Teraz jest 28 mar 2024 21:25:54




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Miażdżyca nie boli. 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 20 kwi 2009 10:42:34
Posty: 3
Post Miażdżyca nie boli.
Witam
Parę ładnych lat temu czytałem książkę, nie pamiętam ani tytułu, ani autora. Była to książka fantasy. Bohaterami książki była dziewczyna obdarzona wielkimi mocami magicznymi oraz mężczyzna skrytobójca cały odziany na czarno (nie jestem pewny czy to był człowiek) Gość był wyjątkowo sprawny w tym co robił. Trzecim towarzyszem był wojownik, chyba rasy innej niż człowiek. Na plecach nosił coś na kształt kosza w którym zatkniete miał całe mnóstwo broni białej, coś na zasadzie do wyboru do koloru lub w zależności od okoliczności. Facecik był ogroooomnego wzrostu. Pamiętam też, że w swej podróży weszli pod ziemię i było tam coś z czasem i przestrzenią, że im dalej szli... to coś sie działo z czasem (chyba) Pamiętam też, ten wielki koleś odkrył w sobie (lub miał ) moc taką, że idąc pod ziemią rozgarniał skały... tak jak my rozgarniamy powietrze... Możliwe też, że każde z nich władało ktrórymś z żywiołów. To co czytałem miało na bank kontynuację, bo jej chwilę szukałem...
Mętnie to wszystko opisane :( Jeśli dobrze pamiętam, to skrytobójca miał na początku zlecenie na bohaterkę książki.... ale jakoś się dogadali lub/i/chyba ona dawała rade czytać w myślach ?? (chyba)

Jeśli ktoś mi pomoże... to będzie mistrzem świata dla mnie :)


21 kwi 2009 10:29:00
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Miażdżyca nie boli.
Heh, szkoda, ze wcześniej tego nie przeczytałem bo pewnie już nieaktualne ale ta książka to:

Elizabeth Haydon - Rapsodia: Dziecko krwi

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


06 maja 2009 14:01:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: