Teraz jest 28 mar 2024 13:34:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Taniec wszelkiego rodzaju 
Autor Wiadomość
Post 
zgadzam się ze wsyztskimi tutaj, którzy chwala sobie taniec:> dopasowuję sie do każdego stylu, ale na co dzień tańcze... w zespole ludowym :) naprawdę duzo sie tam nauczyłam, jest bardzp ciekawie, a ponadto jeśli chodzi o preferowane formy tańca przez dizisjesze społeczeństwo, to chyba należe do tych "oryginalnych" :D


25 maja 2008 19:05:58
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:41:31
Posty: 84
Post 
Kiedyś, w zamierzchłej przeszłości, chodziłem na kurs tańca :D Niezła sprawa... Kiedy indziej nieznajoma dziewczyna rzuci ci cię na szyję i da się obiąć... :D Polecam w szczególności wolnym panom. :D Bo życiowa partnerka może być cokolwiek zazdrosna :D I nie dajcie się zwieść mylnej opinii o tańcu jako o mało męskej rzeczy... Taniec to akurat chyba najbardziej pasująca do chłopa... :D Sposób na zwabienie partnerki :D Wiec zapisywać się... szanse wzrosną :D


25 maja 2008 19:58:48
Zobacz profil
Post 
Uwielbiaaam tańczyć!! ROK temu zapisałam się na tańce nowoczesne - 30 zł na miesiąc. Po 2 miesiącach przestałam chodzić bo babka nie przychodziła na treningi i nas olewała :P Ostrzegam wsyzstkich przed takimi ludźmi. BRAŁA KASĘ A I TAK NAS NICZEGO NIE UCZYŁA! W tym roku chcę się znowu zapisać na nowoczesne tańce bo nie mogę wytrzymać bez tańca. MUSZĘ tańczyć :) Mam nadzieję, że już nie będzie tej babki :)
A wy? mieliście jakieś nieprzyjemne wspomnienia ze swoimi trenerami? xD


07 sie 2008 17:02:06
Post 
ja uwielbiam tańczyć i śpiewać . Niestety ani jedno ani drugie nie wychodzi mi za dobrze.


07 wrz 2008 20:20:04
Post 
UwaÅźam , ze taniec to moje drugie ja :). Kocham taniec i od pÃłĂ…â€štora roku naleÅźĂ„â„˘ do formacji taÅ„cÃłw latynoskich . Na poczÄ…tku taÅ„czyÅ‚am strasznie i dopiero po wielu ćwiczeniach poczuÅ‚am taniec w sobie (jeÅ›li wczeÅ›niej za taniec uwaÅźaÅ‚am same kroki , to teraz oprÃłcz samej chorografii , jest to tez wyraz artystyczny , rytm i sama mowa ciaÅ‚a - mam nadzieje Åźe zrozumiecie :) )KaÅźda godzina taÅ„ca to wysiÅ‚ek , koncentracja , ale teÅź wspaniaÅ‚a zabawa . Nawet gdy fizycznie czuje siÄ™ zmÄ™czona , to w duszy mam poczucie , Åźe staje siÄ™ coraz lepsza , ze coraz Å‚atwiej jest mi wyrazić moje uczucia w taÅ„cu , coÅ› sprawia ze optymistycznie patrze na Å›wiat , jak gdyby taniec wywarÅ‚ wpÅ‚yw na caÅ‚e moje Åźycie :)


10 lis 2008 15:17:48
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2015 14:03:53
Posty: 10
Post Re: Taniec wszelkiego rodzaju
uwielbiam :) kiedyś nawet chodziliśmy z chłopakiem na kurs tańca, mieliśmy wielką frajdę :) a teraz od czasu do czasu wyskoczymy na jakąs taneczną imprezę:)


24 mar 2015 16:56:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 cze 2015 20:40:18
Posty: 12
Post Re: Taniec wszelkiego rodzaju
Widzę, że na forum poruszane są również inne ciekawe tematy :) również w zeszłym roku z żoną chodziliśmy na taniec, ale niestety kontuzja kolana spowodowała przerwę w zajęciach. Osobiście uważam, że jest to jedna z najprzyjemniejszych form aktywnego spędzania czasu i przy okazji gubienia kilku zbędnych kilogramów :)


18 cze 2015 20:26:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron