Teraz jest 18 kwi 2024 16:31:22




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Sue Grafton 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post Sue Grafton
"C jak cisza" to najnowszy kryminał Sue Grafton. Jest ona autorką serii książek o przygodach detektyw Kinsey Millhone. Ciekawostką jest to, że tytuły zaczynają się kolejnymi literami alfabetu. Niw wszystkie ukazały się w Polsce. Ja przeczytałem tylko "C jak cisza", może ktoś zaliczył inne i podzieli się uwagami?
Przed ponad trzydziestoma laty zaginęła Violet Sullivan. Wyjechała samochodem zostawiając męża - brutala i córkę Daisy. To właśnie ona po tylu latach stara się odnaleźć matkę. Wynajmuje do tego zadania Kinsey Millhone. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw różne tajemnice z życia Violet. Książka napisana jest w ten sposób, że w bieżącą akcję wplecione są
wydarzenia z przeszłości. Możemy porównać je z obecnymi zeznaniami świadków i próbować samodzielnie dojść do tego, co się naprawdę wydarzyło feralnej nocy.
Ciekawy, lekki kryminał, polecam.


28 kwi 2008 19:48:05
Zobacz profil
Post 
Mam jej książki 'Z jak zwłoki' i 'D jak dłużnik'. Bardzo fajnie pisze, zgadzam się z Tobą że to ciekawy lekki kryminał.

Uwielbiam czytać kryminały, a jej książki są bardzo dobre, gdy sie je czyta 'na dobranoc'.


25 paź 2008 11:31:41
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron