Teraz jest 28 mar 2024 18:33:10




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Oblicza Ziemi 
Autor Wiadomość
Post 
te zdjęcia są straszne. pokazują ile bólu, cierpienia i niesprawiedliwości jest na ziemi. świat jest okropny i chyba nie da się tego zmienić. wkurza mnie to, ze kraje (np. USA, Japonia) które mają ogromne możliwości pomocy biedniejszym państwom nie robią nic w tym celu.


23 mar 2008 20:14:25
Użytkownik

Dołączył(a): 18 kwi 2008 16:18:02
Posty: 26
Post 
Straszne. Trudno nad tym przejść do porządku dziennego.
Jak jechaliśmy z rodziną na wakacje do Afryki, to jedną wielką walizkę mieliśmy wypełnioną jedzeniem, ubraniami i niezbędnymi rzeczami dla tamtejszych. A co jakiś czas wysyłamy paczkę z ciuchami, do rozporządzenia przez przywódcę.
Nawet mam misyjną siostrę :) Moja mama zaadoptowała na odległość ośmioletnią dziewczynkę, teraz płacimy za nią co kwartał jakąś sumę pieniędzy. Przynajmniej tyle możemy robić... Pomagać drobnymi gestami...

A zdjęcia są naprawdę straszne. Poruszające dogłębnie i według mnie nie można po prostu powiedzieć "Taki jest świat".
Biegnąca nago mała Azjatka.
Dzieciątko z Ugandy...
Płonący mnich.
Okropne.


12 wrz 2008 17:26:23
Zobacz profil
Post 
Piękny świat chciałoby sie zaśpiewać.
Czy coś takiego może zobojętnieć? mnie się nie udaje choć wiele nieszczęść w życiu widziałem.
Nie zgadzam się również z twierdzeniem, że tak jest i nic nie da się z tym zrobić. Najlepszym na to dowodem jest powyższy post. Jednak można.
Jeśli można to poproszę o szczegóły odnośnie mozliwości takiej pomocy. Może jeszcze komuś się przyda.


21 wrz 2008 10:26:39
Post Re: Oblicza Ziemi
Kellhus napisał(a):
Wspaniała galeria zdjęć przedstawiająca nasz, jakże wspaniały, świat:

http://www.dismalworld.com/must_see/unf ... photos.php

Nawet mnie ruszyło.

no cóż ...chciałam dodać do zakładek i nie znalazłam odpowiedniego folderu. Stworzyłam nowy o nazwie "ku***", nic lepszego nie przyszło mi do głowy , choć nie lubię wulgaryzmów.

Edit by Mori: My również, więc daruj sobie takie słowa.


23 sty 2009 8:04:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron