Teraz jest 24 kwi 2024 19:45:39




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Raport Pelikana 
Autor Wiadomość
Post Raport Pelikana
Co sądzicie o ekranizacji tego thrillera Johna Grishama? Według mnie nie można się do niej przyczepić, ale kto wie:) Mi się bardzo podobała zarówno książka, jak i film.

Edit by Obi: Jeśli chcesz zacząć dyskusję na jakiś temat, to potrzebny jest punkt wyjścia. I to poparty argumentami, żeby było z czym polemizować. Za brak tego daję ostrzeżenie.


28 mar 2008 22:01:52
Post 
Jak dla mnie ksiązka jest bardzo śiwetnie napisana. Griham potrafi naprawde fantastycznie akcje!! Hmm film tez jest niczego sobie ale...brakuje jednka takiej kropki na i takiego czegos co pozwoliło by przejscc tej ekranizacji do kanonu gatunku. Jednakze swietną obsadą film nadrabia takze jest naprawde godny polecenia!!


31 mar 2008 16:21:43
Post 
Kolejny dowód na to, że książki Johna Grishama stanowią idealny materiał na potrzeby Hollywood, o ile weźmie się za nie odpowiedni reżyser;) Ksiązke dostałam od chłopaka i jakoś poczatkowo nie byłam do niej przekonana....Ale kiedy zaczelam czytac....nie moglam przestac;) Lubie ksiazki tego typu a ta jest jedna z lepszych w swoim gatunku:) A film? Po prostu cudeńko:) Ogląda się przyjemnie, film jest szalenie wciągający,pełen napięcia, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Muzyka i aktorstwo - bomba.Bardzo dobry thriller polityczny. Polecam w 100%!!!


08 paź 2008 7:35:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron