Teraz jest 28 mar 2024 22:43:30




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Ostatnio obejrzane 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2009 18:20:35
Posty: 52
Post Re: Ostatnio obejrzane
madmax napisał(a):
Ostatnio kilka dobrych filmów obejrzałem, chociaż nie były to nowości:
1. "Bracia Karmazow" Petra Zelenki - czeski film, na podstawie rosyjskiej książki, krecony w Nowej Hucie w Krakowie - świetny film
2. "Rydwany Ognia" - o Bogu, wytrwałości, zwycięstwie...
3. "Along come Polly" - lekka komedia romantyczna z Jennifer Aniston

Teraz mam w planie obejrzeć "Aguirre, gniew Boży" - film ponoć wbija w ziemie, zobaczymy


Aguirre, gniew Boży jest świetny, cieszę się, że nie popadł w zapomnienie. Polecam inne filmy z Klausem Kinskim, jak również jego autobiografię, to dopiero wbija w ziemię!

_________________
"Nie ma mnie tam, gdzie nie ma tego, o co chodzi" Witkacy


01 wrz 2009 14:34:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post Re: Ostatnio obejrzane
Sekretne życie pszczół Ocena: 10/10

reżyseria Gina Prince-Bythewood

Wart obejrzenia i raczej dla kobiet

Obrazek

Powstał na podstawie powieści Sue Monk Kidd. Początki lat 60. Głowna bohaterka Lily Owens ( Dakota Fanning) niezrozumiana przez swojego ojca, postanawia uciec wraz ze swoją nianią Rosaleen (Jennifer Hudson) w poszukiwaniu prawdy o swojej matce i znalezieniu lepszego miejsca w życiu trafia do miasteczka do trzech sióstr, Augusty( Queen Latifah), June ( Alicia Keys) i May (Sophiie Okanedo). Nie będe rozpisywać całego filmu.
Opisuje piękno miłości platonicznej, wzrusza do łez.
Główna bohaterka przeżywa: okres dorastania, poszukiwania prawdy o sobie i swoich najbliższych. Przeżywa ból , cierpienie i poszukuje nadziei w swoim życiu.
Na koniec tego filmu grana jest cudowna piosenka Alicii Keys Doncha Know ( Sky is blue)
Dla mnie film na bardzo na miejscu dla kobiet które lubią trochę popłakać , bo na pewno przy tym filmie się popłaczą.
Podsumowując film dostaje 10 punktów

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


01 wrz 2009 21:55:28
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 26 sie 2010 10:13:10
Posty: 23
Post Re: Ostatnio obejrzane
"Incepcja"- rewelka, film, o którym nie da się zapomnieć. Wkręcający


24 lut 2011 16:18:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 gru 2010 21:14:48
Posty: 44
Lokalizacja: Sandomierz
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: Ostatnio obejrzane
Kapitan Ameryka 3D

Da się obejrzeć, ale bez rewelacji.

6/10


19 sie 2011 20:09:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 wrz 2011 20:31:40
Posty: 53
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Ostatnio obejrzane
Gran Torino - dla mnie rewelacja, kreacja głównego bohatera i przede wszystkim jego niepoprawne politycznie opinie powaliły mnie na kolana. :D

_________________
Bogowie wiedzą, że śmierć jest nieszczęściem. Inaczej chętnie umieraliby sami.


28 lis 2011 14:33:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2011 10:27:31
Posty: 84
eCzytnik: iPad
Post Re: Ostatnio obejrzane
Potwierdzam, że Incepcja świetna :)

Ja ostatnio obejrzałam Salę samobójców -bardzo dobry film, głębszy niż wydawało mi się z trailerów i wieści medialnych, do tego bardzo dobrze zrealizowany, swietne animacje i gra aktorska.
Jeszcze Eragona w Święta, ale nie ma o czym mówić ;p

_________________
Humor i cierpliwość to dwa wielbłądy, na których przemierzyć można wszystkie pustynie. (Phil Bosmans)


30 gru 2011 13:14:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 kwi 2013 22:37:43
Posty: 4
Post Re: Ostatnio obejrzane
Polecam "Incepcję". Jestem pod wrażeniem geniuszu zaprezentowanym w tym filmie. Widziałam go trzy razy i uważam, ze jest doskonały - ale chcąc nie chcąc wymaga dużego skupienia, uwagi i myślenia. A końcówka poraża ;) Jedna z najlepszych fabuł z jakimi do tej pory się spotkałam - chociaż fantasy nie są moim ulubionym gatunkiem.

_________________
Czytam więc jestem


15 kwi 2013 22:30:21
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 09 paź 2013 14:54:27
Posty: 9
Post Re: Ostatnio obejrzane
Jestem pod ogromnym wrażeniem starszego filmu polskiego (rok 1975). Tytuł ,,Con amore", rewelcaja dla miłośników Szopena, bowiem scenariusz jest osnuty na występie dwóch młodych mężczyzn na koncercie szopenowskim. Dochodzi między nimi do realizacji o kobietę...


09 paź 2013 15:17:53
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 09 paź 2013 15:59:02
Posty: 5
Post Re: Ostatnio obejrzane
Ostatnio obejrzałam Byzantium i jestem pod wrażeniem tego filmu. Bardzo baśniowy, ale jednocześnie nie stroni od dosłowności. No i podchodzi do motywu wampirów w dość nowatorski sposób


09 paź 2013 16:06:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lis 2013 14:33:33
Posty: 4
Post Re: Ostatnio obejrzane
Magnat Filipa Bajona, ciekawy film, po części osnuty na historii rodziny Hochbergów, piękne wnętrza i dobra gra aktorska. Warto obejrzeć :D


12 lis 2013 15:55:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lis 2013 1:24:53
Posty: 4
eCzytnik: kindle
Post Re: Ostatnio obejrzane
a ja ostatnio widziałam Blue Valentine - smutny film, ale życiowy...


20 lis 2013 1:42:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 gru 2011 17:52:56
Posty: 56
eCzytnik: komputer, audiobook
Post Re: Ostatnio obejrzane
Widziałem nowego Hobbita. Rzeczywiście było na co czekać. I to bez ironii, bo Jackson zadbał o efekty, muzykę i fabułę - nawet jak ktoś czytał "Hobbita", to znajdzie parę fajnych wstawek i wątków, których już sam Tolkien nie rozwijał specjalnie. Za to, że film był jeszcze lepszy niż rok temu, i że naprawdę nie czuć w nim świętokradztwa, na które cierpi wiele ekranizacji daje mu 9/10 z plusem i wybaczam wprowadzenie nowej postaci - elfki Touriel, jak dobrze piszę. Fajna była. :)


07 sty 2014 14:06:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2014 14:32:23
Posty: 4
Post Re: Ostatnio obejrzane
Polecam horror Obecność, jak na horror całkiem niezły, da się wystraszyć w kilku momentach.


14 sty 2014 14:41:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 sty 2014 9:04:49
Posty: 98
eCzytnik: Kindle
Post Re: Ostatnio obejrzane
Madmax kilkanaście postów wcześniej zachwalała Braci Karamazow, też chciałabym go polecić bo jest niezwykły.

A tak od siebie dodam "Autor widmo"


20 sty 2014 17:33:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 sty 2014 3:29:28
Posty: 4
Post Re: Ostatnio obejrzane
Ja mogę polecić film Kapitan Phillips.

_________________
Wydanie budżetu na zatrudnienie kogoś kto tylko wykona stronę, a nie zajmie się SEO http://www.pozycjonerstron.pl to błąd. Lepiej rozdzielić budżet na dwa: jedną część na zaprojektowanie i wykonanie, a drugą na optymalizację strony.


27 sty 2014 3:38:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: