Teraz jest 28 mar 2024 19:38:15




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Bollywood 
Autor Wiadomość
Post 
ja bardzo lunie oglądać te filmy są bardzo kolorowe i pełne muzyki co mi się bardzo podoba :]
myślę ze to są filmy idealne dla mnie :]

Edit by marcinchicago39: Za każdy następny taki post dostaniesz automatycznie ostrzeżenie.


29 sie 2008 19:53:17
Użytkownik

Dołączył(a): 07 wrz 2008 22:10:15
Posty: 34
Post 
Bollywood to dla mnie przede wszystkim Shah Rukh Khan:D:P Swoją przygodę z tym gatunkiem zaczęłam od Czasem Słońce Czasem Deszcz, film jest piękny podobnie jak muzyka, ale najbardziej w pamięci zostaje Gdyby Jutra Nie Było z przyjaciółkami strasznie płakałyśmy, a soundtruck z tego filmu polecam wszystkim (przez miesiąc słuchałam tego bez przerwy i mi się nie znudziło...) Z nowszych bollywoodzkich filmów polecam Chak de India:D:D:P SRK przechodzi tam samego siebie:D:P


08 wrz 2008 9:03:23
Zobacz profil
Post 
Jak dla mnie to filmy Bollywoodzkie to oderwanie od nudnych ciągle powtarzających sie filmów Hollywoodzkich w których fabuła jest cięgle ta sama tylko aktorzy się zmieniają. Kino Indyjskie miesza wszystkie gatunki w jedna całości owszem czasem podchodzi to pod kicz ale w większości to dość śmieszne filmy ktore potrafią tak naprawdę zainteresowac. Bo niby wszyscy się wypierają ze czegoś takiego nie ogladaja a prawda jest taka ze choc raz oglądali (no nie wszyscy)


28 wrz 2008 22:35:09
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2013 21:42:19
Posty: 4
Post Re: Bollywood
Też się wtrącę. Przyznaję się, uwielbiam te filmy. Może nie mają głębszego przekazu i wciągającej fabuły, ale są świetna na każdy humor. Te do płaczu i te do śmiechu. Obejrzałam ich wiele i jest kilka do których systematycznie wracam. ;)


12 lut 2014 21:37:20
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 sty 2014 9:04:49
Posty: 98
eCzytnik: Kindle
Post Re: Bollywood
Szczerze mówiąc, nie znam za wiele tego typu filmów, ale te które obejrzałam były całkiem fajne


13 lut 2014 11:18:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 wrz 2014 20:20:40
Posty: 16
eCzytnik: kindle
Post Re: Bollywood
Chciałabym obejrzeć coś bollywoodzkiego (tak, tak do tej pory tylko widziałam reklamy i fragmenty tego typu filmów), ale kompletnie nie wiem, od którego filmu zacząć? Co polecicie szczególnie? Jakieś 2, 3 tytuły na początek?:)

_________________
Kiss me hard before you go ~


08 wrz 2014 17:11:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Bollywood
Moje trzy typy to:
- bardzo klasyczne, będące kwintesencją stylu to "Czasem słońce, czasem deszcz" (Kabhi Khushi Kabhie Gham);
- idące trochę dalej w kontekście społecznego wydźwięku "Naprzód Indie" (Chak de India);
- oraz odchodzące od schematu, ale bardzo ciepłe "English Vinglish".
No i polecam lektury o indyjskiej tematyce, które na pewno pomogą lepiej zrozumieć tło kulturowe. Może zachęcą Cię moje recenzje na blogu: http://cyfranek.booklikes.com.

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


08 wrz 2014 18:52:59
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 wrz 2014 20:20:40
Posty: 16
eCzytnik: kindle
Post Re: Bollywood
O, dziękuję! :) Zabieram się za lekturę i oglądanie! :)

_________________
Kiss me hard before you go ~


24 wrz 2014 23:51:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron