Teraz jest 29 mar 2024 0:48:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Faceci 
Autor Wiadomość
Post 
Powiem wam, że nie koniecznie kobiety patrzą na wygląd, a zadawanie pytań nie zawsze pomaga... Po za tym jak tu ładnie zostało powiedziane "my nie gapimy się na facetów tak jak oni na nas", czy jakoś tak to leciało... A co do gapienia się na tyłek... możne mi ktoś powie że faceci wcale, ale to wcale się nie gapia? (Po za tym facet powinien mieć ładny tyłek :P ) Z własnego doświadczenia wiem gdzie zazwyczaj ląduje ich wzrok... Czy to jak kumple w szkole oceniają tyłki lasek, czy z tego jak idzie się chodnikiem, to facet jadący z naprzeciwka zapuszcza wzrok w dekolt.
Po za tym chyba obie strony potrzebują ciepła, jakiegoś zainteresowania, i zaufania...

BTW. Skoro to o facetach to czemu oni się tu udzielają ^.^?


24 wrz 2008 16:45:04
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Bo my mamy wiekszosc :D i zawsze chcemy dawac kontrargumenty, pozatym lubimy wiedziec co o nas myslicie :D

swoja droga masz racje ... faceci lubia gapic sie na tylki dziewczyn i co z tego ? :P jezeli jest ladny zgrabny to czysta przyjemnosc nacieszyc oko :) w przeciwnym wypadku lepiej odwrocic wzrok :P

_________________
Obrazek


25 wrz 2008 8:53:26
Zobacz profil
Post 
No tak... co racja to racja... czasami warto się odwrócić by nie stracić wzroku, ale kobiety tez czasem muszą odwrócić wzrok od facetów... po za tym wasza większość niczego nie wyjaśnia... a co chcecie i lubicie to jest mało ważne ^.^ :P


27 wrz 2008 13:41:56
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
wbrew pozorom to jest bardzo wazne ... nie wiem czy nie wazniejsze dla was ;> Bo jak mozna najlepiej owinac sobie faceta wokół palca? Dajac mu to czego chce - wtedy sprytnie grajac macie (dziewczyny) szanse osiagnac wszystko ;P

_________________
Obrazek


28 wrz 2008 10:19:27
Zobacz profil
Post 
A jak facet chce zbyt wiele?


28 wrz 2008 19:11:05
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Oj to ma duzo powazniejszy problem przed soba ... :P musi naprawde zasluzyc na sukces za darmo nic wskora ;P - no chyba ze szefowa leci na niego :D

_________________
Obrazek


28 wrz 2008 19:28:33
Zobacz profil
Post 
^.^ no tak... a jak nie? ^^ kopa w d*** i papa ^^ :D?


29 wrz 2008 18:21:14
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Ty lepiej powiedz jak to wyglada z waszej perspektywy :D jak facet moze wkupic sie w łaski wmiare łatwo, albo chociaz jak skutecznie moze to zrobic ? :D

_________________
Obrazek


30 wrz 2008 9:22:34
Zobacz profil
Post 
O nie zadania wam ułatwiać nie będę. Fajnie się patrzy jak faceci chcą coś zrobić, ale nie wiedzą czy mogą, czy wypada i czy to dobrze oraz tym podobne, w sumie to maja większe problemy niż kobiety czasami ^.^
Moim zdaniem fajna jest zasada "rób to co uważasz za słuszne (oczywiście w granicach rozsądku)", prościej jak chcesz laskę pocałować to to zrób , pod warunkiem ze ona daje Ci jakieś znaki, chyba ze jesteś odważny to całuj bez pozwolenie, ale wtedy radze szybciutko sp**, znaczy uciekać :D


01 paź 2008 20:42:43
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Ha ha :D no tak ... tylko ze tak jak rozne sa dziewczyny, tak roznie one wysylaja znaki albo ich nie wysylaja :D - chociaz czemu akurat zeszlas do tematu pocalunkow ?:P

_________________
Obrazek


04 paź 2008 17:29:26
Zobacz profil
Post 
Ja do oglądania za facetami mogę się przyznać bez bicia :D robie to bardzo często <jeśli mi się któryś spodoba rzecz jasna> :D
Na tyłki <tak samo jak mężczyźni> kobiety też patrzą! i nie ma co się wstydzić! :]
Ja lubię i już, a Wy jak, drogie Panie?? ;)


28 paź 2008 17:34:24
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2008 22:21:17
Posty: 20
Post 
Muszę przyznać, że ja też. Chociaż mam ogromną słabość do mężczyzn o śniadej cerze, kruczoczarnych włosach i ciemnych jak noc oczach.. Tacy są najprzystojniejsi :D Ech te oczy... ;)

_________________
Kobiety mają wspaniały instynkt. Wszystko zauważają - z wyjątkiem tego, co oczywiste.

— Oscar Wilde


28 paź 2008 17:55:00
Zobacz profil
Post 
oo tak ;D zgadzam się w 100% :]
Sama mam takiego ;P Ciemne włosy, ciemne oczy, wysoki, przystojny, trochę skóra jasna, ale nie można mieć wszystkiego :D


29 paź 2008 14:57:52
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2008 22:21:17
Posty: 20
Post 
A ja mam ideał - nawet skóra śniada (no, a przynajmniej nie biała) :P

_________________
Kobiety mają wspaniały instynkt. Wszystko zauważają - z wyjątkiem tego, co oczywiste.

— Oscar Wilde


29 paź 2008 15:19:33
Zobacz profil
Post 
Hmm mój ideał... xD
Musi mieć jasne oczy, to na pewno (w praktyce wychodzą zawsze ciemne..)
W ogóle najlepiej gdyby miał jasne włosy i oczy. Nawet może być biały jak ściana. Wystarczy, że mnie mylą z Włoszką, lub o zgrozo z Francuzką i mam "ciemną" urodę.
Musi mieć pasje, no i znosić mój cięty język.
Czy ja tak wiele wymagam ? ~~


28 lis 2008 16:41:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: