Teraz jest 28 mar 2024 19:48:11




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
"Nowe" wydawnictwo ebooków: MyBook.pl 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 lut 2009 17:55:48
Posty: 211
eCzytnik: iPad, dawniej: iRex DR1000S
Post "Nowe" wydawnictwo ebooków: MyBook.pl
Trafiłem na strony http://www.mybook.pl/ i zauważyłem, że to wydawnictwo sprzedaje książki również w formie elektronicznej.

Z tego co zrozumiałem, sprzedają książki w zabezpieczonym PDF Adobe Digital Editions.

_________________
Copywriting


26 cze 2009 17:09:25
Zobacz profil WWW
Post Re: "Nowe" wydawnictwo ebooków: MyBook.pl
Witam.
Spotkałem się z tym wydawnictwem. Przeglądałem z ciekawości jedną darmową książkę na stronie jakiejś biblioteki cyfrowej (książka biograficzna z zakresu historii literatury). Jest ok. Przez przypadek widziałem też książkę papierową, jest dobrze wydana. Minus - ceny eBooków chyba są za wysokie. To wydawnictwo ma jednak przyszłość, bo zyskało renomę i stabilność. Ostatnio dołączają znani autorzy. Sprawdziłem to w necie, np. historyk Andrzej Kaproń wydał wcześniej 4 książki. Myślę tylko, że reklama książek papierowych i eBooków leży.


31 lip 2009 18:37:07
Użytkownik

Dołączył(a): 17 maja 2009 15:29:04
Posty: 17
Post Re: "Nowe" wydawnictwo ebooków: MyBook.pl
To nie jest DIgital Editions, choć Adobe. Z informacji w dziale "Warunki zakupu" wynika że jest to zwykły zabezpieczony pdf, który się czyta w Acrobat Readerze. Pliki zabezpieczone przez Digial Editions czyta się w aplikacji o tej nazwie. Więcej info na stronach Adobe


16 wrz 2009 22:18:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron