Teraz jest 18 kwi 2024 3:02:54




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Erica Spindler 
Autor Wiadomość
Post Erica Spindler
Erica Spindler planowała, że zostanie malarką, ale jak mawia: "przeziębienie w środku lata zmieniło moje życie na zawsze".
Było to w czerwcu 1982 roku, kiedy kupowała w sklepie chusteczki i lekarstwo na kaszel. Otrzymała wówczas w prezencie romans Harlequina. Nie czytała romansów od wieków, ale gdy raz zaczęła - nie potrafiła już przestać. Przez następne sześć miesięcy przeczytała wszystkie romanse, jakie tylko mogła zdobyć. Zdecydowała także, że sama spróbuje coś napisać.
I tak sie zaczęło

------------------ Dodano: Dzisiaj o 11:18:00 ------------------
Tworczosc tej autorki poznalam nie od strony romansow. Pierwsza ksiazke, jaka przeczytalam przez przypadek, byla "Petla". I ja, fanka dobrych trillerow bylam pod wrazeniem, ze kobieta pisze na miare Cobena. Powiesc "w milczeniu" tylko mnie przekonala do wystawionej przez siebie opini. Bylam zafascynowana, dopoki nie trafilam na "Jestes jak ogien" i okazalo sie, ze pani Erica pisze rowniez swietne romanse. Choc to nie moj ulubiony gatunek z przyjenoscia siegne po jej inne powiesci :)
A Wy jakie macie odczucia po zetknieciu sie z ta autorka?


29 kwi 2008 11:18:00
Post 
Własnie niedawno kupiłam sobie jej książkę: "Naśladowca" i musze przyznać że jestem pod wrażenie. Dla mnie Spindler pisze bardzo ciekawie, moze do Cobena jeszcze jej brakuje ale na pewno każdy fan thrillerów znajdzie to co lubi najbardziej. Co do jej romansów to żadnego nie czytałam ale jak tylko się natknę to spróbuję. POLECAM!


19 maja 2008 18:30:59
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lis 2008 20:06:18
Posty: 51
Post 
Ja w ogóle nie wiedziałam, ze Spindler ma na swoim koncie jakies romanse. Tworczosć pisarki poznałam pobieżnie za sprawą "pętli". Uważam ją za swietnie napisany thriller, trzymające w napięciu w odpowiednich momentach i z ciekawymi zwrotami akcji. Jak tylko uda mi się dostać "Jestes jak ogień" na pewno przeczytam. Uważam, że sam jej warsztat pisarski jest wart poznania jej romansaów, by móc przyjrzeć sie jej pisarstwu z drugiej strony.


07 lis 2008 21:20:09
Zobacz profil
Post 
Właśnie przeczytałam pierwszą nie będącą romansem książkę Spindler "Morderca bierze wszystko". Nigdy nie interesowałam się za bardzo thrillerami, ale ten bardzo mi się podobał.


17 lis 2008 1:10:11
Użytkownik

Dołączył(a): 23 paź 2009 12:20:10
Posty: 1
Post Re: Erica Spindler
Witam, czy zna ktoś zakonczenie ksiązki Erici Spindler "Pętla"? Chodzi mi glownie o imie mordercy :D z gory dziekuje za odpowiedz. pozdr


23 paź 2009 12:42:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron