Teraz jest 16 kwi 2024 8:12:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
4shared / Burgess 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2008 16:24:38
Posty: 65
Lokalizacja: piąty wymiar
Post 4shared / Burgess
Witam,

Primo:

Mam problem z optymalizacją konta na 4shared. Mianowicie chodzi mi o to, co powinnam zrobić (opcjonalnie), żeby:
- mój folder z ebooks nie był wyświetlany przy każdej wystawionej pozycji.
- nikt poza mną nie upload'ował mi plików do folderu.

Biegle znam angielski, ale jakoś nie mogę dojść do ładu z własnym kontem na w/w serwerze.

Najbardziej zależy mi na tej drugiej opcji, gdyż ostatnimi czasy "dzieci Neo" się nudzą i wrzucają na obce konta sporą ilość fake'ów. W rezultacie czego wolałam profil uczynić niewidocznym, niż po raz "enty" czyścić krzaczki.

Będę wdzięczna za rady

***

Secundo:

Twórczość A. Burgess'a

Czym się różnią książki A. Burgess'a: Mechaniczna Pomarańcza / Nakręcana Pomarańcza?
W twórczości powyższego "pomarańczka" jest jedna, podczas kiedy na półkach sklepowych występują dwa w/w tytuły, w dodatku tego samego wydawnictwa.



---,,,^..^,,,---


19 sie 2008 21:17:14
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
@4s:
http://www.4shared.com/file/59671758/26 ... Oct08.html -- takie tam zdjęcie Gejppa spakowane. Anyway, jak widać - folderu nie widać, a w folderze jest: http://img206.imageshack.us/img206/7631/folderha7.png

Jak to zrobić? Masz na górze - na moim screenie szare - Current folder sharing link, a na prawo od niego przycisk Activate [chociaż Ty będziesz mieć raczej Deactivate]. Po kliknięciu masz opcję wyłączenia udostępniania folderu - co nie ma wpływu na udostępnianie pojedynczych plików z niego. Dodatkowo, również w tym samym miejscu, w momencie aktywacji masz dostęp do zakładki Permissions, gdzie możesz wyłączyć np. uploadowanie plików - i nie będzie problemów z wrzutami obcych.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


19 sie 2008 23:38:53
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2008 16:24:38
Posty: 65
Lokalizacja: piąty wymiar
Post 
Dziękuję Mori za wskazówki - pomogły (jakżeby inaczej) ;)


Pozdrawiam
---,,,^..^,,,---


20 sie 2008 13:18:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron