie, biedna onikss, zarabia (IMHO dość nieuczciwie) i tyle.

Co do Dextera: kurcze, muszę się zmotywować, bo chociaż pierwszy sezon obejrzeć...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


13 lis 2009 1:28:48
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2009 17:41:35
Posty: 16
Post Re: Dexter (2006-????)
Taaak, zdaje sobie sprawę, ale płacę grosze i mam czyste sumienie :mrgreen:

_________________
'- Wiesz, jestem prawiczkiem.
A ona odpowiedziała:
- To nic nie szkodzi.
Z najobojętniejszą miną na świecie.'
Felicien Marceau - 'Sprawa Emila Magis


13 lis 2009 10:30:55
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Dexter (2006-????)
onikss napisał(a):
Taaak, zdaje sobie sprawę, ale płacę grosze i mam czyste sumienie :mrgreen:

Czyste sumienie, że możemy wspierać paserów. Nie no, niezłe =] To tak, jakby kupować w księgarniach książki, a nie korzystać z bibliotek, by móc powiedzieć, że ma się czyste sumienie. no, ale nic, offtopic, więc zostawmy ten temat...

Pytanie: co Was przyciąga do oglądania Dextera?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


13 lis 2009 13:04:22
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: