Teraz jest 23 kwi 2024 21:09:53




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Filmowe adaptacje książek Agathy Christie 
Autor Wiadomość
Post 
Ja również bardzo lubię serial "Poirot", jednak nawet najlepszy serial to nie to, co książka. W filmach tego typu często najzwyczajniej w świecie się gubię w ilości nazwisk i nowych twarzy (pamięć do twarzy mam żadną ;/). W książkach nie mam z tym problemu, dlatego mi się bardziej podobają :P


28 kwi 2008 18:30:58
Post 
Mam w domu wszystkie serie "poirota" na DVD i nikomu bym ich nie odstapil za zadne skarby swiata :) nie lubilem nigdy agaty chrisie, ale serial zmienil moje nastawienie do kryminalu i do autorki... Suchet jak nikt nadaj sie na odtworce Poirota (widzialem orient express z poirotem granym przez goscia ktory gral dr. Octopusa w spidermanie... ale to nie to samo ;P ). serial i ksiazki Christie polecam kazdemu wielbicielowi kryminalow (i tym ktorych dopiero przekona swietna gra Sucheta- tak jak przekonala mnie :) )


01 wrz 2008 4:44:19
Użytkownik

Dołączył(a): 21 paź 2008 17:23:23
Posty: 21
Post 
Ja niestety nie mogę się zebrać i skompletować całości ale oczywiście regularnie oglądam odcinki serialu "Poirot" i chociaż widać różnice między książkami a filmem to nie przeszkadza mi to bo serial oddaje charakter książek. W serialu podoba mi się że tak jak w książce napięcie trzymana jest do końca .


22 paź 2008 23:33:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: