Teraz jest 20 kwi 2024 16:31:57




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Dziwny nieznajomy II 
Autor Wiadomość
Post Dziwny nieznajomy II
Rano obudziły ją promienie słońca przyjemnie świecące jej na twarz. Otworzyła oczy i zobaczyła, że znajduje się w swoim wlasnym łóżku. Przymknęła powieki próbując przypomnieć sobie wydarzenia minionej nocy przypomniała sobie jakiś obcy głos z którym rozmawiała, później przypomniała sobie grabarza, a później... czarna dziura, zemdlała. Ubarła się i szybko zeszła na dół pomóc babci przy śniadaniu.

- O witaj kochaniutka. Jak ci się spało?

- Dziękuje babciu, dobrze

- Dziś przyszedł prezent dla Ciebie nie wiem od kogo sama zobacz stoi na ławie w pokoju. - nie wiedziała co oznaczał tajemniczy uśmiech,który posłała jej babcia.

- ... Babciu od kogo to ?? - na ławie w wazonie stał wielki bukiet czerwonych róż.

- Nie wiem. Zobacz może jest liścik. - przeszukała dokładnie bukiet i znalazła...Znalazła białą kopertę zapieczętowaną na której widniał napis dla Karo.

-yyyyyyy...

- Karo znalazłaś??

- Tak. Babciu?

- Słucham Cię kochanie

- Czy ja mogę iśc do swojego pokoju go przeczytać??

- Możesz narazie nie jesteś mi potrzebna- poszła do swojego pokoju położyła się wygodnie na łóżku i zaczęła czytać...



Droga Karo !!!



Zapewne zastanawia Cię skąd znam Twoje imię i kim jestem...

Jestem osobą, z którą rozmawiałaś na cmentarzu dzisiejszej nocy, to ja Cię przyniosłem do domu. Twoja babcia o niczym nie wie. Po naszej wczorajszej rozmowie doszedłem do wniosku, że Ci się pokaże, ale gdy dotknąłem Twego ramienia zemdlałaś. Chciałbym się dziś z Tobą spotkać, ale w dzień. Jeśli mogłabyś bądź dziś na cmenatrzyku tam gdzie zawsze o godzinie 15:00.

Zawsze Twój



Karo zamyśliła się... Myślała nad wieloma rzeczami dopóki nie usłyszała głosu babci wołającej jej na śniadanie.


26 sie 2008 19:51:59
Post 
Mogłabyś pisać dłuższe części. Jestem bardzo ciekawa co się dalej wydarzy.

Edit by Rudi: Ost za spam.


03 wrz 2008 17:16:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron