Teraz jest 28 mar 2024 21:46:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Targi Książki w Krakowie 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Targi Książki w Krakowie
To już prawie "ten" okres w roku, gdy zaczynają się krakowskie targi. Wszystko odbędzie się między 23.10 - 26.10.2008. Czy ktoś z Was ma zamiar przybyć na targi?

Link dla niezorientowanych: http://www.targi.krakow.pl/targi,12_Tar ... 64821.html

Osobiście pewnie wybiorę się tylko w jednym dniu - pewnie pierwszym. Nie przekonał mnie obecny plan, mało w nim atrakcyjnych wydarzeń. Osobiście pewnie zajrzę na dyskusję o "No future book" Gołębiewskiego, organizowaną przez Rynek-Ksiazki.pl, bo tylko to mnie zainteresowało. Szkoda, że "Fantastyka po Lemie" jest w tym samym czasie, a zupełnie innym miejscu. Poważnym minusem jest dla mnie opłata - 5 zł to nie pieniądze (a tyle kosztuje bilet ulgowy), ale uprawnia tylko do jednorazowego wstępu - tak więc po prostu wybiorę dzień, zwiedzę i tyle. Gdyby za 10 zł był karnet na wszystkie dni, to pewnie taką opcję bym wybrał - ale cóż, organizatorzy zdecydowali inaczej - i może dlatego mimo stałego wzrostu powierzchni oraz liczby wystawców nie zwiększa się znacząco ilość odwiedzających...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


10 paź 2008 14:09:12
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2008 23:46:19
Posty: 107
Lokalizacja: z wykopalisk
Post 
Dopiero dzisiaj przejrzałam plan targów i muszę przyznać, że w tym roku są wyjątkowo mało interesujące. Część seminaryjna raczej dla ludzi z branży (i maturzystów), a nie zwykłych śmiertelników, oferta stoisk też specjalnie nie przyciąga. Podobnie jak Mori, chętnie wybrałabym się tylko na "No future book" i "Fantastykę po Lemie", ale niestety się nie wybiorę, bo mam akurat zajęcia, z których nie mogę się urwać. Także pewnie na chwilę zajrzę na targi w piątek, ale bez szczególnego entuzjazmu. Ot tak, żeby nie było, że mam pod nosem i się nie wybrałam. :wink:


22 paź 2008 0:30:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron