Teraz jest 18 kwi 2024 3:53:51




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Samotny wilk i szczenię (Lone Wolf and Cub) 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 01 gru 2008 18:13:30
Posty: 9
Lokalizacja: KapituÂła Nazguli
Post Samotny wilk i szczenię (Lone Wolf and Cub)
Od zawsze chciałem mieć w łapach prawdziwą mangę, jednak nigdy nie udawało mi się tego dokonać z powodów fizycznych lub innych. ale w końcu na moje 20 urodziny dostałem mangę a była to Kozure okami autorstwa Kazuo Koike i Goseki Kojimy.Manga opowiada o o samuraju Ogami itto, który w wyniku działań klanu Yagyu zostaje niesłusznie oskarżony o zabójstwo którego nie popełnił, jednak nie przyjmuje wyroku i wraz ze swoim synkiem wkracza na drogę płatnego zabójcy, aby zemścić się za swoje krzywdy.
manga liczy 28 tomów z czego 7 jak na razie wydano w Polsce
Mnie osobiście wciągnęła fabuła, która z tomu na tomik jest coraz bardziej zawiła i przepiękne rysunki
A czy wy mieliście styczność z tym tytułem, a jeśli tak co o nim sądzicie ?


04 gru 2008 22:34:54
Zobacz profil
Post 
Nie czytałem polskiej edycji, ale przeczytałem całość po angielsku. Bardzo interesująca kreska jak i fabuła. Ciekawie są też ukazane przygody młodego 'szczenięcia'. Dla osób którzy lubią historyczną japonię i walki bardzo dobra pozycja. Do samego końca ma ciekawą fabułę i zakończenie.


08 gru 2008 11:47:51
Użytkownik

Dołączył(a): 01 gru 2008 18:13:30
Posty: 9
Lokalizacja: KapituÂła Nazguli
Post 
Ja właśnie teraz dostałem 5 tom dużo się dzieje w fabule jak i są ciekawe pojedynki np Yamady Asemona zwanego Kubikiri Asa z Samotnym Wilkiem Mistrzostwo mam nadzeje że Mandragora w 2009 wyda więcej tomów bo w tym roku to bardzo cienko tylko tom 7 trzymam kciki aby wydali całą serię, ale z tym różnie bywa


26 gru 2008 23:28:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron