Teraz jest 29 mar 2024 16:36:39




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Star Wars 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2008 17:30:16
Posty: 80
Lokalizacja: WodzisÂław ÂŚlÂąski
Post 
No wiesz, DarthKamil, w świecie SW jest dużo luk, które nie są zapełnione nawet komiksami, a co dopiero książkami. To daje pole do popisu amatorom :wink:
Poza wspomnianymi przez Ciebie seriami osobiście spodobały mi się też komiksy o Darth Maulu. Świetnie narysowane :D

_________________
Obrazek


14 wrz 2008 22:54:31
Zobacz profil WWW
Post 
Ja osobiście bardzo lubię obie serie Karmazynowe Imperium. Ciekaw w sumie jestem, czy pojawią się jakieś komiksy z czasów wojny z Yuzzuhanami. A może znacie jakieś z tej tematyki?

Najbardziej naciągany moim zdaniem jest Legacy Era... Bzdura, szczególnie z domysłami kim mógł być Darth Krayt...


16 lis 2008 19:29:15
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2008 22:33:22
Posty: 23
Lokalizacja: 3miasto
Post 
Na bieżąco czytam serie Legacy i KotoR - obie polecam, trzymają dobry poziom, czasem lepiej czasem gorzej ;)

Z pojedyńczych albumów moim faworytem jest Visionaries - zbiór krótkich historii, skrajnie różnych i pod względem kreski jak i opowieści, tym bardziej polecam bo ma tu swoje 5 minut sporo autorów, którzy poza tym komiksem z gwiezdnymi wojnami nie mają nic wspólnego a często są z "pierwszej ligii" rysowników.

_________________
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes"


28 gru 2008 23:23:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: