Teraz jest 19 kwi 2024 8:03:46




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Jakiej przeglądarki używasz? 

Jakiej przeglÂądarki uÂżywasz?
Firefox 61%  61%  [ 101 ]
Opera 24%  24%  [ 40 ]
uprawiam sport extremalny (IE) 7%  7%  [ 11 ]
innej 8%  8%  [ 13 ]
Liczba głosów : 165

Jakiej przeglądarki używasz? 
Autor Wiadomość
Post 
do nie dawna firefox ale teraz opera

Edit by Obi: Jakaś informacja dlaczego? Powinieneś dostać ostrzeżenie za brak argumentów. Jednak jako że w tym dziale posty nie są zliczane, więc ostrzeżenie jest tylko słowne.


30 sie 2008 10:52:30
Użytkownik

Dołączył(a): 21 sie 2008 14:20:50
Posty: 131
eCzytnik: Boox X61S
Post 
Odkopuję temat: dla tych wszystkich, którzy lubią wyszukiwanie zaznaczonego tekstu w Operze, a są też nieco zainteresowani Firefoxem (który "na goło" jest nieco upośledzony w tym względzie), mam dobrą wiadomość. Od jakiegoś czasu jest wtyczka Ubiquity - dość sprytny dodatek realizujący właśnie kontekstowe wyszukiwanie. Więcej informacji np. tutaj: https://wiki.mozilla.org/Labs/Ubiquity/ ... r_Tutorial .


21 wrz 2008 11:28:25
Zobacz profil
Post 
ja używam Safari od czasu gdy mnie fox z neta wywalał i jak dotąd jestem zadowolona :)


27 paź 2008 12:50:11
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Nie mogłem się powstrzymać...

Obrazek

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


27 paź 2008 13:31:51
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2007 8:25:02
Posty: 77
Lokalizacja: wzi¹Ì pieni¹dze
Post 
A jak wam sie podoba google Chrome ? używam już od jakichś 2 miechów, i mi sie nawet dobrze sprawuje ;) żadnych zwiech (ff 3.0 , opera czasem sie wykrzaczaly) lekka fajna miła przeglądarka

_________________
Ludzie są ucieleśnieniem swoich umysłów


03 lis 2008 22:32:08
Zobacz profil
Post 
Ostatnio troche pracowałem z Chrome jednak za bardzo mi sie przycinal przy javie i wróciłem do FF


05 lis 2008 22:22:27
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2008 2:08:40
Posty: 2
Post 
Zainstalowałem Chrome z ciekawości. Fajnie to wygląda, jednak ostatnio pojawiło się wiele informacji, dotyczących luk w tej przeglądarce. Dlatego zostaje przy jedynej, najlepszej moim zdaniem, której wierny jestem od lat i nie zamierzam jej zdradzać. Tylko OPERA!!!


18 lis 2008 13:59:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lis 2008 22:40:40
Posty: 26
Post 
Od jakiegoś czasu mam okazję porównać 4 przeglądarki i szczerze mówiąc nie potrafię się zdecydować na używanie tylko jednej. Jak mawiają - diabeł tkwi w szczegółach. Na komputerze mojego męża mamy Chrome'a - chodzi zdecydowanie najszybciej, ale jakoś nie mam zaufania do przeglądarki, która jest po prostu niedopracowana. Na własnym komputerze miałam i IE7 i Operę i w zasadzie nie mam do nich większych zastrzeżeń poza strasznym zjadaniem pamięci przy otwieraniu 7+ okien (ale moż eto wina mojego komputera, sama już nie wiem) - Opera wydawała mi się przyjemniejsza, a IE7 prostszy w obsłudze wiec trudno było wybrać. Na razie, po reinstallu mam nadal IE7, a w pracy Firefoxa na którego nalega szef (że niby najbezpieczniejszy itp.). Teraz jednak, po przejrzeniu tego wątku jestem nieco skołowana, bo widzę, że każdy ma jakieś argumenty przeciw korzystaniu z dowolnie wybranej przeglądarki i że tak naprawdę nie istnieje coś takiego jak przeglądarka idealna. Może z czasem się na coś zdecyduję, na razie jednak zostaję przy IE7.


20 lis 2008 10:24:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lis 2008 22:05:17
Posty: 39
Post 
Opera rzadzi i dzieli, kiedys byl Firefox, ale jak dla mnie instalowanie tych wsyzstkich wtyczek i innych pierdol to strata czasu i niepotrzebne utrudnianie zycia. Opera jest idealna jesli chodzi o funkcje, mozliwosci i uzytkowanie. Jedynie co mozna jej zarzucic, to ze uzycie pamieci procesora jest widocznie wieksze(ale to szkopul) O IE nie wspomnie z litosci (ale ponoc juz wprowadzili zakladki :lol: )


27 lis 2008 21:19:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 kwi 2009 20:49:42
Posty: 22
Post Re: Jakiej przeglądarki używasz?
Ja mam Google Chrome. Kiedyś jakoś ściągnęłam na próbę i mi się spodobał, więc już przy tym zostałam.
Jest wygodny i ładnie wygląda. No i szybko wyszukuje i otwiera strony.


02 maja 2009 15:52:52
Zobacz profil
Post Re: Jakiej przeglądarki używasz?
Ja używam Firefox'a od dobrych kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolony.


09 cze 2009 16:22:50
Post Re: Jakiej przeglądarki używasz?
heh jak mozna zastanawiac sie na dwyborem najlepsza i jedyna sluszna [przegladraka jest opera, ewentualnie chrome (mniejsze zlo) firefox to najbardziej dziurawa przegladaraka (wystarczy sprawdzic doatek .nbet framework), dlaczego najbardziej dziurawa? bo ie nie mozna nazwac przegladraka a jedynie oknem :)
Kzdy kto mial do czynienia z FF i Opera wie co latwiej obejsz (pod warunkiem ze uzywa jakichs porezadnych systemow zabezpieczeniowych)


20 lip 2009 22:21:41
Użytkownik

Dołączył(a): 11 lut 2009 18:58:55
Posty: 7
Post Re: Jakiej przeglądarki używasz?
Aktualnie używam Chrome (przesiadłem się z FF) i muszę przyznać, że jest "lekka, łatwa i przyjemna" ;)

_________________
Inteligencja jest jak rzeka: im jest głębsza, tym mniej robi hałasu.


23 sie 2009 20:10:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron